Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kto spał dziś 3h, bo pracował do późna?
No ja.
Kto poszedł w drodze do pracy wyrzucić śmieci?
No ja.
Kto zamiast śmieci wyrzucił skórzaną torebkę?
No ja.
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@o__p: powiedzmy sobie szczerze, umysł w internecie przegrywa z cielenością
wystarczy spojrzeć na moją twórczość i zyski które wynoszą 0 zł przez 3,5 lata a przeciętna rurka wyciąga kolosy z simpów
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: abstrahujac od tej imprezy, to moze sie do jakiegos psychologa przejdz jak masz leki przed wyjsciem do ludzi.Obce miasto nowi ludzie to raczje cos fajnego, mozna zawzec nowe znajomosci, poznac jakies fajne miejsca w nowym miejscu.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ja p------ę, siedzę w słuchawkach i słyszę, że ktoś się dobiera do drzwi mieszkania. Patrzę przez wizjer - ciemno (światła automatyczne). Ktoś/coś zaczyna szarpać za klamkę.
Biorę w jedną rękę gaz, w drugą nóż, wyszarpuję drzwi gotowy z-----ć komuś od strzała..


#koty #creepy #truestory
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
Stoję dziś naprzeciw kolegi syna i chcę go o coś ważnego zapytać
- Może Ty będziesz wiedział...
I nagle uświadomiłem sobie, że przecież nie wiem jak on ma na imię!
- Jak Ty masz na imię?
#heheszki #truestory #coolstory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@memento_mori: ja mialem podobnie jak wsiadlem do nie mojego forda ( ͡° ͜ʖ ͡°) po kilku minutach walki ze stacyjka, zorientowalem sie, ze jest troche inny pulpit i nie taka tapicerka jak u mnie xD
co ciekawe, moim klukiem otworzylem tego obecego forda
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@memento_mori: kiedyś n------y sąsiad wszedł do nas do mieszkania i pruł się do mojego ojca co on robi u jego żony w domu.
Dopiero jak ja wyszedłem ze swojego pokoju to się zorientował, że coś tu się nie zgadza hehe
  • Odpowiedz
Kiedy pracujesz na HO, w mieszkaniu nad tobą jest remont łazienki i nagle słyszysz jak coś p---------o


@bartman09: w zeszłym roku miałem lepsze:

Kiedy pracujesz na HO, w domu jednorodzinnym, w którym wiesz, że jesteś sam, nie ma żadnego "mieszkania nad tobą" i w pewnej chwili zaczyna docierać do ciebie, że słychać z góry taki jakiś dziwny szum. Całkiem jakby w łazience na górze ktoś brał prysznic i co gorsza,
  • Odpowiedz
Uwielbiam w pracy regularność. Wiem kto za chwilę wejdzie,kto wyjdzie, kto pięć minut przed końcem przerwy wyrwie na szluga przed robotę. Chore to jest ale lubię zapamiętywać godziny. Np Anka wejdzie na przerwę kawową 8:59,a Karol 9.27 wstanie od stołu i będzie dłubał wykałaczką w zębie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#pracbaza
#heheszki
#truestory
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#truestory #takaprawda Zacząłem ostatnio pracę w nowej firmie. Ogólnie nie jestem świeżakiem w branży, także proces wdrażania mi lekko mówiąc powiewał. W 3 dniu takiego szkolenia: "siema nowy, tak pracujemy" Zapytałem typa z mostu, z kim warto tu trzymać bo kalkuluje sobie korzyści. Coś tam burknął i się dziwnie patrzył do końca dnia. Da radę jakoś załagodzić sytuację? Trochę mi zależy a zamyśliłem się po prostu #mirkopomusz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach