- 6
Vini jest lepszym piłkarzem i większą legendą footballu niż Neymar, taka prawda, tylko visca łebki się nie zgodzą
#mecz
#mecz
źródło: 1000024923
Pobierz
apaczacz via Wykop
- 0
@SiemaWaliszKonia: xD, to jakieś urojenia madrytczowskie
- 0
Miło ze strony Amerykaninów że postanowili na bandach dookoła murawy upamiętnić kultową polską markę - FSO
#mecz
#mecz
- 3
apaczacz via Wykop
- 0
@Szybki_bill99: ale nadzieję wciąż ma
- 4
Oglądałem Katar - Szwajcaria i szło usnąć.
Pyka se Maroko z Brazylią i czuję jakbym red bulla p--------ł
#mecz
Pyka se Maroko z Brazylią i czuję jakbym red bulla p--------ł
#mecz
Niesamowite że kurs ponad 2 był na USA kupon już w 30 minucie siedzi
#mecz
#mecz
apaczacz via Wykop
- 0
@lubiesikacdozlewu: 2:0 to niebezpieczny wynik
- 1
- 0
- 10
#tenis
Ciekawostka:
Gdyby Maja Chwalińska wyszła za mąż za Krzysztofa Piątka, to mogłaby nazywać się Maja Chwalińska-Piątek.
Ciekawostka:
Gdyby Maja Chwalińska wyszła za mąż za Krzysztofa Piątka, to mogłaby nazywać się Maja Chwalińska-Piątek.
@apaczacz: to jest śmieszne, bo Chwalińska i Piątek się nie rymujom
- 0
- 7
Czy oglądanie takiego meczu dzień po finale Ligi Mistrzów podchodzi już pod jakąś autodestrukcyjną chorobę psychiczną?
#mecz
#mecz
- 2
Gurwa, ale ten Gordon z zaskoczenia wziął.
Tak bez sagi transferowej, bez miesiąca czytania plotek? No jak tak można, to się nie godzi.
#fcbarcelona
Tak bez sagi transferowej, bez miesiąca czytania plotek? No jak tak można, to się nie godzi.
#fcbarcelona
- 0
Czy ktoś ma canal plus sport i mógłby zobaczyć czy pokażą dzisiaj mecz ligowy barcelony na żywo? Chciałem wykupić na miesiąc dostęp i nie widzę możliwości sprawdzenia
#mecz #fcbarcelona
#mecz #fcbarcelona
- 0
- 1
apaczacz via Android
- 2
- 1
#realmadryt
Dziadzio Perez pozamykał wjazdy do swojej twierdzy i dookoła zrobił fosę z aligatorami.
- U nas jest wszystko dobrze, dobrze z chłopakami robimy, elegancko jest, a cała reszta to lamusy i w---------ć generalnie.
Ale
Dziadzio Perez pozamykał wjazdy do swojej twierdzy i dookoła zrobił fosę z aligatorami.
- U nas jest wszystko dobrze, dobrze z chłopakami robimy, elegancko jest, a cała reszta to lamusy i w---------ć generalnie.
Ale
- 3
Typowy mecz Rashforda
Skonczy z golem albo asystą, ale poza tym to troche oczy krwawia
I jak tu chlopa ocenic.....
#mecz
Skonczy z golem albo asystą, ale poza tym to troche oczy krwawia
I jak tu chlopa ocenic.....
#mecz
apaczacz via Android
- 0
@fajnybananek: typowy nie oznacza każdy
- 1
Ciężko mi oprzeć się wrażeniu że dziś Barca gra na jakieś 60% swoich mozliwosci.
Chciałbym żeby w drugiej połowie odpalili beast mode.
#mecz
Chciałbym żeby w drugiej połowie odpalili beast mode.
#mecz
- usunąć konto
Osiągnięcia
Komentator
od 17.09.2017Komentator VIP
od 07.11.2015VIP Rocznica
od 03.03.2026Rocznica Gadżeciarz
od 08.06.2014Gadżeciarz Mikroblogger
od 13.06.2016Mikroblogger Król Wykopaliska
od 07.03.2023Król Wykopaliska




#mecz