@pasta_alla_carbonara: ciekawe czy regulamin wspólnoty ma jakiekolwiek umocowanie prawne. Czy można zakazać komukolwiek dostępu do mieszkania/miejsca parkingowego tylko dlatego, że jest zameldowany w innym miejscu?
  • Odpowiedz
@Stalionnn: Trochę nie łapię o co się teraz czepiasz. Miejsc postojowych na wielu osiedlach brakuje. Są w cenie bo jest ich za mało.

A jeśli chodzi o komentarz to wiadomo, że za drugie 50 k człowiek się wybuduje przecież.
  • Odpowiedz
@Stalionnn: Jacek kupił w 96 hektar działek budowlanych pod Wrocławiem, za 70k. Teraz się sam śmieje, że ludzie przecież mogą postawić dom za 150k z działką, bo on za tyle postawił 30 lat temu.
  • Odpowiedz
Czy da się odebrać paczkę DHL samodzielnie z sortowni?

Dzisiaj był kurier, mnie nie było w domu. Żadnego SMSa nie dostałem, nikt nie dzwonił.

Jak jutro będzie próbować dostarczyć w tych samych godzinach to znów mnie nie będzie. Dzwoniłem na infolinię, dali mi do niego numer ale cały dzień miał pocztę głosową. Dowiedziałem się też, że nie mogę przekierować paczki do automatu paczkowego.

Paczka
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Vaas zostaw go, chory jestem. To czy możesz odebrać z sortowni tego nie wiem ale się domyślam wyobrażając sobie kolejkę podobnych ludzi pod tą sortownią. Tak wiem, że to usługa i podpisujesz umowę ale i tak porównuje Ciebie do osoby która jedzie na magazyn biedronki jak zabraknie im akurat pomarańczy na promocji.
  • Odpowiedz
Jako, że temat już wałkowany od listopada, a że ja spod #wroclaw to chciałbym zapytać fachowca, więc wołam Mirka @Rusonaldo co sądzi o planie rozbudowy A4, niezależnie w jakim śladzie, jak już jest klepnięty odcinek S5 od węzła Olbrachtowice, jaki powstanie na przedłużeniu A8/S8 od Magnic w kierunku Kłodzka i będzie się kończył ten odcinek na węźle Bolków. Załóżmy, że idzie nowy ślad, którego sam jako mieszkaniec gminy Kąty
czarny_matt94 - Jako, że temat już wałkowany od listopada, a że ja spod #wrocław to c...

źródło: A4-warianty-przebiegu-autostrady-po-modernizacji

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: od wuja: idz na jakis kurs kulinarny, zapisz sie na jakies łucznictwo czy inny hobby sport, pojedz w weekend poogladac ptaszki z jakas zorganizowana grupa czy idz w gory z grupa z przewodnikiem pod wroclawiem, jak bedziesz mial psa to poznasz wszystkich psiarzy z okolicy ;) sa jakies brydzowe wieczorki, ja jakies grupy na fejsie co sie umawiaja na granie w siate/kosza czy jezdzenie razemna rowerze. Od cholery jest
  • Odpowiedz
Hejeczka, często wychodzę sobie z pieskiem do urokliwego zagajnika przy drodze krajowej nr 94. Obszary przy takich drogach słyną z tego, że są zawalone śmieciami. Dominują opakowania marki Orlen i McDonald's, przez co łatwo dojść że to kierowcy wywalają przez okno. Jako, że jestem tam codziennie postanowiłem zbierać przynajmniej reklamówkę śmieci, żeby do wiosny było tam po prostu ładnie.

A dzisiaj zbierając opakowania po frytkach i innych kolokolach znalazłem coś takiego! Może
ZuzkazBornholmu - Hejeczka, często wychodzę sobie z pieskiem do urokliwego zagajnika ...

źródło: IMG_20250129_102020

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pozdrowienia dla wszystkich nieuważnych kierowców jadących od strony Mirkowa do Wrocławia którzy myśleli, że jest tam cały czas ograniczenie prędkości do 70 km/h przed odcinkowym pomiarem prędkości. Piękna pułapka, tuż przed pomiarem prędkości skrzyżowanie kasuje podwyższenie prędkości do 70 km/h a tablica obszar zabudowany jest kilka kilometrów pod Mirkowem więc można się zapomnieć. Jeszcze nie widziałem tam nikogo kto porusza się przez wiadukt z właściwą prędkością, czyli 50 km/h. Miasto dba o
mateusz - Pozdrowienia dla wszystkich nieuważnych kierowców jadących od strony Mirkow...

źródło: comment_1626040698D7HZgdkBTDlK2jzHeNgfWd

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiam się nad wyborem internetu stacjonarnego we #wroclaw do swojego mieszkania.

Dowiedziałem się, że niektórzy dostawcy, np Orange, doprowadzą światłowód zarówno do bloku jak i do mieszkania, ale ponoć są też tacy, co do bloku światło, ale do mieszkania już koncentryk.

Jak to rozpoznać? Czy jeżeli faktycznie zapytam o to dostawcy, to realnie mi odpowie na to pytanie, czy będą kręcić i próbować mnie zmylić?
A może to już przeszłość i
innovi - Zastanawiam się nad wyborem internetu stacjonarnego we #wroclaw do swojego m...

źródło: temp_file7202959354300881858

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A co do sąsiadów, to jeszcze podpytać nie mogę, raczej 90% mieszkań nadal się wykańcza


@innovi: skoro to nowy blok to znaczy że będą świeżutkie instalacje więc powinno wszystko dobrze działać.
  • Odpowiedz
@Rad-X:

Na ten moment klienci wybierają z jego sklepu najczęściej jeden, konkretny model: koszulkę z grafiką kota na tle statków kosmicznych.


ja p------e :D nie wiem co lepsze, gosciu z boguszowa-gorców co ma jedna koszulke, czy poziom i tematyka tego artykulu :
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach