Wpis z mikrobloga

Pamiętacie mema z pająkiem, który czuwa nad śpiącą Mirabelką, żeby jej muchy nie brzęczały w nocy i spać nie przeszkadzały?

No to u mnie było coś podobnego, tylko gorzej. Mam pod blokiem ławeczkę, którą całe lato okupuje peneria krzycząca i pijąca. Pewnego słonecznego dnia na tą ławeczkę przyszedł bezdomny i się pod nią wypróżnił. Peneria przyszła bezdomny dostał w------l, ale potem peneria sobie jednak poszła i już nie wraca.

Więc trochę bym nawet był wdzięczny, gdy nie przyszła jesień i jakiś żul nie wszedł do klatki i wypróżnił się na moją wycieraczkę.

#truestory #bezdomnosc #patologiazmiasta #zalesie #rakcontent
czeskiNetoperek - Pamiętacie mema z pająkiem, który czuwa nad śpiącą Mirabelką, żeby ...

źródło: comment_1634131202on2yvHq7AW0f2WMPQFh0wN.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czeskiNetoperek: Ja codziennie w drodze do pracy przechodzę przez park. Na jednej z ławeczek co poniedziałek kupa śmieci, butelki, pety, choć kosz 2m obok, a czasem nawet rzygi. Zapewne też bywalcy nie są za cicho. Za płotem, nieopodal stoi dom. Któregoś razu przegodzę obok - śmieci brak. Za to porozrzucane dookoła i na samej ławce psie guwna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz