Pytanie o hipotetyczną sytuację drogową.

Kto tutaj powinien USTĄPIĆ komu

Czerwony zielonemu, czy zielony czerwonemu?

żółty
Przegrywex - Pytanie o hipotetyczną sytuację drogową.

Kto tutaj powinien USTĄPIĆ kom...

źródło: pl

Pobierz

Kto komu powinien ustąpić pierszeństwa?

  • CZERWONY ZIELONEMU 60.4% (64)
  • ZIELONY CZERWONEMU 39.6% (42)

Oddanych głosów: 106

  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Przegrywex: Jeżeli zielony był już w trakcie wymijania, kiedy czerwony zaczął sygnalizować manewr skrętu, to czerwony musi ustąpić zielonemu pierwszeństwa. Tak, żeby zielony mógł bezpiecznie ten manewr zakończyć. Co innego jeżeli zielony specjalnie dodał gazu, żeby sobie przed czerwonym wskoczyć.
  • Odpowiedz
@Przegrywex: jasne, że czerwony musi poczekać.

To jest tak samo jak przy zwężeniach oznaczonych odpowiednimi znakami. Jedna strona ma pierwszeństwo, druga musi czekać. Ale jak już ta, która musi czekać jest w trakcie przejeżdżania to nie daje stronie uprzywilejowanej w----------e się przed nią i oczekiwanie, że ten drugi ma cofać "bo łun ma pierwszeństwo".

Polacy nie są nauczeni jazdy w takich sytuacjach bo dość rzadko się one zdarzają. Polecam po
  • Odpowiedz
W zeszłym roku zginęło na Polskich drogach - 1621 osób (85,5 proc.), a 22834 osób zostało rannych. To mogłoby być wasze dziecko, wasza dziewczyna czy wasz ojciec. Istotnie też wiadomo że najnowsze samochody dzięki dziesiątkom kamer i systemów asystujących znacznie zmniejszają liczbę wypadków oraz radykalnie zmniejszają ich skutki.
Widać już po reakcji społecznej na strefy czystego transportu - że w Polsce nie ma zgody na konieczność wymiany aut z powodów ekologicznych, nawet

Czy zaakceptowalibyście konieczność wymiany samochodów na nowsze, bezpieczniejsze dla innych?

  • Tak 19.2% (5)
  • Tak, ale musiałoby to być subsydiowane z podatków 19.2% (5)
  • Nie 61.5% (16)

Oddanych głosów: 26

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

obwodnic większych wiosek i miast


Już pisałem, nierealne bo koszty są przeogromne i czas budowy byłby liczony w dziesiątkach lat.

,a do tego nawalił więcej odcinkowych pomiarów prędkości.


Przecież
  • Odpowiedz
Po kontroli, zrobił rtg i mówi że bardzo dobrze się osiadły kręgi i niema nic przeciwko żeby wyciągać złom. Bo mówi że nie widzi nic przeciwko do powrotu na szosę, ale przyznał że rocznie kilka osób wraca z pękniętym kolejnym przez stabilizacje. #wypadek #szosa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach