Proponuję, aby się zorganizować w obronie tego pieszego, jeśli dojdzie do jakiekolwiek sprawy przeciwko niemu, zbiórka czy cokolwiek, tak jak zrobili to we Francji dla tego policjanta co pozbył się chwasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakow #wypadek #szybkoalebezpiecznie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#krakow #wypadek #bezpiecznieszybkajazda
ZBIERZMY GRUPĘ 300 WYKOPKÓW NA ALEJI TRZECH WIESZCZÓW W KRAKOWIE, W ŚRODKU TŁUMU OSKARKI Z MEGANKAMI RS. NIECH NA ULICY PRZY MOŚCIE DĘBNICKIM CZEKA BARDZO DUŻO PIESZYCH. BEZPIECZNIE ROZPĘDZAMY MEGANKI I NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ. OMIJAMY SŁUPKI. SLALOM WOKÓŁ PIESZYCH I WBIJAMY SIĘ W ZWĘŻONY ODCINEK. I WYJEŻDŻAMY Z MOSTU DALEJ PIŁUJĄC AUTA DO ODCINY. JEDZIEMY WSZYSCY OBOK SIEBIE ZEBY NIKT NAS NIE ZATRZYMAŁ
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jeśli pieszy "skrócił" im przekrój łuku i przez to wpadli w poślizg, to można założyć, że bez pieszego polecieliby w barierki, a później do Wisły?

może to był jakiś quest z wskoczeniem przez barierki prosto na barkę? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#krakow #wypadek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kierowca przestraszył się pachołków z remontu a nie pieszego. Jechał środkiem i widać jak próbuje omijać w lewo pachołki i jednego zgarnia. Na pieszego po prostu by zaczął hamować a nie wykonywać manewr bo było za wąsko
#krakow #wypadek
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Myślicie że mamusia była już identyfikować krwawą mielonkę która została z głowy Patryczka, czy poczekają z tym do poniedziałku? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Niech sobie teraz kupi drugiego ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)

#wypadek #krakow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach