#motoryzacja #wypadek #samochody #samochody #kierowcy Cześć, mam takie pytanie, mianowicie jechałem dzisiaj w nocy drogą przez którą przebiegają tory tramwajowe i omal nie doszło do zderzenia, gdyż zapatrzyłem się i nie widziałem nadjeżdżającego tramwaju z mojej lewej strony. Sygnalizacja świetlna nie działała, a ja zamiast zachować ostrożnośc wryłem się centralnie pod koła tramwaju. Zauważyłem go dopiero wtedy kiedy byłem dosłownie na środku
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Gilliard_To_Nie_Ja:
Tramwaj odjechał to znaczy, że nikomu w środku nic się nie stało podczas jego hamowania. Motorniczy musiałby zgłosić sprawę na policję i na podstawie nagrań z kamer zostałbyś ukarany. Myślę, że jest to mało prawdopodobne.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach