Jakiś czas temu przeglądałem sobie #twitch i trafiłem na stream jakiegoś ziomeczka, grał sobie w Skyrima a w tle leciało "Smells Like Teen Spirit" Nirvany. Było to o tyle śmieszne, że ten streamer był podobny do Kurta, więc napisałem, że to nawet zabawne, bo wyglądasz jak Kurt Cobain. On to przeczytał i mówi:"A kto to jest? To jakiś aktor?" - Wygooglował. - "Nie znam gościa i w ogóle nie podobny
Mega_Smieszek - Jakiś czas temu przeglądałem sobie #twitch i trafiłem na stream jakie...

źródło: comment_1648464675CQY0P6LnsziAZGrFgqOg24.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

DZIEŃ ŻELKA DZISIAJ ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rozdajo Tym razem 10 Mirków zgarnie po 3 dowolnie wybrane kubki z naszymi wyrobami



#takbylo #truestory jak na obrazku, wczoraj kolega z zespołu przypomniał o naszym święcie i jak się okazało w sumie zapomnieliśmy... więc szukałem inspiracji na tagu #gusto ( ͡° ͜ʖ ͡°) @michal04472 dzięki
ecco - DZIEŃ ŻELKA DZISIAJ ( ͡° ͜ʖ ͡°) #rozdajo Tym razem 10 Mirków zgarnie po 3 dowo...

źródło: comment_1648458004cXOX8nKGhm7mdSyxjFb9r5.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wczoraj po imprezie patrze ze typ wsiada do samochodu a chlał z nami. podbiegam i mówie ty nigdzie nie jedziesz... On w k--w Laska w k--w Ogolnie jedno wielkie w--------e zamówiłem Taxe bo nie chcieli wracać komunikacją miejską tylko ze kasy nie miesli to powiedziałem lasce ze najpierw taxa podjedzie pod jej adres wezmie kasy czy karte i sprawa załątwiona ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie była zadowolona ale
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leonardo Di Caprio dał 10 milionów $ na Ukrainę. Jego babcia była Ukrainką.
W ogóle widziałem jego biografię. Jak był mały błąkał się z ojcem po Europie, ostatecznie trafili na statek z UK do USA.
Podróż spędzili w szalupie ratunkowej pędząc bimber. Sprzedawali go potem załodze za jedzenie i żeby ich nie wyrzucono za burtę bo nie mieli biletów. Strażnik pewnej nocy zachlał i przywalili w górę lodową. Na szczęście nic się
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leonardo Di Caprio dał 10 milionów $ na Ukrainę. Jego babcia była Ukrainką.

W ogóle widziałem jego biografię.


@masz_fajne_donice: co za bzdury i fejki. po co rozsiewasz takie zmyślone historie?
podróżował sam, a nie z żadnym ojcem.
reszta się niby zgadza, ale następnym razem doczytaj jak było naprawdę.
  • Odpowiedz
Pamietam ze kiedyś wpadłą do mnie kolezanka na piwko i film z 16 lat miałem i takie k-------e sranie mnie wzieło a z kibla i z mojego pokoju wszystko było słychać więc podłosnilem muzyke na full i akurat jak była ta kulmulacja na kiblu był przerwynik do następnej muzyki a wiec cisza ok 5 sekunda a ja tam BRRRRRRRR PFUUUUUUU i potęzne sranie xD mega pech ale jak wyszedłem z kibla to
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ChwilowaZielonka: aż mi się przypomniało jak kiedyś zszedłem się z jedną dziewczyna, i kurde chciałem żeby wróciła do domu bo miałem straszna ochotę sobie zjeść parówki z serem i bułeczka i próbowałem ja przekonać że jej taksę zamówię i że się jutro zobacztmy, a ona chciała do mnie no i jakoś tak wyszło że dopiero rano zjadłem te parówki a cała noc o nich rozmyślałem ( ͡° ʖ̯
  • Odpowiedz