Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 9
To jest tak prawdziwe, że aż smutne
#truestory
#truestory
źródło: comment_1658252288IytzXTZN402rP034aOq1jv.jpg
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 1
@AnonimoweMirkoWyznania: z wiekiem coraz częściej będziesz sam:
https://ourworldindata.org/grapher/time-spent-with-relationships-by-age-us?country=~USA
https://ourworldindata.org/grapher/time-spent-with-relationships-by-age-us?country=~USA
- 0
1a6e1 9r33n: Opie,ja jestem sam nawet wśród ludzi,jak dla mnie to zabawne jest,że masz odwrotny problem.
Nie możesz po prostu "jechać na ryby" czy wybrać się w góry/na prosty spacer poza miasto ? Ewentualnie jakoś obgadaj to ze swoją dziewczyną czy coś ?
---
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
Nie możesz po prostu "jechać na ryby" czy wybrać się w góry/na prosty spacer poza miasto ? Ewentualnie jakoś obgadaj to ze swoją dziewczyną czy coś ?
---
Zaakceptował: Eugeniusz_Zua
- 674
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 231
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@wybranyloginjestzajetyznowu: dziadek to nie tu sie wpisuje
Takie to głupie, ze aż skisłam xD
Ukraińcy zrobili sobie imprezę na cały regulator w moim bloku.
Ch@j tam z muzyka, nie jestem starym dziadem, żeby mi przeszkadzało przed 22.
Niestety zaczęli śpiewać xD A raczej drzeć mordy, klaskać i wyć jak siksy na koncercie Maty xD Ofc wszystko po ukraińsku.
Ukraińcy zrobili sobie imprezę na cały regulator w moim bloku.
Ch@j tam z muzyka, nie jestem starym dziadem, żeby mi przeszkadzało przed 22.
Niestety zaczęli śpiewać xD A raczej drzeć mordy, klaskać i wyć jak siksy na koncercie Maty xD Ofc wszystko po ukraińsku.
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@Moseva: właśnie dlatego z całego serca polecam odizolować się od plebsu w domu jednorodzinnym( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 2
@Trauma_Teddy: Ja od dzieciństwa w dużym mieście, mam tu cała rodzine, znajomych i jestem przyzwyczajona do takiego życia. Ale rozumiem jakie widzisz korzyści w mieszkaniu w domu (ʘ‿ʘ)
#anonimowemirkowyznania
Czy mieliście kiedyś szczura w mieszkaniu?
#truestory #pytanie #szczur
---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Czy mieliście kiedyś szczura w mieszkaniu?
#truestory #pytanie #szczur
---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Ja miałam szczurki ale adoptowane i domowe :p
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
Już wam mówię o co chodzi z weglem. Największymi hurtowniami żadzą standardowo pociotki z pis. Kaczor wymyślił cenę maksymalną więc przypał bo nie bedzie takiego zarobku. Wiec wypuść fame ze nie starczy węgla. Ludzie kupują masowo teraz wegiel i olewają opcje ceny maksymalnej. Profit. #truestory #pis #neuropa #4konserwy
@alltan: rządzą
O co tu chodzi? Ogłoszenie o prace - Atrakcyjne wynagrodzenie + liczne premie
Znajomy wysłał CV, po tygodniu zapraszają, idzie na rozmowę
2400 na rękę + możliwość pracy w weekendy by sobie dorobić.
Bielsko-Biała,
Znajomy wysłał CV, po tygodniu zapraszają, idzie na rozmowę
2400 na rękę + możliwość pracy w weekendy by sobie dorobić.
Bielsko-Biała,
@Victim: 2400 to przecież minimalna ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zawsze za hasłem "atrakcyjne wynagrodzenie" jest pensja minimalna xD.
- 1
Ostatnio @Warzywo (nick chyba nieprzypadkowy) kłócił się ze mną, że jak jest ulewa, to trzeba jechać szybko i bezpiecznie.
Temu się chyba nie udało
#heheszki #polskiedrogi #truestory #samochody
da się bezpiecznie jechać ~110, większość jedzie 70 a ktoś lewym ciśnie 170 w tym czasie, xDD
Temu się chyba nie udało
#heheszki #polskiedrogi #truestory #samochody

- 4
@JohnFairPlay: Przykro mi, że boli kolejny miesiąc, ale polecam czytać ze zrozumieniem, xD
Jak ktoś jest debilem, to żadna prędkość nie jest bezpieczna. A o czym ma świadczyć ten genialny filmik, to też nie wiem, xD
Jak ktoś jest debilem, to żadna prędkość nie jest bezpieczna. A o czym ma świadczyć ten genialny filmik, to też nie wiem, xD
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
dolar 4.8
euro 4.8
w 2015 roku kiedy PIS dochodził do władzy wszystkim mówiłem ze zrujnują ten kraj a na koniec (słuchając analiz, doktryn Bartosiaka, Brzezińskiego i raportów napływających z USA) doprowadzi do wojny
Wszystkich ostrzegałem by nie brali kredytów na zmiennej, ludzie nie słuchali i zaraz ignorancja sie wylewała. Co ty gadasz jest dobrze, gospodarka sie rozwija, mamy export, mamy leasingi po 3 % - musiała by wybuchnąć wojna by to sie
euro 4.8
w 2015 roku kiedy PIS dochodził do władzy wszystkim mówiłem ze zrujnują ten kraj a na koniec (słuchając analiz, doktryn Bartosiaka, Brzezińskiego i raportów napływających z USA) doprowadzi do wojny
Wszystkich ostrzegałem by nie brali kredytów na zmiennej, ludzie nie słuchali i zaraz ignorancja sie wylewała. Co ty gadasz jest dobrze, gospodarka sie rozwija, mamy export, mamy leasingi po 3 % - musiała by wybuchnąć wojna by to sie
źródło: comment_1657612910YmROM0d7UPKYBN18mjGR7F.jpg
PobierzWszystkich ostrzegałem by nie brali kredytów na zmiennej,
@dzikuZplasriku: Ale masz świadomość, że w Polsce nie ma innych kredytów?
- 118
@dzikuZplasriku: jakby w 2017 wzieli na stałej to w tym momencie już byliby na zmiennej
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@plemienne_tzytze_i_salami_suty: byłem tą kolejką
- 61
@UwagaWykopy: Czekałem na komentarze "byłem tym pisuarem" XD
@elady1989: na imię ma Rafał
@Szpinak_Chlopa: jeszcze powiedz nam, że jest profesorem, to nie uwierzę.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 15
- 25
- 155
Jedna rzecz mnie irytuje wśród starszych osób. Jest weekend. Nie znam się na budowlance, to się nie w--------m. Siedzę i czytam sobie książkę, patroszę ryby do suszenia albo bawię się z córką. Zasypałem świeży piasek do piaskownicy itp. W skrócie robię to na co mam ochotę i mnie nie napręża. Szczególnie, że ostatni tydzień, to nadgodziny w pracy, a i na wykopie staram się rzucać coś ciekawego na tag o Ukrainie albo
- 95
@Aryo: Standardowo:
https://www.wykop.pl/wpis/47325997/bezsensowny-ale-widoczny-zap-dol-to-swietosc-dla-p/
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma się co przejmować p----------m pokolenia które umiłowało sobie urabianie się po pachy, brak odpoczynku i zejście na zawał prze pięćdziesiątką.
https://www.wykop.pl/wpis/47325997/bezsensowny-ale-widoczny-zap-dol-to-swietosc-dla-p/
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
Nie ma się co przejmować p----------m pokolenia które umiłowało sobie urabianie się po pachy, brak odpoczynku i zejście na zawał prze pięćdziesiątką.
@Aryo kult z--------u w narodzie silny.
Musisz zasuwać 24/7 jak robocik i opowiadać, że cały czas masz coś do roboty to będą cię traktować jak równego. Inaczej jesteś dla nich zwykłym nierobem i mogą się dowartościować, bo kto to widział, żeby facet się relaksował czy też, uchowaj boże, robił coś dla własnej przyjemności - to takie niemęskie i jest oznaką słabości, bo prawdziwy mężczyzna nigdy nie odpoczywa, a o jego wartości
Musisz zasuwać 24/7 jak robocik i opowiadać, że cały czas masz coś do roboty to będą cię traktować jak równego. Inaczej jesteś dla nich zwykłym nierobem i mogą się dowartościować, bo kto to widział, żeby facet się relaksował czy też, uchowaj boże, robił coś dla własnej przyjemności - to takie niemęskie i jest oznaką słabości, bo prawdziwy mężczyzna nigdy nie odpoczywa, a o jego wartości
511
USA. Grupa nastolatków pobiła 72-latka pachołkiem drogowym. Mężczyzna zmarł

Policja z Filadelfii opublikowała nagranie, na którym widać, jak grupa siedmiu nastolatków atakuje 72-letniego mężczyznę pachołkiem drogowym na ulicy. Mężczyzna zmarł w wyniku odniesionych obrażeń. Sprawcy są nadal poszukiwani. Policja z...
z- 72
- #
- #
- #
- #
- 12




























@10129: Nie działa, wtedy Ci piszą że chyba Cię p-----o, to jest warte max 300, dawaj adres zaraz podjadę ( ͡° ͜ʖ ͡°)