@Trismus: kuurła przeciętny polak rigczowo oddał by swoje bękarty na licytacje albo do okna życia a pedeciaki jeszcze by chciały kupić coś tak bezwartościowego i jeszcze chcą dopłacać ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
nigdy nie zrozumiem pedeciaków
  • Odpowiedz
Mirki lece jutro do #usa na staż. Pierwszy raz będę tak daleko od Mamy i sie trochę cykam... dajcie jakiego plusa żebym nie uciekł z lotniska no i żeby mnie ice nie odstrzeliło....
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#usa #epstein cokolwiek by się tam nie działo, nikt nikomu nic nie zrobi "elity" ponad prawem, ludzie oburzeni i co z tego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach