Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
FueGo

FueGo

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 4707
  • Znaleziska 467
  • Mikroblog 4240
  • Obserwujący 11
  • Obserwowane 9
FueGo
FueGo 14.06.2026, 14:33:49
  • 20
#lemans do zobaczenia za rok, dziekuje za wspólne ogladanie
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Agent7000
Agent7000
Agent7000
14.06.2026, 09:30:23
  • 2
#lemans i oni tak cały czas w kółko jeżdżą? Kto to ogląda
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 14.06.2026, 09:33:19 via Android
  • 0
@mvmxks tak
  • Odpowiedz
uncle_freddie
uncle_freddie
14.06.2026, 08:20:58
  • 324
Utalentowana bestia z tego Kobayashiego - zimą skacze na nartach, latem pyka sobie 24h LeMans, a w międzyczasie jeszcze kopie w świński pęcherz w Jagielloni.

A no i jeszcze się zdarzyło w Konkursie Chopinowskim brać udział. Człowiek renesansu.
#lemans
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 14.06.2026, 08:34:32 via Android
  • 77
@uncle_freddie i robi to juz od 40 lat xD
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 13.06.2026, 21:05:26
  • 5
Nie śpię, jestem jak co roku
#lemans
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 12.06.2026, 14:30:46
  • 1
#gielda krach na SPCX
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
11.06.2026, 20:18:36
  • 15
#gielda Adobe kibel po dobrych wynikach. No kto by się spodziewał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jatutylkonamoment - #gielda Adobe kibel po dobrych wynikach. No kto by się spodziewał...

źródło: IMG_7160

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 11.06.2026, 20:22:51 via Android
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment polizałes sobie jaja?
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 11.06.2026, 20:34:08 via Android
  • 0
@ja_tu_tylko_na_moment myslalem ze Twoja matka ma to robic po ogłoszeniu wyników( ͡~ ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
sforce
sforce
11.06.2026, 20:18:55
  • 12
#gielda też macie wrażenie że to wszystko zrobiło się kasynem?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 11.06.2026, 20:22:25 via Android
  • 0
@sforce xD
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 11.06.2026, 17:36:51
  • 2
#gielda Chryste Panie. Wyleszczeni na ropie wystomp!
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 04.06.2026, 14:22:24
  • 0
Jeszcze przyjdzie taki dzien ze bede bogaty! Zobaczycie!
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 04.06.2026, 14:00:03
  • 0
Kto mi zepsuł microna?
#gielda
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pomarancza_testovirona
pomarancza_testovirona
24.05.2026, 21:07:45
  • 8
kochani dziękuję wszystkim za ten spędzony czas na tagu, za dyskusje na poziomie w porównaniu do czatu na yt, dobrej nocy wszystkim i pamiętajcie " piotrek mogę zdjęcie ? " #latwogang
pomarancza_testovirona - kochani dziękuję wszystkim za ten spędzony czas na tagu, za ...

źródło: goku thanks

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 24.05.2026, 21:27:28 via Android
  • 3
@pomarancza_testovirona
FueGo - @pomarancza_testovirona

źródło: temp_file2164938906034527985

Pobierz
  • Odpowiedz
ffrreeaakk
ffrreeaakk
ffrreeaakk
24.05.2026, 21:21:24
  • 3
Mój wuj też kiedyś taką trasę zrobił rowerem, a potem w domu przed telewizorem pie*dolnął na zawał ¯\(ツ)/¯
#latwogang
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 24.05.2026, 21:24:31 via Android
  • 1
@ffrreeaakk trasę zrobil ogladajac ja na telewizorze, p--------l na zawał bo poszedł na rower przed domem*
  • Odpowiedz
razdwatrzy55
razdwatrzy55
razdwatrzy55
24.05.2026, 20:27:19
  • 2
Ci rodzice to musieli miec psyche ze stali, ze oni nie placza, albo moze tez nie wierza w ten lek?
#latwogang
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 24.05.2026, 21:17:27 via Android
  • 0
@razdwatrzy55 gdy umiera Twoje dziecko to wierzysz nawet w potwora spaghetti i odprawiasz taniec deszczu z durszlakiem na glowie
  • Odpowiedz
krzysztof-e
krzysztof-e
24.05.2026, 20:34:00
  • 11
#latwogang Jeśli ktoś jeszcze wierzy, że ten chłopczyk jest spontanicznym tworem z internetu, to ja nie wiem - przecież stoi za tym cała machina i media. Być może uznali, że przy Owsiaku nie da się już nic ugrać, a i on sam to słaby temat zastępczy, by zadowolić Polaka. W historii mieliśmy już Bolka, mieliśmy JP2 i inne medialne twory, a teraz mamy naczelnego żebraka. Niedługo zobaczymy go w telewizji,
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 24.05.2026, 21:13:44 via Android
  • 0
@krzysztof-e stoi za tym firma kasztan company spółka z.o.o
Sprawdź kto jest właścicielem
  • Odpowiedz

566

Bambu Lab oskarżone o łamanie licencji open source

Bambu Lab oskarżone o łamanie licencji open source

Bambu Lab zostało oskarżone o naruszanie licencji AGPLv3 po tym, jak firma próbowała zablokować niezależnego dewelopera,

ochucki
z
ithardware.pl
dodany: 22.05.2026, 12:44:03
  • 39
  • #
    bambulab
  • #
    druk3d
  • #
    technologia
  • #
    opensource
  • #
    prawo
  • #
    komputery
FueGo
FueGo 22.05.2026, 17:42:49 via Android
  • 65
W końcu... kupujesz sprzęt i nie mozesz używać innego slicera. A jak chcesz uzywac innego to juz nie mozesz zaktualizowac oprogramowania. Tak jak by drukarka za ktora zapłaciłeś musi tylko dzialac z jednym oprogramowaniem... Drukarki i moze robią dobre, ale politykę firmy juz nie... J---c takie firmy i ich monopol
  • 8
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

FueGo
FueGo 22.05.2026, 17:46:15 via Android
  • 15
@FueGo drugiego podpunktu nie da sie zrobic
FueGo - @FueGo drugiego podpunktu nie da sie zrobic

źródło: temp_file4643833354244827839

Pobierz
FueGo
FueGo 23.05.2026, 22:24:24 via Android
  • 0
@abhagebhar bo jest dla mnie wygodniejszy? Wiecej ustawien, wiecej możliwości
FueGo
FueGo 24.05.2026, 06:56:18 via Android
  • 1
@abhagebhar ale jestes irytujący. P--------z jak ten stare leśne dziadki. W orca masz kalibracje wydrukow z menu, flow, wieże, temperature. Bez pobierania jakis modeli, czy ręcznego ustawiania
Masz farmę drukarek, bambusy, endery, Prusy czy inne. Wszystko obsługujesz, nie dedykowany programem
Ustawienia druku modelu, sa opcje ktorych w bambu nie ma, albo sa głęboko ukryte
adam-pajac
adam-pajac
23.05.2026, 17:41:28
  • 8
#latwogang Wygląda apetycznie - nic tylko skosztować mięska. Ludzie to k---a nie myślą - weźmie do pyska kawał mięsa przyniesiony przez nieznajomego k---a w łapie
adam-pajac - #latwogang Wygląda apetycznie - nic tylko skosztować mięska. Ludzie to k...

źródło: jedz

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 23.05.2026, 17:42:23 via Android
  • 0
@adam-pajac przyniesiony na 20cm nożu xD
A za jakies 15-20s obok niego przechodziła policjantka 😆
  • Odpowiedz
josedra52
josedra52
23.05.2026, 15:33:10
  • 1
O to widzę, że jednak policja pilnuje. "nie szkoda ich czasu?" ( ͡º ͜ʖ͡º)

#latwogang
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo 23.05.2026, 15:34:24 via Android
  • 0
@josedra52 pilnują bo robią korki ktore sie rozładowują po 20-30 min.
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 23.05.2026, 14:01:58
  • 12
#latwogang @FairPlay no musze wrzucic
FueGo - #latwogang @FairPlay no musze wrzucic

źródło: temp_file6112312057767182244

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ObszarBadawczyChoroszcz_123
ObszarBadawczyChoroszcz_123
ObszarBadawczyChoroszcz_123
23.05.2026, 14:07:58 via Wykop
  • 1
@FueGo: Mumina pamiętam z wczoraj xD klasyk
  • Odpowiedz
FueGo
FueGo 23.05.2026, 10:43:10
  • 11
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

FueGo
FueGo
Autor
23.05.2026, 13:05:27 via Android
  • 0
@Hubbabubbastyle i tak sie dzieje zycia cud xD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >
  • Hej FueGo, może napiszesz coś o sobie i uzupełnisz dane w profilu? Nie!

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 11.06.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 18.11.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 17.11.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 09.11.2022

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking