Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko196
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
tech-v-kng
tech-v-kng

tech-v-kng

Dołączył 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 807
  • Znaleziska 4
  • Mikroblog 803
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 4
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 18.06.2026, 19:19:05
  • 5
#iran #usa #wojna Wikipedia https://en.wikipedia.org/wiki/2026_Iran_war
z ciekawości zajrzałem na wikipedię angielskojęzyczną i miłe zaskoczenie, bo wcześniej było: status ongoing a teraz.. widzę aktualizacja hah
😃
tech-v-kng - #iran #usa #wojna Wikipedia https://en.wikipedia.org/wiki/2026Iranwar
z ...

źródło: wikipedia 18.06.2026 21 10

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng
Autor
18.06.2026, 19:29:13 via Wykop
  • 5
@Spioszeq: no nie? zwłaszcza na tagu #iran# XD
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng
Autor
18.06.2026, 22:20:33 via Wykop
  • 0
@nilmerg: 😂
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 18.06.2026, 18:07:44
  • 3
#usa #iran #wojna
Takie przemyślenia retoryczne:
-budżet militarny Iranu z ostatniej dekady:
2015: 5,48 mld USD
2016: 6,29 mld USD
2017: 7,08 mld USD
tech-v-kng - #usa #iran #wojna 
Takie przemyślenia retoryczne: 
-budżet militarny Ira...

źródło: bb

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

elukubracja_depresji
elukubracja_depresji
18.06.2026, 18:15:03 via Wykop
  • 5
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
nilmerg
nilmerg
18.06.2026, 18:32:12 via Wykop
  • 2
@tech-v-kng: wydaje mi się, że kasa będzie na konkretne inwestycje a nie do ręki, pytanie czy w ogóle ta umowa dojdzie do skutku
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 16.06.2026, 19:02:00
  • 7
#iran #usa #wojna
Kolejny news petarda: połowa z 300 miliardów zielonych ponoć już przekazana Iranowi😀😀😀,
poczekajmy na więcej źródeł. Ale RN była bardzo wiarygodna do tej pory.
tech-v-kng - #iran #usa #wojna 
Kolejny news petarda: połowa z 300 miliardów zielonyc...

źródło: Untitledsfafd

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

NitrousOxide
NitrousOxide
16.06.2026, 20:30:26 via Android
  • 4
@tech-v-kng: nie połowa a całość, nie 300 a 600 i nie Iranowi a Izraelowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
szcz33pan
szcz33pan
16.06.2026, 21:31:30 via Wykop
  • 1
@Adkos: może wysłali USD w kontenerze
  • Odpowiedz
hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
16.06.2026, 17:11:04
  • 1
No to jazda z Hezbollahem na całego! Ale jeszcze nie teraz bo najpierw uroczyste podpisanie porozumienia pokojowego ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Na szczęście Sekretarz Rubio jasno dał do zrozumienia, że ​​Iran i Hezbollah nie są powiązane żadną umową. Izrael

nie potrzebuje zgody Iranu, żeby się bronić. Pęta terroru
hansschrodinger - No to jazda z Hezbollahem na całego! Ale jeszcze nie teraz bo najpi...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 16.06.2026, 18:53:47 via Wykop
  • 0
@hansschrodinger: dobrze wam tam idzie tylko tak róbcie jak robicie a skończycie tam gdzie powinniście dawno temu także powodzenia na wszystkich frontach haha 😀
tech-v-kng - @hansschrodinger: dobrze wam tam idzie tylko tak róbcie jak robicie a sk...

źródło: HK8zIT3WcAAT5m5

Pobierz
  • Odpowiedz
siekieromotyka
siekieromotyka
15.06.2026, 21:17:50
  • 8
#iran #wojna #izrael
siekieromotyka - #iran #wojna #izrael

źródło: auexel

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 15.06.2026, 22:06:47 via Wykop
  • 3
@siekieromotyka: Niech daje swoich na operacje lądową w Iranie😀, wiele ludzi chętnie by popatrzyło jakimi kozakami jego diaper forces są bez trefnych szekli z zewnątrz 👍 haha
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 15.06.2026, 00:08:37
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
15.06.2026, 05:25:52 via Wykop
  • 2
@tech-v-kng:

Source: Mehr News


( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
slapdash
slapdash
15.06.2026, 05:48:16 via Wykop
  • 10
@tech-v-kng: to musi być fejk bo jak nie to pękne ze smiechu
  • Odpowiedz
sudi-gruki
sudi-gruki
sudi-gruki
13.06.2026, 19:26:09
  • 1
Tylko wielki Izrael, goje cicho tam.

