Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

Kapitalis
via iOS- 4
Dlaczego w razie zbliżającej się katastrofy w pierwszej kolejności ewakuowane są kobiety i dzieci?
Żeby mężczyźni mogli w spokoju pomyśleć nad rozwiązaniem.
(⌒(oo)⌒) (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#truestory #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski #dowcip #humor
Żeby mężczyźni mogli w spokoju pomyśleć nad rozwiązaniem.
(⌒(oo)⌒) (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
#truestory #heheszki #rozowepaski #niebieskiepaski #dowcip #humor
- 136
Najbardziej RiGCzowa wypowiedź po wczorajszych wydarzeniach w TK. Szacunek.
#polska #prawo #4konserwy #takaprawda #truestory #ciekawostki
#polska #prawo #4konserwy #takaprawda #truestory #ciekawostki
źródło: comment_1633710141E4aadH5eHGTEU5zaahXpMW.jpg
Pobierz- 66
@AlezPanieMecenasie: Z faktu, że TK orzekł, iż np. TSUE może rozstrzygać i wydawać wiążące dla Polski orzeczenia tylko i wyłącznie w obszarach, które przekazaliśmy UE w traktatach (o czym same te traktaty mówią), pic rel
Dlatego też TSUE nie może np. uznać, że "w ramach równości związki homo mają mieć możliwość brania ślubów w Polsce" czy ingerować w wymiar sprawiedliwości, bo zwyczajnie nie oddaliśmy UE kompetencji na tych polach.
Kto
Dlatego też TSUE nie może np. uznać, że "w ramach równości związki homo mają mieć możliwość brania ślubów w Polsce" czy ingerować w wymiar sprawiedliwości, bo zwyczajnie nie oddaliśmy UE kompetencji na tych polach.
Kto
źródło: comment_1633710696xIydsGPnppiVvHdU5ZB8yD.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 414
@Kapitalista777 koleś, sądownictwo musieliśmy dostosować przed wejściem do wspólnoty i musi ono spełniać standardy UE. Jest to podstawa funkcjonowania UE, dzięki temu możemy wzajemnie honorować wyroki z innych państw. W innym przypadku swobodny przepływ osób i prowadzenia działalności gospodarczej byłby niemożliwy. Jak ktoś z Portugalii albo Rumunii przyjedzie do Polski, tutaj narobi przestępstw i wyjedzie to możemy go do Polski ponownie ściągnąć. Tyle że policja i sądy w takiej Portugalii muszą
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Don_Pelayo słabo XD
- 0
@AnotherBrickInTheWall: Najlepsze jest to że "bileciki do kontroli" usłyszałem akurat w momencie kiedy tramwaj dojeżdżał na przystanek gdzie wysiadałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wczoraj różowa rozmawiała z średnią szyszką z centrali.
Rozmawiali o podwyżkach na przyszły rok dla członków zespołu.
I różowa mówi że pan X dostaje niewielkie pieniądze. "Jakieś 1000 euro na rękę."
Na to facet odpowiada że on nie żyje w Polsce tylko we Włoszech i jak na włoskie standardy 1000 euro to jest niezła kasa. I pyta się jak to jest w Polsce.
Koniec historii.
#korposwiat #pracbaza #
Rozmawiali o podwyżkach na przyszły rok dla członków zespołu.
I różowa mówi że pan X dostaje niewielkie pieniądze. "Jakieś 1000 euro na rękę."
Na to facet odpowiada że on nie żyje w Polsce tylko we Włoszech i jak na włoskie standardy 1000 euro to jest niezła kasa. I pyta się jak to jest w Polsce.
Koniec historii.
#korposwiat #pracbaza #
konto usunięte via iOS
- 4
@Sl_w_k_1: No taka jest prawda, w Polsce chyba się tak utarło, że Włochy postrzegamy jako zachód. Pokłosie tego, że w latach 90tych dużo ludzi jeździło do pracy do Włoch. Dopiero człowiekowi się oczy otwierają jak pozna sie Francuzów, Włochów, Hiszpanów, Portugalczyków itd to wychodzi, że 1000 euro na rękę to dla nich serio dobra kasa. Zresztą w ogóle w Niemczech jest pełno Hiszpanow i Włochów pracujących na podobnej zasadzie co
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@masz_fajne_donice XD idz spać
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Wibrujacycymbalek: Ten po lewej to cope biedaków, to tak nie wygląda
@Wibrujacycymbalek Przedostatni z prawej to debil - nic dziwnego że nie ma kasy i wykształcenia jak się w ścianę gapi.
- 1499
Ostatnio miałem okazję pojeździć trochę więcej po drogach krajowych, aż musiałem przygotować mem
#heheszki #humorobrazkowy #polskiedrogi #kierowcy #truestory
#heheszki #humorobrazkowy #polskiedrogi #kierowcy #truestory
źródło: comment_1633604950lJxcSaqsfQCDydWzJoj87N.jpg
Pobierz@JohnFairPlay: nic tak nie w-----a jak jazda krajową za jakimś cymbałem co na prostej to z--------a a jak tylko trafi się jakiś łuk albo, nie daj Boże, zakręt, to prawie się zatrzymuje.
A nie, czekaj - gorsze jest kiedy jedziesz taką krajową gdzie cały czas jest podwójna bo remont na prawie całej długości między dwoma miastami
A nie, czekaj - gorsze jest kiedy jedziesz taką krajową gdzie cały czas jest podwójna bo remont na prawie całej długości między dwoma miastami
- 670
nic tak nie w-----a
@Zales360: a co powiesz na dzbana który cię wyprzedza na prostej i za 100m skręca w lewo? XD
- 1548
#truestory #stluczka #wroclaw #sad #odszkodowanie
Byłem świadkiem jak starszy pan cofając uderzył w samochód na parkingu (sprawca VW Polo - poszkodowany Nowa Alfa). Dziadek po całym zdarzeniu podjechał do przodu - myślałem, że wyjdzie i ogarnie temat - jednak on odjechał. Mi udało się strzelić fotę tamtego auta na tle poszkodowanego.
Chwilę poczekałem na osobę od Alfy ale bez skutecznie. Nie miałem
Byłem świadkiem jak starszy pan cofając uderzył w samochód na parkingu (sprawca VW Polo - poszkodowany Nowa Alfa). Dziadek po całym zdarzeniu podjechał do przodu - myślałem, że wyjdzie i ogarnie temat - jednak on odjechał. Mi udało się strzelić fotę tamtego auta na tle poszkodowanego.
Chwilę poczekałem na osobę od Alfy ale bez skutecznie. Nie miałem
- 1376
@hocuspocus: dobra postawa Mirku! Oby więcej takich ludzi!
- 1247
@hocuspocus: jakby poszkodowana dała ci coś jako prezent to jeszcze by wyszło że serio byłeś podstawiony i że wkręcacie dziadka xd
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 14
@grzesiek23Gda: tak było
@grzesiek23Gda: to się chyba Karate Kida naoglądał, w którym Pan Mijagi przekazywał, żeby nie epatować sztukami walk i używać ich tylko w ostateczności ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 710
- 181
@chosenon3: No tak to już lepiej żeby z takim czerwonym ryjem chodziły. Z podkładem to przynajmniej z daleka nie widać i nie przyciągasz na siebie tyle uwagi
- 360
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Kurde przyzwyczaiłem się, że pies debil szczeka na każdego na drodze a drudzy pijani debili znowu wyzywają się z psem. Czasami tak stoją wieczorem albo w nocy z 15 min i próbują go przegadać.
Teraz znowu stał jakiś typ z 10 min i czekał przy furtce, no i trochę beka bo typ pomylił adresy i kebaba miał do dostarczenia, a ja zamiast wyjść i powiedzieć, że się pomylił, to sobie stałem za
Teraz znowu stał jakiś typ z 10 min i czekał przy furtce, no i trochę beka bo typ pomylił adresy i kebaba miał do dostarczenia, a ja zamiast wyjść i powiedzieć, że się pomylił, to sobie stałem za
#facebook #instagram #messenger #whatsapp
Wczorajszą przyczyną awarii nie były jakieś klucze czy maile. Oto poniżej prawdziwa przyczyna.
#heheszki #kroliki #krolik #zwierzaczki #smiesznypiesek #truestory
Wczorajszą przyczyną awarii nie były jakieś klucze czy maile. Oto poniżej prawdziwa przyczyna.
