TikTok to jest idealne miejsce dla ludzi z ADHD. Nie to co YT. No coś mnie strzela.
(°°
(°°

Przepis na cozsndoga na YT:
Witajcie na moim kanale, jeśli jeszcze mnie nie obserwujecie, to ja nazywam się Mosewa Kulkowa i zajmuje się na co dzień spamowaniem na wykopie, ale
Moseva - TikTok to jest idealne miejsce dla ludzi z ADHD. Nie to co YT. No coś mnie s...

źródło: comment_1657367914MqmC8BvsOw9yRbOUcxj2ce.jpg

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Moseva: Ja akurat nie jestem fanem tiktokizacji. Tik-tok właśnie przez bardzo krótki czas nie pozwala często rozwinąć tematu. Odbiorcy mają później często problem z utrzymaniem uwagi, a jak pokazują badania obecne pokolenia nastolatków mają z tym duży problem (nie żeby wcześniej było jakoś lepiej, ale dorosły człowiek był w stanie utrzymać uwagę przez 3-4 minuty, teraz często jest z tym problem).

Mam znajomych, którzy prowadzą medyczne profile na tik-toku i
  • Odpowiedz
"Pjoterowi siem w dupie od dobrobytu poprzewracało. Zamiast odłożyć te 30 tysięcy na mieszkanie jak ojciec, to on tylko w te swoje gierki grał i telefonem się bawił. Panny żadnej też nie ma. Mogliśmy go jeszcze więcej do nauki gonić, to by byle jakie studia zdał i miał dobrą pracę, bo papier ze studiów najważniejszy. Ech, dobrze że chociaż rzont coś da, bo by zdechnąć z głodu przyszło przy tej drożyźnie".

#
s.....i - "Pjoterowi siem w dupie od dobrobytu poprzewracało. Zamiast odłożyć te 30 t...

źródło: comment_1657357167B8U0s6l0v62wfHHkaKPAXu.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jadąc do pracy dzisiaj, postanowiłem nie zakładać słuchawek i nie wyciągać telefonu.
Popatrzę na ludzi, porozglądam się, będę tu i teraz.
No i tak jadę i większość w książkach, telefonach słuchawkach - ale ja nie o tym.
Przesiadam się z metra w autobus i tam siedzi dziewczyna, trochę smutna, trochę zaspana.. w świetnej różowej bluzie.
Naprawdę ładnie w niej wyglądała.

I
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 406
Pomocy jestem caly rozstrzesiony. Jestem w szoku zycie mi sie załamało. Łzy lecą mi na klawaiture taka akcja po 3 latach razem... Ja pie***le!!!!!!!!!!!!!!!!

Wczoraj wrocilem z zagranicznej delegacji dzien wczesniej. Byłem szczęśliwy że wracam do naszego domu., ktory ukonczyłem rok temu kosztem ogromnego kredytu na siebie. Kosztem brania delegacji w #pracbaza zeby stacbylo mnie na kredyt. Wszystko dla nas. Dla niej...

Byłem we Włoszech kupiłem jej piękne pamiatki. Nie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak apropos bilbordów "gdzie są T͟E͟ dzieci?" to mój tata wspomina te cudowne lata '40 i '50 w których posiadał sześcioro rodzeństwa jako czas, kiedy mając 3 lata wypasał zwierzęta, później zapieprzał w polu, a w wieku lat 14 wyjechał do miasta do pracy i zaocznego technikum.

#truestory
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wczoraj na boisku był jakiś mecz typu dzieciaki grają o puchar sobie, i dziewczyna picrel nagrywała cały mecz, gdy był faul albo ręka wszyscy podbiegali do niej i krzyczeli:

VAR!! POKAŻ VARR!!

I dookoła niej 15 osób a ona przewijała ten mecz i moment wątpliwości xDDDD
R-------o mnie to, za naszych czasow tego nie bylo #kiedystobylo #coolstory #truestory #heheszki
curiousboi - Wczoraj na boisku był jakiś mecz typu dzieciaki grają o puchar sobie, i ...

źródło: comment_1657099693TSVCAQJGHNcVQHOf76Gd3S.jpg

Pobierz
  • 61
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kurde uwielbiałem słuchać ludzi na budowie szkoły, którą widzę z balkonu.

Raz jedni robole zabrali dzieciakom z boiska piłkę i odjechali do sąsiedniego miasta, a druga ekipa groziła im, że ich zwolnią dyscyplinarnie, że mają przyjechać i oddawać dzieciakom piłkę itp. xD
Innym razem obudziłem się słysząc darcie japy, bo typy chciały pierścień do jakiejś maszyny od typa o ksywce Golum XD
Kiedyś też stary budowlaniec młodemu budowlańcowi tłumaczył że ma robić tak
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Dla kontrastu dla wszystkich pochwal dla inpostu ja wrzucam tutaj stan realizacji usługi "paczka w weekend" xd magazyn, z którego paczkę wysłano, znajduje się najprawdopodobniej ok. 60 kilometrów ode mnie. Jakbym wiedział, to bym sam pojechał po tę paczkę XD #inpost #zalesie #gorzkiezale #kurier #truestory #takaprawda
Shatter - Dla kontrastu dla wszystkich pochwal dla inpostu ja wrzucam tutaj stan real...

źródło: comment_1657004421sOCAAA2MH6boeYK9y0WoSl.jpg

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#mikromodlitwa #mirkomodlitwa

Pan Bóg uratował mi dzisiaj życie, Maryja czuwa, Duch Święty również.


dzisiaj byłem pierwszy raz w tym sezonie na basenie którego wcześniej nie znałem, wszedłem do niego, i sprawdzałem jaki jest spad, tzn, o ile i co ile robi się głębiej, przez połowę przeszedłem i poczułem ostry spad, nie myśląc zrobiłem kolejny krok... i woda mnie zakryła... moja żona była obok i próbowała mnie ratować ale na nic
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gnije bo jak poszedłem do pierwszej komunii świętej to z całego tego zamieszania zapomniałem pójść do spowiedzi bo lurkowałem sobie manuskrypty z aniołkami w kościele albo oglądałem figurki pustynnych diabłów.
w którymś momencie katechetka mnie złapała za to białe ubranko (tak jak wszyscy chłopcy wtedy) i zaczęła mnie gnoić "zemną są same problemy i wszyscy już idą pod ołtarz to nie jest muzeum tylko kościół" xD
no to poszedłem i przyjąłem hostie
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przypomniała mi się historia ze sklepu z elektroniką xD
Podczas pandemii w #mediamarkt w #zielonagora była wyspa #huawei .
Hitem wtedy we flagowych telefonach był mega zoom.
Na przeciwko wyspy jest salon z abonentami (chyba Play).
W każdym razie część osób, która przychodziła oglądać ten telefon skocnetrowała się na robieniu zdjęć jednemu z konsultantów po drugiej stronie alejki xD
Ten sam gościu fotografowany przez kilka tydz.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#truestory Znam księdza, który mieszka we wschodniej Polsce i śmiecha na wykopie z papierza. Pewnie to przeczyta bo zna mój nick. Pozdrawiam ziomeczku.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach