Pozdrowienia dla wszystkich nieuważnych kierowców jadących od strony Mirkowa do Wrocławia którzy myśleli, że jest tam cały czas ograniczenie prędkości do 70 km/h przed odcinkowym pomiarem prędkości. Piękna pułapka, tuż przed pomiarem prędkości skrzyżowanie kasuje podwyższenie prędkości do 70 km/h a tablica obszar zabudowany jest kilka kilometrów pod Mirkowem więc można się zapomnieć. Jeszcze nie widziałem tam nikogo kto porusza się przez wiadukt z właściwą prędkością, czyli 50 km/h. Miasto dba o
mateusz - Pozdrowienia dla wszystkich nieuważnych kierowców jadących od strony Mirkow...

źródło: comment_1626040698D7HZgdkBTDlK2jzHeNgfWd

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawiam się nad wyborem internetu stacjonarnego we #wroclaw do swojego mieszkania.

Dowiedziałem się, że niektórzy dostawcy, np Orange, doprowadzą światłowód zarówno do bloku jak i do mieszkania, ale ponoć są też tacy, co do bloku światło, ale do mieszkania już koncentryk.

Jak to rozpoznać? Czy jeżeli faktycznie zapytam o to dostawcy, to realnie mi odpowie na to pytanie, czy będą kręcić i próbować mnie zmylić?
A może to już przeszłość i
innovi - Zastanawiam się nad wyborem internetu stacjonarnego we #wroclaw do swojego m...

źródło: temp_file7202959354300881858

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

A co do sąsiadów, to jeszcze podpytać nie mogę, raczej 90% mieszkań nadal się wykańcza


@innovi: skoro to nowy blok to znaczy że będą świeżutkie instalacje więc powinno wszystko dobrze działać.
  • Odpowiedz
@Rad-X:

Na ten moment klienci wybierają z jego sklepu najczęściej jeden, konkretny model: koszulkę z grafiką kota na tle statków kosmicznych.


ja p------e :D nie wiem co lepsze, gosciu z boguszowa-gorców co ma jedna koszulke, czy poziom i tematyka tego artykulu :
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Siema
Macie może jakiegoś sprawdzonego majstra, który wymienił by mi 3 panele w podłodze bez rozbierania jej całej? I ile myślicie, że taka zabawa by kosztowała?

#wroclaw #budujzwykopem
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Emca generalnie ciężka sprawa. Wymiana pojedynczych paneli jest problemowa i byle Janusz tego dobrze nie zrobi. Ten co potrafi to na taką robotę nie przyjedzie, bo mu się nie opłaci. Chyba że mu zapłacisz jak za położenie całego pokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
#dziendobry Zimno, bezchmurnie.

WIATR............ wschodni południowo-wschodni (ESE) z prędkością 7 km/h
WIDZIALNOŚĆ...... powyżej 10 kilometrów
WARUNKI.......... niska mgła
CHMURY........... brak istotnych chmur
mroz3 - #dziendobry Zimno, bezchmurnie.

WIATR............ wschodni południowo-wschod...

źródło: obraz_2025-01-28_072637751

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O niekompetencji straży miejskiej pisałem wielokrotnie (np przyjazd po 4 dniach i 8 telefonach do typa co parkował na skrzyżowaniu)
Ale teraz to mam wrażenie że się uwzieli na mnie, do każdego z trzech ostatnich zgłoszeń mnie wzywają na świadka. Typ stoi na zakazie postoju i parkowania? Wzywają mnie bo przy okazji zastawił komuś bramę wjazdową i chcą zapytać czy utrudniał komuś wjazd/wyjazd ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Vimes: To nie jest normalny proceder. Jeżeli łamiesz zakaz postoju i parkowania to po cholere pytają o zastawianie jakiejś bramy którego nie zgłaszałem nawet. Zresztą to wymysł wrocławskiej SM że zastawianie garazu/bramy jest karalne tylko wtedy gdy ktos chce z niej skorzystać a nie może, ustawodawstwo jest jasne w tym wypadku.
  • Odpowiedz
@bonekropik: Chodzi mi o to że dwa lata temu było głośno o tym że jak wyślesz fotkę to Straży Miejskiej to zaproszą Cię w charakterze świadka. Mój ojciec określa to jako „skurczybyczność urzędnicza”. Chodzi o to żeby Ci d---------ć żebyś im nic więcej nie wysłał…
  • Odpowiedz
@norelka: Zachodni ma oświetlone główne alejki, południowy ma zaskakująco dobre pokrycie (byłem dosłownie przedwczoraj wieczorem :P), w leśnickim oświetlona jest główna alejka, podobnie w parku tysiąclecia - to tyle z tych, które odwiedzałem wieczorami. Z wymienionych najlepszy jest park południowy pod tym kątem
  • Odpowiedz
Pytanie zarówno do #wroclaw jak i #turystyka

Przyjeżdżam w sierpniu na koncert z żonką. Patrzę na airbnb / booking i ceny mieszkań na wynajem są absurdalnie wysokie (tak, zdaje sobie sprawę z ruchliwego terminu).

Pomyślałem więc nad hotelem bo dawno tak nie podróżowałem (nie licząc wyjazdów służbowych). A tu zonk - 800 zł za dobę za pokój dwuosobowy.

Powiedzcie
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach