• 2
Rozmawiam z dziewczyną, dla żartu się przekomarzamy. No i w odpowiedzi mówię "Twoja stara"
A moja słodka, miła dziewczyna
TWOJA STARA SRA DO GARA A TWÓJ STARY TO W-------A.

A najlepsze że to tekst 6 letniej wnuczki xDDDD

#coolstory #truestory #m-----------y
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co za poj*bana akcja z #epicgames

Do tej pory zbierałem sobie darmowe gierki, ale kiedy wyszedł Tony Hawk's Pro Skater 1+2, to jakimś cudem zmieniłem kraj konta na Rosję i kupiłem z kuponem tę grę przez VPN za jakieś 6 zł zamiast 160 zł xD To było w 2020.

Przez prawie 2 lata pykałem sobie w darmowe giereczki i mojego Antoniego Jaszczembia Najlepszego Deskorolkarza #pdk ( ͡° ͜ʖ ͡°)
W
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Chodtok: Mam to samo wracając z pracy. Pracuję w dzielnicy większego miasta w której 95% budynków to bloki, wracam także w otoczeniu głównie takiej zabudowy, całą drogę gituwa, wjeżdzam do mojego miasta w którym dominuje zabudowa domów jednorodzinnych i od razu j---e mieszanką szynki z oponami w całym samochodzie ...
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 5
Przeglądam sobie raport bulldoga 2022 nt zarobków w IT i przyznam szczerze, że jestem bardzo negatywnie zaskoczony wypłatami UOP na najwyższych poziomach zaawansowania.

Jeżeli topowi programiści mają zarabiać 12k na rękę, a więcej tylko kosztem własnej emerytury, urlopu, L4 czy opieki na dziecko to z czego my się cieszymy? Ja p------e przecież to jest bantustan normalny i dziki wschód IT ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Zresztą te zarobki na B2B też wcale nie
p.....k - Przeglądam sobie raport bulldoga 2022 nt zarobków w IT i przyznam szczerze,...

źródło: comment_1647620375yqBGDidxLDyXiXmuQgjxM9.jpg

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@yggdrasil: wiem że tak bywa, ale chyba mocno się rozpędziłes z tymi 4 wypłatami extra, a już na pewno z tym żeby to traktować jako normę bo zdecydowana większość firm jaka znam zazwyczaj mówi o 10% bonusie rocznym, czasem jakieś oncalle (ale to przecież dodatkowa robota) i bonusy w stylu Luxmed czy Multisport (czyli <300pln miesięcznie)

A nawet jeśli to najbardziej chodzi mi o to, że te topowe stawki o
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@Damntrain imo tuning diesla jest zbędny, bo to wciąż diesel, fajne na autostradę, ale masa i jej rozkład prawdopodobnie Cię zabije na krętej drodze :P
  • Odpowiedz