Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na każdego kto wejdzie w posiadanie tej torby spada klątwa obarczająca go obowiązkiem, by strzec tajemnicy jej zawartości. Let's play a game ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 7
Przypomniało mi się wczoraj przez ten post z gorących o patologii i kredytach na tv kilka historii jak pracowałem w pewnej firmie z chwilówkami na literkę p. #pozyczki

Miałem tereny wiejskie. Niektóre wręcz zabite dechami xD

Była sobie chałupa z babeczka i jej mężem. Ona raczej nosiła spodnie w tym związku xD w sumie nie dziwne jak była 2 x wyższa i szerszą niż jej partner.

Ona
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Moze to dziwnie zabrzmi ale wystarczy wejść na Wykop i życie staje się normalne xD a w codziennym życiu są tylko wymyślone problemy wymyślonych ludzi z wymyślonymi historiami, wymyśleni lewacy i prawacy. Wymyślone normictwo i sztuczny Redpill. Emocjonalna huśtawka dzieci jak i tez wymyślone problemy dorosłych. różowych pasków które w rzeczywistości są facetami. Bezsensowne kłótnie ktore ciągną się godzinami. Wszechobecny hejt na Wykopie nigdy nie spotykany. Jeszcze nikt do mnie ani do
Dziczek3000 - Moze to dziwnie zabrzmi ale wystarczy wejść na Wykop i życie staje się ...

źródło: comment_1635079295GZGsjBr5LG7KmkizDn5pdu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jade dzisiaj o 6 rano metrem, jeszcze ciemno, moze z 5 osob na caly pociag i jakas babka cos mowi do mnie i klepie w siedzenie ze mam usiasc kolo niej, i zaczyna mowic ze jakis podejrzany typ ja sledzi i sie boi i czy moge udawac ze sie znamy. Mysle sobie ze n------a moze cos sobie wkrecila, ale ok. Posiedzialem z nia chwile i wypytalem o cala sytuacje i z tego
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@namzio: Kurde, jaka akcja... siedzę sobie dzisiaj na stacji metra w #oslo, zachlałem przez noc, ale wracam na chatę, średnio kontaktuję, pusto na peronie, z drugiej strony torów przyszła jakaś babka, nawet całkiem ładna. Zastanawiam się dokąd jedzie i czemu akurat w kierunku przeciwnym do centrum o tak nieludzkiej porze, spoglądam na rozkład... ku$%a! to ja siedzę po złej stronie! No to drałuję na drugi peron bo
  • Odpowiedz
Art. 248 kk
Kto przed organem powołanym do ścigania fałszywie oskarża inną osobę o popełnienie przestępstwa, wykroczenia lub przewinienia dyscyplinarnego,

podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 5.
Art.  249kk

Kto
  • Odpowiedz
Jechał rolnik na ciągniku, smaczne lody wiózł w koszyku. A w traktorze ciepło było, to się lodów 5 stopiło.
#truestory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rales: wez sie jeszcze naucz prac manualnych - jakiejs hydrauliki, majsterkowania, mechaniki i takich tam i zacznij narzekac ze ci starzy zamiast sie w mlodosci uczyc jakichs przydatnych rzeczy to sie chyba tylko po wsi wloczyli. Matka nie nadazy gotowac ojcu bigosu na uspokojenie
  • Odpowiedz