@bastek66: Nic nowego. Dokładnie z tego powodu między innymi w bardzo wielu krajach ludzie nie przepadają za imigrantami z tego miejsca na świecie ponieważ nie stosują się oni zwyczajnie nie chcą się stosować do lokalnie panujących norm społecznych i obyczajów. Dosłownie imigrują z Indii żeby żyć w lepszym miejscu na świecie po czym zaczynają robić dokładanie to samo co w tych Indiach.
  • Odpowiedz
🇺🇸 Otwarcie USA (NYSE/NASDAQ) — czas Warsaw 15:45

📈 Wzrosty:
📈 PSTG +4.48% | Pure Storage | P/E: 123.3
📈 VICR +3.12% | Vicor Corporation | P/E: 114.4
📈 STX +2.19% | Seagate Technology | P/E: 81.8
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇺🇸 Otwarcie USA (NYSE/NASDAQ) — czas Warsaw 15:45

📈 Wzrosty:
📈 COHU +3.65% | Cohu Inc. | P/E: 35.5
📈 MU +2.35% | Micron | P/E: 43.2
📈 TSM +2.04% | TSMC | P/E: 35.9
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@LZBNZ: chyba #mundial będzie najbardziej oblegany. Niby człowiek trochę smutny, że Polacy nie grają ale wczorajsze powołania pokazały że my na tych MŚ nic byśmy nie ugrali.
  • Odpowiedz
@hansschrodinger: co? Ja takich rzeczy nie biore na wiare, to kwestia wiedzy. Ty musisz wierzyc xD i wiedza jasno mowi że hezbollah nie jest grupą terrorystyczną, tylko ruchem obywatelskim, chroniący Liban, w momencie którym wojsko go nie broni. A twoja wiary czy urojenia to co mnie to g---o obchodzą
  • Odpowiedz
Znalezisko - Tak Amerykanie uciekali z Wietnamu (https://wykop.pl/link/7951045/tak-amerykanie-uciekali-z-wietnamu)

Pod koniec stycznia 1975 roku armia Wietnamu Północnego zaatakowała po raz kolejny, tym razem na dużo większą skalę – na obszarze Płaskowyżu Centralnego, wysyłając tam pięć dywizji wyposażonych w artylerię i b--ń pancerną oraz zajmując kolejne miasta.

Po załamaniu się oporu południowowietnamskich sił pozbawionych wsparcia Amerykanów jednostki Wietnamu Północnego, liczące 270 tysięcy żołnierzy wspieranych przez blisko 400 pojazdów opancerzonych, końcem kwietnia 1975 roku podeszły
Histmag - Znalezisko - Tak Amerykanie uciekali z Wietnamu (https://wykop.pl/link/7951...

źródło: Evacuation_from_LZ39

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Dzień osiemdziesiąty ósmy.

Ktoś chyba uznał, że zrobiło się zbyt spokojnie i postanowił podgrzać atmosferę. W nocy siły amerykańskie przeprowadziły naloty na irańskie cele wzdłuż Zatoki Perskiej. Irańskie media informowały o eksplozjach w pobliżu miasta Bandar Abbas.

Amerykańskie dowództwo nie podało wielu szczegółów. W komunikacie oświadczono tylko, że nalot miał charakter defensywny i był wymierzony w irańskie wyrzutnie rakiet i łodzie, które miały być wkrótce użyte do dalszego minowania Cieśniny Ormuz. Nieistniejąca i wielokrotnie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

🇺🇸 Otwarcie USA (NYSE/NASDAQ) — czas Warsaw 15:45

📈 Wzrosty:
📈 ASX +11.80% | ASE Technology | P/E: 60.8
📈 NVTS +11.52% | Navitas Semiconductor | P/E: -227.3
📈 AMKR +9.26% | Amkor Technology | P/E: 41.3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach