#uk Siemka, czy ktoś był kiedyś w podobnej sytuacji albo ma jakas poradę co zrobić? Moja partnerka mieszka w Anglii od stycznia/lutego 2023, przyjechała do Cioci i z nią mieszka do teraz. Dostała prace przez agencje do której wciąż chodzi. Nie ma jeszcze skończonych 21 lat, za miesiąc czasu będzie kończyć 21 lat. Nie posiada Guardiana, czy powinno się go zrobić i czy jest możliwość dostania go jeśli jest to
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#uk jest tu ktoś mający kredyt studencki w UK wrócił do Polski albo przeprowadził się do innego kraju? Wysłaliście notkę do student Finance czy wyjebongo?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamietam jak w mojej powiatowej miejscowości parę lat temu, stoję sobie w kolejce do monopolowego i wbija podpity gościu na sam początek, ludzie oburzeni, chcą go szarpać a on z wyższością mówi, że on z Angli przyleciał i o co wam chodzi. Sam na emigracji teraz jestem ale nigdy mi nie przeszło przez myśl żeby leczyć swoje kompleksy w taki sposób
#emigracja #uk
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomysl na biznes: domowe twarogi (lokalny morrisons wyprzedaje codziennie ogromne ilosci smietanki 38% po 1f za galon), dojrzewajacy schab (tez moge miec tanio schaby, ale sklep dalej, w innym miescie), do tego mozna wedzona slonine, cos jeszcze?

#uk #biznes
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pomysl na biznes: domowe twarogi (lokalny morrisons wyprzedaje codziennie ogromne ilosci smietanki 38% po 1f za galon), dojrzewajacy schab (tez moge miec tanio schaby, ale sklep dalej, w innym miescie), do tego mozna wedzona slonine, cos jeszcze?


@Slomek: wytrzeźwieć
  • Odpowiedz
Czy ktoś z #uk wie jak sprawdzić za co osoba została skazana na karę więzienia? Znam numer sprawy ale nie wiem jak to sprawdzić.
#prawo
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#emigracja #polska #taxi #taksowka #pytanie #uk

Siemka interesuje mnie to jak wygląda zamawianie taxi w PL czy tez tak czesto sie spozniaja jak w uk? Dzwonisz na taxi i mowisz skąd dokąd a gosciu mowi Ok po czym sie rozłącza xPPP i nawet nie wiesz czy ktos przyjedzie ani za ile czasu xp nawet jak ci powiedza 5 min my
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Yogi282: Gdy zostaną utworzone obwody głosowania. Nastąpi to w drodze rozporządzenia ministra spraw zagranicznych, na co ma on termin do 10 października. Reszta to wróżenie ze szklanej kuli ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:
  • Odpowiedz