Szedłem sobie do piwnicy z powrotem z cziperkami i Harnasiem, a tu podchodzi trzech kumatych i pyta, za jakim klubem jestem.
Patrzyłem nerwowo na barwy ale niczego nie odczytałem, to powiedziałem:

Legia Poznań

i sobie poszedłem
#truestory
#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arahooo: trudno się nie zgodzić, Adam Małysz to postać wybitna, szkoda jedynie tego 2010 roku - paradoksalnie świetnego ale gdyby w Vancouver Simi nie był w takim gazie choćby w jednym z konkursów Adam miałby to upragnione złoto olimpijskie. Mnie osobiście jeszcze bardziej szkoda MŚwL - strata medalu o 0.4 pkt to coś więcej niż pech. Niemniej jednak cieszę się że mieliśmy (i w sumie wciąż mamy tylko w innej
  • Odpowiedz
Kiedyś w technikum sam sobie pisałem zwolnienia i podrabiałem podpisy. Wychowawczyni skumała któregoś dnia i zabrała mi zeszyt.

Ostatnie zwolnienie było z "powodu spraw rodzinnych" matka na wywiadowce napisała mi smsa:

sprawy rodzinne to ty będziesz miał jak ja wrócę do domu.


XD
BananowyKrol - Kiedyś w technikum sam sobie pisałem zwolnienia i podrabiałem podpisy....

źródło: comment_1634227877igigtcZkravpOJcfOoo5pu.jpg

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@BananowyKrol: ja mialem uklad z wychowawca. 50% nieusprawiedliwionych 50% mi usprawiedliwial bez niczego xD a ze sciaganiem to jak mialem nkl z polskiego, to ugadalem sie z babka ze napisze sprawdzian z calego roku i jak zdam to mam 2. Sprawdzian pisalem na dwoch lekcjach jedna po drugiej a ta mnie normalnie ma przerwe puscila z wszystkimi xD sprawdzilem w necie odpowiedzi i dala mi nawet na koniec dostateczny xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@czeskiNetoperek: Ja codziennie w drodze do pracy przechodzę przez park. Na jednej z ławeczek co poniedziałek kupa śmieci, butelki, pety, choć kosz 2m obok, a czasem nawet rzygi. Zapewne też bywalcy nie są za cicho. Za płotem, nieopodal stoi dom. Któregoś razu przegodzę obok - śmieci brak. Za to porozrzucane dookoła i na samej ławce psie guwna ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
"Kupilem" bilet na polregio, oplacajac go blikiem, kase z konta zjadlo, a bilet dalej nieoplacony xD
Reklamowac przez ich wnioski, jak ja nawet nie wiem jeszcze, jakim pociagiem bym jechal czy do banku o chargeback?
#blik #polregio #truestory
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TL;DR: Wywalili mnie dzisiaj z kanału dla prawdziwych płaskoziemców na Discordzie za "kwestionowanie tego, co jest ukrywane i jaki jest naprawdę świat" i "zadawanie pytań". XD #truestory

Zacznijmy od początku: Jakiś tydzień temu napisałam w komentarzu pod jakimś filmem dotyczącym #koronawirus, że zabieram się za tłumaczenie napisów w czynie społecznym. Podałam maila dla osób, które chciałyby mi zasugerować coś ciekawego do przetłumaczenia. Wczoraj dostałam w związku z
uczalka - TL;DR: Wywalili mnie dzisiaj z kanału dla prawdziwych płaskoziemców na Disc...

źródło: comment_1634068540TWGbxrENxGWwM6guzF0Bxi.jpg

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pamiętam jak z 10-15 lat temu budzę w weekend o jakiejś 9-10. Słoneczko świeci przez okno, słychać szum drzew i odgłosy budzącego się miasta. Nagle słychać skrrr, skrrr. To gołąb wylądował mi, na moim parapecie z blachy i zaczyna po nim łazić.
Po paru minutach wstaję wkurzony, skradam się do okna, łapię ptaszysko, przekręcam mu kark i wyrzucam.
Już chcę wracać do łóżka, jak kolejny gołąb wskakuje na parapet. No to go
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach