Babka się chwali że uzbierała 98 punków karnych. JPRD, powinna mieć dożywotni zakaz poruszania się po drogach publicznych i w takim przypadku powinna być lansowana przez Ziobrę konfiskata samochodu oraz obowiązkowy wolontariat z ofiarami wypadków drogowych. Ale pewnie i to nic nie nauczy takiego człowieka. Jeśli mamuśka i jej syn prawdopodobnie mają coś z głową i nie wiedzą do czego służy droga publiczna niech szaleją na torach wyścigowych. Dla normalnych ludzi drogi
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Chciałam bardzo podziękowac ziomkowi który jako jedyny w #jasionka pomógł mi dziś gdy samochód zjechał mi z drogi. W szoku nawet nie wiem czy zdążyłam mu podziękować. Jeśli to czytasz to masz u mnie browara. Cieszę się że są jeszcze tacy dobrzy ludzie jak Ty. #rzeszow #wypadek
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki pamiętacie była kiedyś taka akcja że wypite typki lecieli srebnym golfem IV i był filmik jak zaliczyli drzewo, a potem drugi filmik jak jeden z wypadku typ chodzi i nagrywa cała sytuacje po tym, widać że z golfa wyrwało silnik, potem chodzi zaczepia pozostałych pasażerów którzy leża porozrzucani po rowach? pamiętacie? jak tego szukac? #pytanie #wypadek
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jadę sobie niemiecka autostrada, ograniczenie co prawda do 100, ale po dwa pasy. No i przede mną dwa auta na obu pasach. na prawym jakaś corsa a obok całkiem nowe Audi. I tak jada obok siebie 80km/h, a ja za audi jako gość nie poganialem, trzymając odległość lekko na 3 samochody. Po jakiejś chwili skrzyżowanie ze światłami, a za nim zwężenie z dwóch pasów do jednego. Dzban z audi zjechał na prawy,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach