@PanMaglev: to głównie takie 30-letnie Adriany z miast powiatowych co myślą ze jak maja 20-letniego gruza bmw to sa tym samym co te banany z furami droższymi niz cały majątek ich najbliższej rodziny
  • Odpowiedz
Też gardzę tym co Peretti odwalił wraz z całą otoczką z tym związaną, ale dajcie chociaż spokój ze śmieszkowaniem z pogrzebu i żałoby bliskich.
#peretti #wypadek
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

W przeciagu ostatniego miesiaca dwa razy mi sie zdarzylo ze jadac sciezka rowerowa samochod zajechal mi droge w taki sposob jak na obrazku a ja musialem ostro hamowac zeby nie wbic sie w samochod. Jest to oczywiscie skrzyzowanie bez swiatel wiec to oznacza ze mam pierwszenstwo tak?

Nie mowie tu o przypadku gdzie dojedzie pierwszy i stanie a ja jestem jeszcze kawalek dalej ale o takich gdzie mi wprost zajedzie droge tak
p.....a - W przeciagu ostatniego miesiaca dwa razy mi sie zdarzylo ze jadac sciezka r...

źródło: Bez tytułu

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

czy moge po prostu wbic sie w samochod, przekoziolkowac na dachu i dzieki temu wywalczyc jakies odszkodowanie

@pieczony_szczur_z_ogniska:
2/10 nie polecam, jakieś dwa lata temu miałem sytuację w której nadjeżdżający z naprzeciwka samochód bez kierunkowskazu zajechał mi drogę na DDR (nawet nie na przejeździe, tylko normalnie w ciągu ścieżki). Babka skręciła z ulicy do garaży i w panice że chodnikiem idą piesi dała po hamulcu centralnie na ścieżce. Miałem jakąś
  • Odpowiedz
#krakow Tak naprawdę to winni są ludzie którzy bardzo dawno wpadli na pomysł zbudowania Alei bo gdyby nie było Mostu Dębnickiego i Alei to Patryk by nie zginął bo by nie było Alei więc najpierw zamiast szukać przechodnia to ja bym szukał rodzin ludzi którzy budowali tę drogę i ich obarczył winą! #wypadek #heheszki #polska #stopcham
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mam nadzieję że na stypie zostaną kluseczki dla Pana Hołowczyca i dobry dewolaj bo to zawsze najszybciej znika jak żółte renault przed mostem w Krakowie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#krakow #perretii #wypadek
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach