Wszystko
Najnowsze
Archiwum
2
Niewyjaśnione morderstwa Piotra Hyszko - mroczna historia "kamienicy na godziny"

Chyba każdy z Was słyszał o adresie Krasickiego 24 w Krakowie. Choć nieruchomość jednego z pierwszoligowych polityków naszego kraju zasłynęła z mieszczącego się w nim hotelu na godziny, to niewielu wie, że kamienica ta, o mały włos nie wpadła w ręce Piotra Hyszki. Człowieka, którego...
z- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 14
- 11
@thority: bylem tym harnasiem, moge potwierdzic op sie prawie osral ze strachu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 19
@arahooo: trudno się nie zgodzić, Adam Małysz to postać wybitna, szkoda jedynie tego 2010 roku - paradoksalnie świetnego ale gdyby w Vancouver Simi nie był w takim gazie choćby w jednym z konkursów Adam miałby to upragnione złoto olimpijskie. Mnie osobiście jeszcze bardziej szkoda MŚwL - strata medalu o 0.4 pkt to coś więcej niż pech. Niemniej jednak cieszę się że mieliśmy (i w sumie wciąż mamy tylko w innej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: fajny tata. ja pozwolę sobie wrzucić fotkę mojego. pozdrawiam serdecznie
źródło: comment_1634245725zFfbU7BGXKaOtFkHHf8zHC.jpg
Pobierz@czlowiek_z_lisciem_na_glowie: Mogłeś bardziej się postarać, a nie wklejać zdjęcie Van Dama ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedyś w technikum sam sobie pisałem zwolnienia i podrabiałem podpisy. Wychowawczyni skumała któregoś dnia i zabrała mi zeszyt.
Ostatnie zwolnienie było z "powodu spraw rodzinnych" matka na wywiadowce napisała mi smsa:
XD
Ostatnie zwolnienie było z "powodu spraw rodzinnych" matka na wywiadowce napisała mi smsa:
sprawy rodzinne to ty będziesz miał jak ja wrócę do domu.
XD
źródło: comment_1634227877igigtcZkravpOJcfOoo5pu.jpg
Pobierz- 108
@Shmoikel: Dokładnie to samo miałem. Na sprawdzianie jako jedyny dostałem 5 i miałem cały sprawdzian na tablicy robić XD
Ale się wycwanilem bo spisałem wszystko w zesyzcie na szybko i po prostu stałem z zeszytem i przepisywałem XD niby coś tam tłumacząc.
Ale się wycwanilem bo spisałem wszystko w zesyzcie na szybko i po prostu stałem z zeszytem i przepisywałem XD niby coś tam tłumacząc.
źródło: comment_1634228324LxsgDXLxrTgKAtYbl87rGX.jpg
Pobierz- 101
@BananowyKrol: ja mialem uklad z wychowawca. 50% nieusprawiedliwionych 50% mi usprawiedliwial bez niczego xD a ze sciaganiem to jak mialem nkl z polskiego, to ugadalem sie z babka ze napisze sprawdzian z calego roku i jak zdam to mam 2. Sprawdzian pisalem na dwoch lekcjach jedna po drugiej a ta mnie normalnie ma przerwe puscila z wszystkimi xD sprawdzilem w necie odpowiedzi i dala mi nawet na koniec dostateczny xD
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@czeskiNetoperek: Ja codziennie w drodze do pracy przechodzę przez park. Na jednej z ławeczek co poniedziałek kupa śmieci, butelki, pety, choć kosz 2m obok, a czasem nawet rzygi. Zapewne też bywalcy nie są za cicho. Za płotem, nieopodal stoi dom. Któregoś razu przegodzę obok - śmieci brak. Za to porozrzucane dookoła i na samej ławce psie guwna ( ͡º ͜ʖ͡º)
- 0
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 0
@mufind: jak kupowałeś? Na koleo chyba najlepiej jest, nigdy problemów nie miałem
- 0
@starypijany123: przez oficjalna aplikacje PolRegio na androida
- 7
TL;DR: Wywalili mnie dzisiaj z kanału dla prawdziwych płaskoziemców na Discordzie za "kwestionowanie tego, co jest ukrywane i jaki jest naprawdę świat" i "zadawanie pytań". XD #truestory
Zacznijmy od początku: Jakiś tydzień temu napisałam w komentarzu pod jakimś filmem dotyczącym #koronawirus, że zabieram się za tłumaczenie napisów w czynie społecznym. Podałam maila dla osób, które chciałyby mi zasugerować coś ciekawego do przetłumaczenia. Wczoraj dostałam w związku z
Zacznijmy od początku: Jakiś tydzień temu napisałam w komentarzu pod jakimś filmem dotyczącym #koronawirus, że zabieram się za tłumaczenie napisów w czynie społecznym. Podałam maila dla osób, które chciałyby mi zasugerować coś ciekawego do przetłumaczenia. Wczoraj dostałam w związku z
źródło: comment_1634068540TWGbxrENxGWwM6guzF0Bxi.jpg
Pobierz- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
Pamiętam jak z 10-15 lat temu budzę w weekend o jakiejś 9-10. Słoneczko świeci przez okno, słychać szum drzew i odgłosy budzącego się miasta. Nagle słychać skrrr, skrrr. To gołąb wylądował mi, na moim parapecie z blachy i zaczyna po nim łazić.
Po paru minutach wstaję wkurzony, skradam się do okna, łapię ptaszysko, przekręcam mu kark i wyrzucam.
Już chcę wracać do łóżka, jak kolejny gołąb wskakuje na parapet. No to go
Po paru minutach wstaję wkurzony, skradam się do okna, łapię ptaszysko, przekręcam mu kark i wyrzucam.
Już chcę wracać do łóżka, jak kolejny gołąb wskakuje na parapet. No to go
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@marcooo80: prawda
Komentarz usunięty przez moderatora
- 24
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@z_lekka_poirytowany: o chłopie, za długie, nie nadaje się. Na chłopski rozum musi być, w memie najlepiej i max 3 zdania. Czytanie ze zrozumieniem i krytyczne myślenie jest strasznie lewackie.
- 22
Które wykopki chciałby wyjścia Polski z UE?
@Mr_3nKi_: Te, które na razie na szczęście zbierają jeszcze fale minusów pod znaleziskami o tym. Ale można szerzyć antyunijną propagandę bez nawoływania wprost do Polexitu.
Poza tym zobacz politycy którego ugrupowania trzymają ten baner ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: comment_1633803323jCqGR6TSDppK3ZZENJEh8R.jpg
Pobierz- 327
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...























źródło: comment_1634578512yhj7hhOxO4TtJJ91g2ngBw.jpg
Pobierz