Wpis z mikrobloga

#emigracja #polska #taxi #taksowka #pytanie #uk

Siemka interesuje mnie to jak wygląda zamawianie taxi w PL czy tez tak czesto sie spozniaja jak w uk? Dzwonisz na taxi i mowisz skąd dokąd a gosciu mowi Ok po czym sie rozłącza xPPP i nawet nie wiesz czy ktos przyjedzie ani za ile czasu xp nawet jak ci powiedza 5 min my friend to i tak bedzie po 15 xP czasem zaawiam taxi na daną godzine z półdniowym wyprzedzeniem a ona i tak sie spoznia z pół godziny xP czasem ci mowią 1 min po czym ich nie ma kolejne 10 minut i dzwonisz i ci znowu mówia 1 min xP i czekasz kolejne 10 minut xPPP interesuje mnie czy w pl wyglada to tak samo i czy w uk macie pidobnie czy tylko ja mam takiego pecha
  • 9
  • 1
@Atreyu: bo mieszkam w gówno miasteczku ponizej 100k mieszkanomcow gdzie nie ma uberów gosciu tu nawet w centrum mnchesteru potrwfi ginąć zasięg w telefonie a oczekujesz ubera w podrzędnej miescinie?
  • 0
@owcaboski: u mnie nic nie daje czy zamawiam przez telefon czy przez aplikacje, testowałem chyba z 10 różnych firm i kazda jest tak samo #!$%@?, albo mieszkam w jakimś trójkącie bermudzkim gdzie takie usługi jak taxi jest na tak marnym poziomie, albo tak to wygląda wszędzie a przynajmniej w tej wielkosci miejscowosci, ile miałem przeżyć z tymi taksówkami to głowa mała, dzwonisz i typ mówi OK i się autentycznie rozłącza, nawet
@Frygus96: w Krakowie wszystko śmiga elegancko, w normalne dni i pory od 5 do 15 minut czekania a jak auta nie ma to mówią że nie ma, dlatego warto mieć 2-3 numery na wszelki. Chyba że święta, burze czy inne kataklizmy to wtedy wiadomo że loteria i z godzinę można dzwonić po firmach. Są potwierdzenia sms i mapki ze śledzeniem kierowcy.