#heheszki #kroliki #krolik #zwierzaczki #smiesznypiesek #truestory
źródło: comment_1633456818tqU435PPcwt3Ges4A5FJ9I.jpg
Pobierz
konto usunięte via Android
- 1
@soadfan kroliki są the best
konto usunięte via iOS
- 13
Mam dobrą historyjkę z #pracbaza
Kilka dni temu przypałętał się do mnie na budowę chłopak,około 30 lat i zapytał czy nie szukamy pomocnika bo on akurat szuka pracy.To wzięliśmy klienta na rozmowę do baraczku i kilka krótkich pytań czy w ogóle ma jakiekolwiek pojęcie przy elewacji itd.
Nie umiał za bardzo nic,ale mieszać klej każdy kretyn potrafi. Spytaliśmy skąd jest i tu zaczyna się cała akcja.
Gość nazwijmy go Dżonson przyjechał from
Kilka dni temu przypałętał się do mnie na budowę chłopak,około 30 lat i zapytał czy nie szukamy pomocnika bo on akurat szuka pracy.To wzięliśmy klienta na rozmowę do baraczku i kilka krótkich pytań czy w ogóle ma jakiekolwiek pojęcie przy elewacji itd.
Nie umiał za bardzo nic,ale mieszać klej każdy kretyn potrafi. Spytaliśmy skąd jest i tu zaczyna się cała akcja.
Gość nazwijmy go Dżonson przyjechał from
@rafalek_marynarz: spotkał Eminema a odwalił magika
@rafalek_marynarz a u mnie kiedyś w poprzedniej robocie to był gościu, co zapytał kierownika, czy jest tu gdzieś papierniczy bo chciałby kupić wypowiedzenie XDD
Chciałem bardzo podziękować pani, która wczoraj na myjni samoobsługowej koło lidla, po umyciu swojego auta wrzuciła do automatu 10zł i pojechała. Zawsze myję za 5zł a tego wieczora umyłem, nawoskowałem i jeszcze zostało na chwilę radosnego psikania lancą
- 0
Jakieś rok temu pokłóciłem się na jednej z grup biegowych na FB z jednym gościem, zablokował mnie i do widzenia, ale zorientowałem się że tak dość niedaleko ode mnie mieszka. Na zdjęciach wyglądał na wielkiego, potężnego chłopa koło 185-190, więc trochę się zaniepokoiłem bo j ledwie nieco ponad 170 cm to jeszcze spuści mi łomot. No i w ten weekend go zobaczyłem na żywo - niższy ode mnie o głowę (✌
@rbk17: ja mam odwrotnie. Pare osob, ktore najpierw widzialo mnie na fotach, a później dopiero na zywo reagowało zawsze tak samo, lo matko, ale ty jestes wielki, a pozniej, ze nie wygladam na tyle ile ważę.
- 0
pewnie cie nawet nie pamietal, albo nie skojarzył ze to ty.
@Meciek: skojarzył od razu, żadnej awantury się nie zapomina. Miałem na sobie koszulkę tamtej grupy jako jedyna osoba w biegu oraz inny charakterystyczny element mojego stroju ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 61
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via iOS
- 70
Komentarz usunięty przez moderatora
konto usunięte via Android
- 51
@fervi ja bym zadzwoniła, bo albo jakaś durna i może być niebezpieczna dla innych, albo sama ma kłopot, no bo kto by o tej porze dobijał się do ludzi i może by jakąś pomoc dostała
chociaż może jakbym zadzwoniła pod 112 to by mnie olali, wyśmiali czy coś, ale wolałabym zadzwonić i żeby mnie wyśmiali niż nie zadzwonić
nigdy mi się nic takiego nie przytrafiło, ale zawsze jak wykopki opisują podobne
chociaż może jakbym zadzwoniła pod 112 to by mnie olali, wyśmiali czy coś, ale wolałabym zadzwonić i żeby mnie wyśmiali niż nie zadzwonić
nigdy mi się nic takiego nie przytrafiło, ale zawsze jak wykopki opisują podobne























Komentarz usunięty przez autora Wpisu