@AnonimoweMirkoWyznania: jakie on może mieć zainteresowania i okazje mieszkając w dupie 4 domy na krzyż i każdy z każdym się zna?
Sorry, ale pleciesz bzdury, bo miasto daje milion możliwości na poznanie kogoś niż wieś (speed dating, kluby, muzea, fitness cluby, wszelakie zajęcia sportowe, nauka tańca itd., mnóstwo tego).
W domu na wsi to może sobie poczytać o historii Mezopotamii, a nie poznawać kobiety
  • Odpowiedz
#ciekawostki #makaron #heheszki #truestory #jedzenie
Zawsze jak kupuję makaron, to staram się kupować taki najbardziej wymyślny albo kolorowy albo jakieś kokardki czy gwiazdki a czasami to jakiś całkowicie egzotyczny!
A to dlatego że jak coś spieprzę i danie mi nie wyjdzie to przynajmniej ładnie wygląda! ()
DziecizChoroszczy - #ciekawostki #makaron #heheszki #truestory #jedzenie
Zawsze jak k...

źródło: comment_1646938819Ny56S9u1dvVOwCsEVkHCN2.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś w nowej pracy na wigilii w knajpie, chciałem zabłysnąć angielskim (który znałęm bardzo słabo, a ze względu na menedżera, który był z Portugalii, cała komunikacja była w języku angielskim) i chciałem powiedzieć "Mój ojciec jest emerytowanym ślusarzem" no i powiedziałem "My father is retarded locksmith" a potem dodałem "my mother is retarded too" zapadła dziwna cisza, a ja uświadomiłem sobie, że pomyliłem "retarded" z "retired" dopiero jakoś po roku ( ͡
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#anonimowemirkowyznania
Boje się życia. Czuje ze aktualnie gnije w domu ze starymi, zadnego życia poza robotą, żadnych znajomych, w weekendy po prostu leżę i nic nie robię. Czuję sie tragicznie i wiem, ze przeprowadzka duzo by mi pomogła, ale jednak się boję. K------o się boje. Wysylalem cv po różnych miastach, a jak mnie zapraszali na rozmowy to po prostu dygalem i rezygnowałem. Stres taki, ze nie moglem spac po nocach
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Disegno: to pomyśl sobie co będzie gdy zjedzie ich 3 mln nie milion jak dotychczas. Nienawidzę polskiego rządu, ale nawet gdybyśmy mieli najlepszy rząd to nikt nie jest w stanie być przygotowany na taką ilość w tak krótkim czasie
  • Odpowiedz
Wiem może to dziwne pytanie ( ͡° ͜ʖ ͡°) ale co sądzicie o takim zachowaniu pana młodego na swoim weselu, gdzie typ zostawił swojego gościa w toalecie, któremu urwał się film i w niej zasnął oraz jest kuzynem jego źony, to czy jest to normalne, że chłop zamiast go zabrać stamtąd (bo był transport dla gości) to go zostawił w tej sali weselnej i jeszcze mu ściągnął spodnie
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@rales mogl zrobic jak mial 18. Sam by sobie jezdzil gdzie chcial a po n--------h braci zawsze mozna odmówić bo ma sie swoje zycie, a jak akurat sie nudzil czy cos to mogl na nich sobie dorobic :)
  • Odpowiedz