AfrykańskiDrań: A teraz zobacz sobie w historię leczenia na NFZ, ile przytulił kasy za tę wizytę xD

Doraźnie polecam sildenafil, tylko nie z tych dziwnych stronek, kup dowolne tabletki z tym środkiem w aptece. Pierwszy raz i tak będzie szybki, ale drugi już nie, a trzeciego nawet może nie być. Nie wiem z czym się zmagasz, możliwe że będziesz potrzebować wizyty u normalnego lekarza, ale na zasadzie załatania dziury można się
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pracuje sobie zdalnie, hajs nie taki zły, ale czasu mam dosyć dużo a zbieram sobie na dom więc postanowiłam poszukać pracy stacjonarnie, bo obecną pracka to raptem 2-4h pod wieczór. Efekty?

1 Rekrutacja, jesteśmy pod wrażeniem, dziękujemy że pani przyszła, do tygodnia damy znać niezależnie od wyniku rekrutacji - cisza do teraz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

2. Idę na spotkanie typ mi nawet ręki nie chciał podać a był to mój niedoszły przełożony,
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Victim: Dużo ludzi straciło pracę przez ostatnie dwa lata, ogromny napływ migrantów => dużo większa podaż pracowników niż popyt. I taki jest efekt - tym razem pracodawcy sobie przebierają, a nie pracownicy.
  • Odpowiedz
W nawiązaniu do mojego ostatniego wpisu - myślałem, że potyczka z zarządcą została rozstrzygnięta na moją korzyść (błędny odczyt zużycia ciepłej wody, 5k do zapłaty), ale najwidoczniej nie powiedzieli jeszcze ostatniego słowa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Skorygowali kwotę za podgrzanie wody zimnej -100m3, ale nie skorygowali zużycia całkowitego i odprowadzenia ścieków.
Wychodzi na to, że przyniosłem do mieszkania 100m3 wody i wylałem do kibla ( ͡° ͜
Justdoit - W nawiązaniu do mojego ostatniego wpisu - myślałem, że potyczka z zarządcą...

źródło: comment_1649757935FtlW8SWbHbLTAVJWA3EWDm.jpg

Pobierz
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Skorygowali kwotę za podgrzanie wody zimnej -100m3, ale nie skorygowali zużycia całkowitego i odprowadzenia ścieków.

Wychodzi na to, że przyniosłem do mieszkania 100m3 wody i wylałem do kibla ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Just_do_it: dobrzy są. Może myśleli że nie zauważysz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
Znajomy dostał pracę 3 godziny drogi ode mnie za blisko 9k na rękę. I to prostą pracę bez większych wymagań. Wystarczy chcieć...
.
.
.
.
.
  • 57
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Shatter: ale musi mieszkać z polakami na chacie i z jednym w pokoju który nadawałby się do każdego odcinka uwagii a polak całkowicie losowy, zaczwyczaj najgorsze cechy każego pokolenia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Poleciałem z różową na urlop z biura podróży. Wylot z Katwoic do miejscowości Taba w Egipcie. Lot 3.5 h. Trafiamy na turnus emerytów i kilka par z dziećmi w naszym wieku (30+). Oczywiście kwiat polskiej inteligencji jakże inaczej. Kolejka w samolocie do toalety. Jakieś 3 osoby. Kobieta w środku od 2/3 minut, ja i dwie emerytki. Mija chwila i jedna z nich zaczepia mnie:
-Nie wie pan czy ktoś tam jest w środku?
-
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

a i dwie emerytki. Mija chwila i jedna z nich zaczepia mnie:

-Nie wie pan czy ktoś tam jest w środku?

- No to chyba logiczne skoro czekam

- No ale jak tak długo tam można siedzieć? Tam ktoś SRA czy co? Co za brak kultury-dodaje po chwili.

Zapaliła mi się lampka, jak można przy ludziach w samolocie używać takich słów? Nie żebym jakimś ĄĘ był ale no są pewne granice. Ale myślę sobie- przemilczę żeby
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 35
@monalisssa: fakt, straszny syf, ale moi współlokatorzy na studiach robili gorsze rzeczy, a byli Polakami - na wypadek jakby ktoś tutaj próbował rozciągać to na ogół Ukraińców, jeżeli to o czym piszesz jest prawdą. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@monalisssa: szczerze mówiąc to nigdy nie widziałem normalnych ludzi z amstafem, zawsze jakieś sebiksy, patusy. Niezależnie od narodowości. To już dla mnie czerwona lampka, wystarczająca żeby kogoś z takim psem nie przyjąć.
  • Odpowiedz
Przy każdej rocznicy wspominam sobie moją maturę ustną z polskiego. Wiedziałem, że to straszna zapchajdziura więc wziąłem sobie jakiś wygodny temat z dużym potencjałem na wodolejstwo z wymaganym jak najmniejszym nakładem pracy. Tematu nie pamiętam coś w stylu nauka przez satyrę albo coś podobnego i omawiałem skecze polskich kabaretów. ( ͡° ͜ʖ ͡°) No i między innymi omawiałem taką perełkę jak "Samolot prezydencki". Jak ktoś nie zna to
Kontestator - Przy każdej rocznicy wspominam sobie moją maturę ustną z polskiego. Wie...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Leć na loszkę 9/10 z pracy
Zepsuł jej się samochód i przez jakiś czas p--------a do pracy rowerem
Zauważ że ładnie się przy tym poci
Pewnego dnia zaczekaj na nią nieopodal aż przyjedzie
Zaparkowała rower i poszła
Podejdź do roweru udając że tylko przechodzisz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Stryj: miałem kiedyś w robocie taką niezłą wizualnie babeczkę, ale z charakteru to był straszny k---s, który ludzi (wszystkich płci) traktował pogardliwie i z góry. Na koniec współpracy wysłałem jej smsa, że czasami wpadałem po godzinach do biura wąchać jej krzesło.

ciekawe czy koty szczały na te siedzenie


@Blind_D2: to siedzenie, te siedzenia. To siedzenie, to samo siedzenie, takie samo siedzenie, jedno siedzenie i tak dalej. "Te" to
  • Odpowiedz
@masz_fajne_donice: U mnie wszystkie szkolne przegrywy się pożeniły i mają rodziny oprócz takich 2 niskich co mieli 1,60 aż mi wstyd za jednego bo jak widzę co z niego wyrosło to jakaś niepełnosprawność chyba. Gość ćwiczy pajacuje szuka coraz lepszych prac wszystko żeby znaleźć sobię żonę bo sam był sierotą wychowanym przez dziadków i znajduje jakieś potwory ważące ponad 120 kilo albo z mordą jak locha z dałnem i nawet
  • Odpowiedz
@fff112: a wiesz typie jaka inflacja była przed wojną? myślisz, że 2 lata tej śmiesznej pandemii nie miało wpływu na to co się teraz dzieje? najłatwiej zwalić wszystko na wojnę.
  • Odpowiedz