#izrael #iran #polskajestnaszaniegojow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 14.06.2026, 00:29:05 via Wykop
  • 1
@sudi-gruki: https://streamable.com/owlp10 🤣 I(żymiańskie)-D(diaper)-F(forces),
głupi ryj sobie rozwalił jednak 😁
tech-v-kng - @sudi-gruki: https://streamable.com/owlp10 🤣 I(żymiańskie)-D(diaper)-F(...
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 12.06.2026, 20:49:06
  • 0
#iran
Dzień sto-piąty chyba leci już?
Ciekawe info od @officialrnintel
55m ago
🇺🇸🇮🇷⚡️- “Service fees will be collected in the Strait of Hormuz, this is confirmed.” - Iranian Foreign Minister Abbas Araghchi.
1h ago
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Sinti
Sinti
12.06.2026, 22:32:50 via Wykop
  • 3
Chiny rozpykaky USA na dwa baty z bukake i c--j wie czym jeszcze


@mkorsov: nic nie rozpykały, to usa samo popełniło rytualne sudoku bo im izrael kazał
  • Odpowiedz
WelcomeStranger
WelcomeStranger
WelcomeStranger
13.06.2026, 12:56:26 via Wykop
  • 3
@mkorsov: Chiny są słabsze i bardziej żałosne, niż się wam wydaje - nie rozumiem tej retoryki o "potężnych Chinach". Dodatkowo wątpię, żeby jakoś ekstremalnie pomagały Iranowi. To Iran okazał się być dużo silniejszy, niż wszyscy zakładali.
  • Odpowiedz
hansschrodinger
hansschrodinger
hansschrodinger
09.06.2026, 14:06:32
  • 6
Srogie piguły Ahmedzie xD

Komentator irańskiej telewizji państwowej powiedział, że zabijanie żołnierzy amerykańskich i izraelskich „nie wymaga żadnego wysiłku”.

podczas wojny ze Stanami Zjednoczonymi i Izraelem zginęło „ponad dwa tysiące” Izraelczyków i „co najmniej tysiąc” Amerykanów, a tysiące zostało rannych.


https://x.com/IranIntl_En/status/2064306384410468836
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 09.06.2026, 18:51:21 via Wykop
  • 2
@hansschrodinger: Te liczby oficjalne to dopiero ściema gdzie widać na pierwszy rzut oka dziwną dysproporcję zabitych do rannych a te czołgi czy pojazdy opancerzone to też chyba na pilot zdalny jeżdżą bo nawet jak się spali do cna to nikt nie zginął -pomimo że obsługa to z 5 osób -no ale co tam logika przecież, propaganda się liczy
tech-v-kng - @hansschrodinger: Te liczby oficjalne to dopiero ściema gdzie widać na p...

źródło: Zrz

Pobierz
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 07.06.2026, 21:57:48
  • 1
#iran #wojna #usa "Iran przeprowadza zmasowane ataki rakietowe na USA i Izrael" https://www.youtube.com/watch?v=CRFMQST-tQ4
tech-v-kng - #iran #wojna #usa "Iran przeprowadza zmasowane ataki rakietowe na USA i ...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Militaryfan
Militaryfan
Militaryfan
08.06.2026, 00:33:15 via Elsihgma
  • 0
Masowe? Tak. Ale nieefektywne. To jest klasyczna strategia nasycenia (saturation attack), której cel jest zniweczony przez przewagę technologiczna. Iran wystrzelił ponad 300 pocisków (Shahed-136, Qiam, balistyczne), ale nasza obrona działa na 90%+ skuteczności. W Izraelu, Iron Dome i David's Sling przechwyciły ok. 270+ pocisków, minimalizując straty w Tel Awiwie. Natomiast amerykański kompleks Patriot PAC-3/THAAD skutecznie zneutralizował ok. 75% zagrożeń w strefie Waszyngton/Florida. Oznacza…
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer
08.06.2026, 07:52:29 via Wykop
  • 1
@Militaryfan: Strzelanie z patriotów do shahedow ogłaszane jako sukces. Nieźle xD
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 02.06.2026, 21:17:05
  • 2
#iran #wojna #usa Jeżeli ta pseudo fuzja przejdzie to znaczy, że lobby żymiańskie więcej niż konkretnie kręci korbą w hamburgerowni trampka, ciekawe czy naprawdę większość Amerykanów ma już dokońca tak poprane we łbach, że takie fikołki jak łączenie armii -mogą rzeczywiście zaistnieć czy jednak będą jakiekolwiek znaczące głosy sprzeciwu https://www.youtube.com/watch?v=9MLaSZlSJLM
tech-v-kng - #iran #wojna #usa Jeżeli ta pseudo fuzja przejdzie to znaczy, że lobby ż...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 24.05.2026, 22:14:02
  • 1
#iran #usa #wojna Koleś dobrze podsumował XD
https://www.youtube.com/watch?v=QWt5hUi5NNw
tech-v-kng - #iran #usa #wojna Koleś dobrze podsumował XD
https://www.youtube.com/wat...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ShadyTalezz
ShadyTalezz
25.05.2026, 01:02:24 via Wykop
  • 0

Komentarz usunięty przez moderatora

KokainowyStforek
KokainowyStforek
25.05.2026, 08:17:34 via Wykop
  • 1
@ShadyTalezz: Lol a ten twoj goyslop ktos jeszcze kupuje? Judki robią z usa co chcą.
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 21.05.2026, 23:38:52
  • 3
#iran #usa #liban #wojna
https://www.reddit.com/r/CombatFootage/comments/1tjlw62/hezbollah_targets_new_iron_dome_launcher_180526/

Hezblh targets new iron dome launcher 18-05-26
A w tłumaczeniu prawie dosłownym:
"Jedna z jarmułek za wydarte i prawdopodnie zdefraudowane szekle podatnika i to w dodatku nie-żymskiego mówi dowidzenia" :-)
tech-v-kng - #iran #usa #liban #wojna 
https://www.reddit.com/r/CombatFootage/comment...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng
Autor
21.05.2026, 23:54:16 via Wykop
  • 1
@Domelus: ¯_(ツ)_/¯
tech-v-kng - @Domelus: ¯\(ツ)/¯

źródło: twitter-gif-2055758238902092265_6a0f9ad0c3af8

Pobierz
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 16.05.2026, 21:45:28
  • 6
#iran #wojna #usa https://x.com/officialrnintel/status/2055739070525985078
Z przed godziny- Beit Shemesh,
Drugie słonko zaświeciło u żymian - ktoś co już wie co tam się stało?
inny link
https://www.youtube.com/watch?v=2LLEjJqf1hI
tech-v-kng - #iran #wojna #usa  https://x.com/officialrnintel/status/2055739070525985...

źródło: a12334

Pobierz
tech-v-kng - #iran #wojna #usa  https://x.com/officialrnintel/status/2055739070525985...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lepav
Lepav
Lepav
16.05.2026, 23:02:31 via Android
  • 1
@tech-v-kng: zaplanowany eksperyment na poligonie.
  • Odpowiedz
Bierny_Uzytkownik
Bierny_Uzytkownik
Bierny_Uzytkownik
17.05.2026, 02:13:37 via Wykop
  • 0
@tech-v-kng: testują nową b--ń przed użyciem na teheran lub przyszłych wrogów.
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 15.05.2026, 00:41:19
  • 6
#iran #usa Holy F..king Cope, co ten koleś ma w głowie ¯_(ツ)_/¯ #polityka
tech-v-kng - #iran #usa Holy F..king Cope, co ten koleś ma w głowie ¯\(ツ)/¯ #polityka

źródło: HIT6fHSX0AAX8nw

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BiCiu
BiCiu
15.05.2026, 02:09:38 via Android
  • 5
@tech-v-kng:
BiCiu - @tech-v-kng:

źródło: 17690

Pobierz
  • Odpowiedz
c.....s
c.....s
konto usunięte 15.05.2026, 10:54:52 via Wykop
  • 1
@BiCiu: przynajmniej raka nie dostaniesz. A jak nadal chcesz wiedziec co ten typ napisał to wrzuć to jako obrazek do gemini i kaz mu przetłumaczyć z obrazka
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 14.05.2026, 20:59:33
  • 7
#iran #wojna #usa #liban
Hezbo dronuje bazę idf-u wlatując jak do siebie. Bardzo ładne ujęcia - wiele perspektyw. Z dzisiaj.

mirror jak padnie: https://www.reddit.com/r/CombatFootage/comments/1td7c3p/hezbollah_targeting_idf_outpost_today_using_fpv/
tech-v-kng - #iran #wojna #usa #liban 
Hezbo dronuje bazę idf-u wlatując jak do siebi...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bierny_Uzytkownik
Bierny_Uzytkownik
Bierny_Uzytkownik
14.05.2026, 21:14:00 via Wykop
  • 3
@tech-v-kng: elegancko coraz lepiej im to wychodzi, pejs nie wróci dzisiaj do domu
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 13.05.2026, 16:40:44
  • 6
IRAN threatened to enrich uranium to weapons-grade if attacked again

