dzieki - to moze od razu walic reklamacje?


@presburger: niby możesz, ale lepiej napierw wyczerpać możliwości podstawowego kanału, bo reklamacje składasz na cały proces likwidacji szkody jako wadliwy.
I wskazujesz jego wady - zły dobór części zamiennych, zła kalkulacja roboczogodziny, nieuwzględnienie czegoś tam co należało uwzględnić (np. pojazdu zastępczego).
  • Odpowiedz
@arinkao bo po ukończeniu pewnego roku życia badania lekarskie powinny być co roku żeby móc odnowić prawo jazdy. Dziadki nie ogarniają pilota do tv a wyjeżdżają na drogę bo prawko bezterminowe zrobiło 60 lat temu
  • Odpowiedz