@Victim: jak chcesz coś sprzedać za 1000zł , to wystawiasz za 1300, typowi się godzisz łaskawie ' przekonał mnie pan , dla pana 1100zł ' i oboje jesteście szczęśliwi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
jak chcesz coś sprzedać za 1000zł , to wystawiasz za 1300, typowi się godzisz łaskawie


@10129: Nie działa, wtedy Ci piszą że chyba Cię p-----o, to jest warte max 300, dawaj adres zaraz podjadę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
1a6e1 9r33n: Opie,ja jestem sam nawet wśród ludzi,jak dla mnie to zabawne jest,że masz odwrotny problem.

Nie możesz po prostu "jechać na ryby" czy wybrać się w góry/na prosty spacer poza miasto ? Ewentualnie jakoś obgadaj to ze swoją dziewczyną czy coś ?
---

Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
  • Odpowiedz
Takie to głupie, ze aż skisłam xD

Ukraińcy zrobili sobie imprezę na cały regulator w moim bloku.
Ch@j tam z muzyka, nie jestem starym dziadem, żeby mi przeszkadzało przed 22.

Niestety zaczęli śpiewać xD A raczej drzeć mordy, klaskać i wyć jak siksy na koncercie Maty xD Ofc wszystko po ukraińsku.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 2
@Trauma_Teddy: Ja od dzieciństwa w dużym mieście, mam tu cała rodzine, znajomych i jestem przyzwyczajona do takiego życia. Ale rozumiem jakie widzisz korzyści w mieszkaniu w domu (ʘʘ)
  • Odpowiedz
Już wam mówię o co chodzi z weglem. Największymi hurtowniami żadzą standardowo pociotki z pis. Kaczor wymyślił cenę maksymalną więc przypał bo nie bedzie takiego zarobku. Wiec wypuść fame ze nie starczy węgla. Ludzie kupują masowo teraz wegiel i olewają opcje ceny maksymalnej. Profit. #truestory #pis #neuropa #4konserwy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

O co tu chodzi? Ogłoszenie o prace - Atrakcyjne wynagrodzenie + liczne premie

Znajomy wysłał CV, po tygodniu zapraszają, idzie na rozmowę

2400 na rękę + możliwość pracy w weekendy by sobie dorobić.

Bielsko-Biała,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JohnFairPlay: Przykro mi, że boli kolejny miesiąc, ale polecam czytać ze zrozumieniem, xD
Jak ktoś jest debilem, to żadna prędkość nie jest bezpieczna. A o czym ma świadczyć ten genialny filmik, to też nie wiem, xD
  • Odpowiedz
dolar 4.8
euro 4.8


w 2015 roku kiedy PIS dochodził do władzy wszystkim mówiłem ze zrujnują ten kraj a na koniec (słuchając analiz, doktryn Bartosiaka, Brzezińskiego i raportów napływających z USA) doprowadzi do wojny

Wszystkich ostrzegałem by nie brali kredytów na zmiennej, ludzie nie słuchali i zaraz ignorancja sie wylewała. Co ty gadasz jest dobrze, gospodarka sie rozwija, mamy export, mamy leasingi po 3 % - musiała by wybuchnąć wojna by to sie
dzikuZplasriku - dolar 4.8 
euro 4.8

w 2015 roku kiedy PIS dochodził do władzy ws...

źródło: comment_1657612910YmROM0d7UPKYBN18mjGR7F.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedna rzecz mnie irytuje wśród starszych osób. Jest weekend. Nie znam się na budowlance, to się nie w--------m. Siedzę i czytam sobie książkę, patroszę ryby do suszenia albo bawię się z córką. Zasypałem świeży piasek do piaskownicy itp. W skrócie robię to na co mam ochotę i mnie nie napręża. Szczególnie, że ostatni tydzień, to nadgodziny w pracy, a i na wykopie staram się rzucać coś ciekawego na tag o Ukrainie albo
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Aryo kult z--------u w narodzie silny.
Musisz zasuwać 24/7 jak robocik i opowiadać, że cały czas masz coś do roboty to będą cię traktować jak równego. Inaczej jesteś dla nich zwykłym nierobem i mogą się dowartościować, bo kto to widział, żeby facet się relaksował czy też, uchowaj boże, robił coś dla własnej przyjemności - to takie niemęskie i jest oznaką słabości, bo prawdziwy mężczyzna nigdy nie odpoczywa, a o jego wartości
  • Odpowiedz