Wszystko
Najnowsze
Archiwum
7
Zabójstwo fryzjerki z Częstochowy - czy kiedyś dowiemy się kto zabił?

Kamila została zamordowana gdy wracała z pracy. Śledczy znaleźli osobę, która się przyznała. Jednak mężczyzna ten później wycofał swoje zeznania. Minęły lata i do dziś nikt nie odpowiedział za tę zbrodnię.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #

Unbreakable91
via Android- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 15
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...

k8lin
via Wykop Mobilny (Android)- 0
@Mescuda: Facebooka używają tylko boomerzy.

Mescuda
- 0
@k8lin: a co używają boomery?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@lubielizacosy: musisz z-----ć z 30 normixów teraz
@lubielizacosy: no i w końcu jest wpis, który jest w 98-99% o mnie z tą różnicą że mnie przeważnie nie gnębili tak otwarcie poza podstawówką, ale bardziej byłem obiektem plotek i jakiś dziwnych konszachtów przeciwko mnie. Uśmiecham się conajwyzej sam w czterech ścianach kiedy jakiś żart z neta lub jakaś sytuacja mnie rozbawi a tak to kamienna twarz, obojętne czasem lekceważące spojrzenie, niestety emocje jeszcze posiadam i uczucia w zasadzie
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Matka utopiła dziecko.
Kto zawinił? Oczywiście mąż, którego nawet nie było na miejscu xD
#heheszki #madki #humorobrazkowy #truestory
Kto zawinił? Oczywiście mąż, którego nawet nie było na miejscu xD
#heheszki #madki #humorobrazkowy #truestory
źródło: comment_1633282119mTCIDEOGrjlhhaIyOg48RC.jpg
Pobierz@JohnFairPlay: Daj, że spokój z tymi rakami. Ciekawe co chłopy tych bab myślą. Patrzą czasem na ich aktywność? Nikt im nie mówi jakie głupoty wypisuje ich baba? Olewają to, czy co? Czy tzipa zasłania im tak oczy, że nie potrafią się już odezwać?
@Ana77
@Kowixx
Przeczytajcie sobie pierwszą część wypowiedzi Pameli. Ciekawe, ile kobiet wie o problemach mężczyzn. Ile wspiera mężów, dziękuję im za to, że jest wypłata na życie, remonty mniejsze czy większe zrobione, żeby dom się nie rozleciał, rodzinny pojazd drogowy utrzymany w sprawności, tak aby w razie czego można z niego bez problemu skorzystać, że są ubezpieczenia i rachunki zapłacone itd. itp. Uważają, że to im się należy?
Pewne rzeczy się
@Kowixx
Przeczytajcie sobie pierwszą część wypowiedzi Pameli. Ciekawe, ile kobiet wie o problemach mężczyzn. Ile wspiera mężów, dziękuję im za to, że jest wypłata na życie, remonty mniejsze czy większe zrobione, żeby dom się nie rozleciał, rodzinny pojazd drogowy utrzymany w sprawności, tak aby w razie czego można z niego bez problemu skorzystać, że są ubezpieczenia i rachunki zapłacone itd. itp. Uważają, że to im się należy?
Pewne rzeczy się
- 234
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 194
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 79
@JohnFairPlay: czarnooka dziewczyno, ktora spotkalem na wycieczce do czestochowy na komunie, nigdy nie zapomnem cie
@furyknajpydyskretnychlod to na komunię też już do Częstochowy trzeba pojechać xD?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@apaczacz: no nie wiem. ja jestem za umawianiem wizyt na konkretną godzinę. natomiast strzelałbym do starych bab, które czyhają koło drzwi i mówią "ja się tylko pana doktora o coś zapytam" i myk do środka, jak tylko ktoś wyjdzie
Byłem dziś w żabce na ekskluzywnym obiedzie w postaci hotdoga, typ przede mną tez zamówił. Karynka no bo któż by inny pyta typa: z jakim sosem. a on jalapeno przez "J". Od razu w głowie przypomniała mi się kwestia z Chłopaków z Baraków, link do filmu niżej. śmiechom nie było końca...
#chlopakizbarakow #film #truestory
#chlopakizbarakow #film #truestory

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@tylkoocosspytam: to ja
@tylkoocosspytam: coś jak jeansy liwajsy vs lewisy
- 2
Mam takiego dalekiego kuzyna, wielkiego chłopa. Nie wiem ile dokładnie waży, ale strzelam, że 150 kg lekko przekroczył. Ostatnio chciał dostać się do pracy w innym kraju, na zachodzie i wziął #blablacar, czy inne tego typu rozwiązanie. Przejechał 50 kilometrów i gościu kazał mu wysiąść na autostradzie przy zjeździe, mówiąc, że mu samochód rozwali i nie dotoczą się do celu z nim na pokładzie. ( ͡º ͜ʖ
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 5
Mirki z tagu #mieszkanie kiedy bańka mieszkaniowa w końcu pęka i okazuje się, że od początku mieli rację
#truestory #heheszki
#truestory #heheszki
źródło: comment_1632905495kSgMqbpbtJgFLG6k9NroWK.jpg
Pobierz- 0
@powaznyczlowiek: Do tego pisząc to mieszkając dalej u rodziców. xD
Mój #rozowypasek zwykle pracuje do późna i czasem wyjeżdżam po nią żeby nie szła sama ciemną uliczką, zawsze zabieram ją z miejsca zaznaczonego czerwonym iksem na górnym obrazku, w małej uliczce nawracam, po czym wracamy do domu.
Dziś jednak będę jechał z centrum (kierunek jazdy zaznaczony czarną strzałką na dolnych obrazkach), o czym różowy wie.
Moje pytanie brzmi, gdzie ustawiłbyś się gdybym to Ciebie miał zgarnąć?
#ankieta
Dziś jednak będę jechał z centrum (kierunek jazdy zaznaczony czarną strzałką na dolnych obrazkach), o czym różowy wie.
Moje pytanie brzmi, gdzie ustawiłbyś się gdybym to Ciebie miał zgarnąć?
#ankieta
źródło: comment_1632843490Nq30R4osfDuKITNhI8sJFg.jpg
PobierzGdzie byś się ustawił
- A - niebieskipasek 8.5% (5)
- B - niebieskipasek 66.1% (39)
- A - różowypasek 0% (0)
- B - różowypasek 25.4% (15)
@JohnFairPlay: chyba oczywiste?
Komentarz usunięty przez autora
- 15
- 12
- 1
- 2





















