Wszystko
Najnowsze
Archiwum
2
Syn celebrytki zginął w tragicznym wypadku. Niektórzy oskarżają pieszego

Nowy wątek. Pieszy przechodził w niedozwolonym miejscu? Wiele emocji wśród internautów wzbudził komentarz władz miasta o tym, że na...
z- 9
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 376
@Kot_Mosznozgniot: kradnę i idę wklejać na fejsa pod postami gdzie p0lki palą znicze i łonczom się w bólu z p-1syn-retti
@Kot_Mosznozgniot japrdl wybaczyć sobie muszę xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@twojmlodszybrat: stare urwisko
Proponuję, aby się zorganizować w obronie tego pieszego, jeśli dojdzie do jakiekolwiek sprawy przeciwko niemu, zbiórka czy cokolwiek, tak jak zrobili to we Francji dla tego policjanta co pozbył się chwasta ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#krakow #wypadek #szybkoalebezpiecznie
#krakow #wypadek #szybkoalebezpiecznie
@arteyu Zaorali ci ten twój tag. Bedziesz musiał wrócić do prawilnego #szybkoibezpuecznie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
61
Tragiczny wypadek pod Łowiczem. Przejechała chłopaka z premedytacją?

Mieszkańcy Bobrownik w powiecie łowickim są wstrząśnieci wypadkiem, w którym śmierć poniósł 26-letni mężczyzna z sąsiadniej wsi.
z- 12
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 19
#krakow #wypadek #bezpiecznieszybkajazda
ZBIERZMY GRUPĘ 300 WYKOPKÓW NA ALEJI TRZECH WIESZCZÓW W KRAKOWIE, W ŚRODKU TŁUMU OSKARKI Z MEGANKAMI RS. NIECH NA ULICY PRZY MOŚCIE DĘBNICKIM CZEKA BARDZO DUŻO PIESZYCH. BEZPIECZNIE ROZPĘDZAMY MEGANKI I NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ. OMIJAMY SŁUPKI. SLALOM WOKÓŁ PIESZYCH I WBIJAMY SIĘ W ZWĘŻONY ODCINEK. I WYJEŻDŻAMY Z MOSTU DALEJ PIŁUJĄC AUTA DO ODCINY. JEDZIEMY WSZYSCY OBOK SIEBIE ZEBY NIKT NAS NIE ZATRZYMAŁ
ZBIERZMY GRUPĘ 300 WYKOPKÓW NA ALEJI TRZECH WIESZCZÓW W KRAKOWIE, W ŚRODKU TŁUMU OSKARKI Z MEGANKAMI RS. NIECH NA ULICY PRZY MOŚCIE DĘBNICKIM CZEKA BARDZO DUŻO PIESZYCH. BEZPIECZNIE ROZPĘDZAMY MEGANKI I NIE ZATRZYMUJEMY SIĘ. OMIJAMY SŁUPKI. SLALOM WOKÓŁ PIESZYCH I WBIJAMY SIĘ W ZWĘŻONY ODCINEK. I WYJEŻDŻAMY Z MOSTU DALEJ PIŁUJĄC AUTA DO ODCINY. JEDZIEMY WSZYSCY OBOK SIEBIE ZEBY NIKT NAS NIE ZATRZYMAŁ
- 22
@kartynastol: gdyby nie nagrania z koszonymi pachołkami to na bank poszłaby wersja chlip chlip, że to pieszy wtargnął a kierowca bohatersko wyminął go i poświęcił się na murku...
@kartynastol: no mnie smiesza dzbany ktorzy mowia ze pieszy jest winny, to pytam jak on sie z ts predkoscia chcial zlozyc(⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
- 33
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Koronanona: Obiektywnie to była idealna sytuacja, czterech patusów mniej, brak ofiar postronnych.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 224
@holsabobsa95: *4
@holsabobsa95 Chyba musisz popracować nad gramatyką
- 6
- 41
No i wykrakał.
Najlepszy komentarz z 2020 roku.
Źródło: https://tablica-rejestracyjna.pl/KR8SN51
#krakow #polskiedrogi #peretti #wypadek #nightdrive
Najlepszy komentarz z 2020 roku.
Źródło: https://tablica-rejestracyjna.pl/KR8SN51
#krakow #polskiedrogi #peretti #wypadek #nightdrive
źródło: image
Pobierz@Pawci0o: selekcja naturalna
a jak mówiłem że Patryk to jest pedalskie imię to mi nikt nie wierzył, to teraz macie #motoryzacja #wypadek
- 3
@TypoweKontoDoPrzegladaniaWPracy:
Trzeba się zalogować na sadistic i tam jest dział Hard, i tam jest na pierwszej stronie.
Trzeba się zalogować na sadistic i tam jest dział Hard, i tam jest na pierwszej stronie.
@4GnU9xJXLppCs8KVP: nie miał klatki, ktos z jego znajomych mówił że wymontował żeby kanapę z powrotem wrzucić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 6
źródło: temp_file701836662745933213
Pobierz- 2
źródło: 10000268_872
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 0
@szumowina_wadowicka: twarz mu rozebało
26
Koniec szarży w Renault. Nie pojedziesz więcej niż 180 km/h. Nawet RS-em (wideo)

Koniec szarży w Renault. Nie pojedziesz więcej niż 180 km/h. Nawet RS-em (wideo) 28 kwietnia 202125 kwietnia 2021 Kwestią czasu było, żeby w ślady Volvo poszli inni producenci. Przypomnijmy, że Szwedzi od zeszłego roku w każdym nowym samochodzie montują ogranicznik prędkości, który uniemożliwia j
z- 21
- #
- #
- #
- #
- 139
#wypadek #krakow #polskiedrogi
Czekam na wypowiedź jednego słusznego eksperta.
Panie Dworak - tryb terminator. Tu trzeba działać!
Czekam na wypowiedź jednego słusznego eksperta.
Panie Dworak - tryb terminator. Tu trzeba działać!
źródło: picture
Pobierz






















źródło: 1D6B2EBE-DC87-40B4-B927-0238E37383F2
Pobierzźródło: 9B1EF041-FB9D-4B50-B0E8-7088E68063D4
Pobierz