Iran: "wzbogacimy Uran do 90 procent jeżeli zostaniemy zaatakowani ponownie"

To się udało Trumpkowi, widać że Irańczycy zaczynają robić kroki w stronę ogłoszenia, że mają już nuki? Konkretne ośmieszenie Usa jak to prawda i ciekawe jak wytłumaczą tą całą wojnę swoim wyborcom. XD
#iran #wojna #usa
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng
Autor
13.05.2026, 22:20:52 via Wykop
  • 0
@Lepav: Ale co w tym ośmieszającego? Nie mieli nuków, 86 letni dziadek władca sobie obiecał i może nawet w to wierzył, niesprowokowanie- zostali zaatakowani, po czym dziadek wyłapał tomahawka śpiąc smacznie w sypialni. Nowy przywódca -syn stracił ojca, córkę i żonę w ataku- to sobie pomyślał, że jak tak to c*uj wam w 4 litery i zrobimy teraz b---ę i teraz nuki będziemy mieli - nic ośmieszającego, może tylko tyle,
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng
Autor
14.05.2026, 00:25:01 via Wykop
  • 5
@QRQ: Złe dla kogo? Dla żymian? I projekcja, żeby zrobić z tego nasz problem Europejczyków?
Chiny, Indie, Żym również, Ruskie i Usa też mają aha i Pakistan też.
Chociaż żymianie nie będą podskakiwać bo akurat oni jakby nawet wyłapali mikro taktycznego to dla nich jest K.O. i dziękujemy dowidzenia, dlatego mają pełno w spodniach na tym punkcie, ale to bardzo dobrze akurat bo będą trzymani w matni, jak Iran dołączy
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng
Autor
14.05.2026, 15:07:29 via Wykop
  • 1
@Lepav: właśnie, że tak bo proces jest ekstremalnie nieliniowy i najgorsza praca została już wykonana:
(masz od gpt):
Przejście z około 60% do 90% wzbogacenia uranu jest znacznie szybsze niż wcześniejsze etapy, np. z naturalnego uranu do 5% albo 20%.

Powód jest prosty:
na początku trzeba oddzielić ogromne ilości Uranium-238 od niewielkiej ilości Uranium-235. Gdy materiał ma już 60%, większość tej pracy
tech-v-kng - @Lepav: właśnie, że tak bo proces jest ekstremalnie nieliniowy i najgors...

źródło: Untitlzxced

Pobierz
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 09.05.2026, 17:58:00
  • 4
#iran #liban #usa #wojna Żymianin daje sprinta, porzuca merkawe - ujęcie przynajmniej miesiąca, Liban
https://streamable.com/84zvhr

źródło: https://x.com/officialrnintel/status/2053139164082614525
tech-v-kng - #iran #liban #usa #wojna Żymianin daje sprinta, porzuca merkawe - ujęcie...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng
Autor
09.05.2026, 21:21:22 via Wykop
  • 2
@kaspil: tak to wygląda w realu (to akurat u ruskich) więc chyba nie musiał rezygnować z niczego i dwa cele ogarnięte jednocześnie https://streamable.com/svy0cb
tech-v-kng - @kaspil: tak to wygląda w realu (to akurat u ruskich) więc chyba nie mus...
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 05.05.2026, 22:07:13
  • 8
#iran #wojna #usa #liban
- dodane dopiero
Hezbollah FPV drone hits 3 Israeli soldiers standing near armoured vehicles - Southern Lebanon.

mirror https://www.reddit.com/r/CombatFootage/comments/1t4h76y/hezbollah_fpv_drone_hits_3_israeli_soldiers/
tech-v-kng - #iran #wojna #usa #liban 
- dodane dopiero
Hezbollah FPV drone hits 3 Is...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gbyrka
gbyrka
05.05.2026, 22:13:51 via iOS
  • 3
Piekło dronowania rozleje się na wszystkie konflikty zbrojne, w dziwnych czasach przyszło nam żyć
  • Odpowiedz
tech-v-kng
tech-v-kng
tech-v-kng 05.05.2026, 22:03:46
  • 6
#iran #wojna #usa #liban kompilacja z kwietnia 26, same trafienia w żymian
- Liban

mirror jak spadnie https://www.reddit.com/r/CombatFootage/comments/1t1ggib/hezbollah_fpv_drone_strike_compilation_multiple/
tech-v-kng - #iran #wojna #usa #liban kompilacja z kwietnia 26, same trafienia w żymi...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Tech v-Kng

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 15.03.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking