@deepblue_: ale nie to jest sednem ( ͡° ͜ʖ ͡°) teraz trzeba wytykać idiotów, a nie wieszać psy na typie co nie żyje, bo to nic nie zmieni, on już nie sprawia zagrożenia na drogach
  • Odpowiedz
Ale to Ty tak uważasz? Jesteś bardzo wybiórczy w osądzaniu kolego.


@panzerfucker: Ja jestem wybiórczy? - to dlaczego "NaTemat" nie pochyla się nad uczuciami rodzin w których zginęli mężczyźni w wypadkach drogowych.
Dlaczego nie dodaje się takich znalezisk na wykopie? - mężczyźni są w czymś gorsi, ich życie jest mniej warte?
Czy może chodzi wyłącznie o antyukraińską propagandę serwowaną przez kacapów na wykopie, jątrzenie, skłócanie i antagonizowanie narodów w myśl
  • Odpowiedz