Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 4
@Radek41: Potwierdzam, byłem psem co matce OPa zrobił dziecko.
- 8
@Krzysztof_Listonosz: @bilas: @KopecyFan: ukraińcy z krwi i kości
@DonCNC: no myślę że biznes wystrzelił
@DonCNC: no myślę że biznes wystrzelił
źródło: comment_16499412917FSkfHwjH8WToVgcgsPgdJ.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
AfrykańskiDrań: A teraz zobacz sobie w historię leczenia na NFZ, ile przytulił kasy za tę wizytę xD
Doraźnie polecam sildenafil, tylko nie z tych dziwnych stronek, kup dowolne tabletki z tym środkiem w aptece. Pierwszy raz i tak będzie szybki, ale drugi już nie, a trzeciego nawet może nie być. Nie wiem z czym się zmagasz, możliwe że będziesz potrzebować wizyty u normalnego lekarza, ale na zasadzie załatania dziury można się
Doraźnie polecam sildenafil, tylko nie z tych dziwnych stronek, kup dowolne tabletki z tym środkiem w aptece. Pierwszy raz i tak będzie szybki, ale drugi już nie, a trzeciego nawet może nie być. Nie wiem z czym się zmagasz, możliwe że będziesz potrzebować wizyty u normalnego lekarza, ale na zasadzie załatania dziury można się
Komentarz usunięty przez autora
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 20
Bądź mną
Zerowa wiedza motoryzacyjna i spostrzegawczość
Jedź do przychodni
O, jak super, tuż przed nią jakiś duży parking jest
Szukaj miejsca do zaparkowania
Prawie wszystkie zajete
Zerowa wiedza motoryzacyjna i spostrzegawczość
Jedź do przychodni
O, jak super, tuż przed nią jakiś duży parking jest
Szukaj miejsca do zaparkowania
Prawie wszystkie zajete
źródło: comment_1649864193GzkwNZ5dEHC8ZXcEgez0kX.jpg
Pobierz@Moseva: ty psozabo jedna
źródło: comment_1649865067B9k35eCL1tlbABOfk5s4Tf.jpg
Pobierz@Moseva: z każdą kolejną wypowiedzią spirala błędów się nakręca
jakstaduciec.jpg
jakstaduciec.jpg
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 15
- 1
@Leniek: A namiestnikiem ponownie zostałby pewnie "nasz człowiek w Warszawie", czyli Donald Tusk.
I co z tego?
I co z tego?
Pracuje sobie zdalnie, hajs nie taki zły, ale czasu mam dosyć dużo a zbieram sobie na dom więc postanowiłam poszukać pracy stacjonarnie, bo obecną pracka to raptem 2-4h pod wieczór. Efekty?
1 Rekrutacja, jesteśmy pod wrażeniem, dziękujemy że pani przyszła, do tygodnia damy znać niezależnie od wyniku rekrutacji - cisza do teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Idę na spotkanie typ mi nawet ręki nie chciał podać a był to mój niedoszły przełożony,
1 Rekrutacja, jesteśmy pod wrażeniem, dziękujemy że pani przyszła, do tygodnia damy znać niezależnie od wyniku rekrutacji - cisza do teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2. Idę na spotkanie typ mi nawet ręki nie chciał podać a był to mój niedoszły przełożony,
- 1605
W nawiązaniu do mojego ostatniego wpisu - myślałem, że potyczka z zarządcą została rozstrzygnięta na moją korzyść (błędny odczyt zużycia ciepłej wody, 5k do zapłaty), ale najwidoczniej nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skorygowali kwotę za podgrzanie wody zimnej -100m3, ale nie skorygowali zużycia całkowitego i odprowadzenia ścieków.
Wychodzi na to, że przyniosłem do mieszkania 100m3 wody i wylałem do kibla ( ͡° ͜
Skorygowali kwotę za podgrzanie wody zimnej -100m3, ale nie skorygowali zużycia całkowitego i odprowadzenia ścieków.
Wychodzi na to, że przyniosłem do mieszkania 100m3 wody i wylałem do kibla ( ͡° ͜
źródło: comment_1649757935FtlW8SWbHbLTAVJWA3EWDm.jpg
Pobierz- 566
Skorygowali kwotę za podgrzanie wody zimnej -100m3, ale nie skorygowali zużycia całkowitego i odprowadzenia ścieków.
Wychodzi na to, że przyniosłem do mieszkania 100m3 wody i wylałem do kibla ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Just_do_it: dobrzy są. Może myśleli że nie zauważysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Znajomy dostał pracę 3 godziny drogi ode mnie za blisko 9k na rękę. I to prostą pracę bez większych wymagań. Wystarczy chcieć...
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
@Shatter: ale musi mieszkać z polakami na chacie i z jednym w pokoju który nadawałby się do każdego odcinka uwagii a polak całkowicie losowy, zaczwyczaj najgorsze cechy każego pokolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 11
@Shatter: niezla kasa, a wykopkow nie sluchaj, tutaj kazdy juz dawno zostawil z tylu niemieckie srednie wynagrodzenie :))
- 523
Poleciałem z różową na urlop z biura podróży. Wylot z Katwoic do miejscowości Taba w Egipcie. Lot 3.5 h. Trafiamy na turnus emerytów i kilka par z dziećmi w naszym wieku (30+). Oczywiście kwiat polskiej inteligencji jakże inaczej. Kolejka w samolocie do toalety. Jakieś 3 osoby. Kobieta w środku od 2/3 minut, ja i dwie emerytki. Mija chwila i jedna z nich zaczepia mnie:
-Nie wie pan czy ktoś tam jest w środku?
-
-Nie wie pan czy ktoś tam jest w środku?
-
- 911
a i dwie emerytki. Mija chwila i jedna z nich zaczepia mnie:
-Nie wie pan czy ktoś tam jest w środku?
- No to chyba logiczne skoro czekam
- No ale jak tak długo tam można siedzieć? Tam ktoś SRA czy co? Co za brak kultury-dodaje po chwili.
Zapaliła mi się lampka, jak można przy ludziach w samolocie używać takich słów? Nie żebym jakimś ĄĘ był ale no są pewne granice. Ale myślę sobie- przemilczę żeby
- 1268
- 12
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@monalisssa: fakt, straszny syf, ale moi współlokatorzy na studiach robili gorsze rzeczy, a byli Polakami - na wypadek jakby ktoś tutaj próbował rozciągać to na ogół Ukraińców, jeżeli to o czym piszesz jest prawdą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 65
@monalisssa: szczerze mówiąc to nigdy nie widziałem normalnych ludzi z amstafem, zawsze jakieś sebiksy, patusy. Niezależnie od narodowości. To już dla mnie czerwona lampka, wystarczająca żeby kogoś z takim psem nie przyjąć.
Przy każdej rocznicy wspominam sobie moją maturę ustną z polskiego. Wiedziałem, że to straszna zapchajdziura więc wziąłem sobie jakiś wygodny temat z dużym potencjałem na wodolejstwo z wymaganym jak najmniejszym nakładem pracy. Tematu nie pamiętam coś w stylu nauka przez satyrę albo coś podobnego i omawiałem skecze polskich kabaretów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i między innymi omawiałem taką perełkę jak "Samolot prezydencki". Jak ktoś nie zna to

- 1
- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
@jascen: nie ja! Moderacja usuwa! Dramat
- 2
@monalisssa: na wykopie pisać o tym niedobra jest :) neuropki ino czekają, żeby zgłosić za sianie nienawiści( ͡° ͜ʖ ͡°)
konto usunięte via Android
- 17
Leć na loszkę 9/10 z pracy
Zepsuł jej się samochód i przez jakiś czas p--------a do pracy rowerem
Zauważ że ładnie się przy tym poci
Pewnego dnia zaczekaj na nią nieopodal aż przyjedzie
Zaparkowała rower i poszła
Podejdź do roweru udając że tylko przechodzisz
Zepsuł jej się samochód i przez jakiś czas p--------a do pracy rowerem
Zauważ że ładnie się przy tym poci
Pewnego dnia zaczekaj na nią nieopodal aż przyjedzie
Zaparkowała rower i poszła
Podejdź do roweru udając że tylko przechodzisz
- 1
@Stryj: ciekawe czy koty szczały na te siedzenie ( ͡° ͜ʖ ͡°) albo chociaz jakis golomp nasral ( ͡° ͜ʖ ͡°) no jesli to prawda to dramat :D
- 1
@Stryj: miałem kiedyś w robocie taką niezłą wizualnie babeczkę, ale z charakteru to był straszny k---s, który ludzi (wszystkich płci) traktował pogardliwie i z góry. Na koniec współpracy wysłałem jej smsa, że czasami wpadałem po godzinach do biura wąchać jej krzesło.
@Blind_D2: to siedzenie, te siedzenia. To siedzenie, to samo siedzenie, takie samo siedzenie, jedno siedzenie i tak dalej. "Te" to
ciekawe czy koty szczały na te siedzenie
@Blind_D2: to siedzenie, te siedzenia. To siedzenie, to samo siedzenie, takie samo siedzenie, jedno siedzenie i tak dalej. "Te" to
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@masz_fajne_donice: U mnie wszystkie szkolne przegrywy się pożeniły i mają rodziny oprócz takich 2 niskich co mieli 1,60 aż mi wstyd za jednego bo jak widzę co z niego wyrosło to jakaś niepełnosprawność chyba. Gość ćwiczy pajacuje szuka coraz lepszych prac wszystko żeby znaleźć sobię żonę bo sam był sierotą wychowanym przez dziadków i znajduje jakieś potwory ważące ponad 120 kilo albo z mordą jak locha z dałnem i nawet
- 1949
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 441
@fff112: a wiesz typie jaka inflacja była przed wojną? myślisz, że 2 lata tej śmiesznej pandemii nie miało wpływu na to co się teraz dzieje? najłatwiej zwalić wszystko na wojnę.
- 378
@lenythenub: Battlefield Counterstrike

























#pracbaza #programista15k #truestory #spidersweb
źródło: comment_1649955569vNlYF9xD80iQI0rcb3fi08.jpg
Pobierz