#transport chyba #bekaztransa #kiciochpyta
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
344
Polska i Ukraina utworzą wspólne przedsiębiorstwo logistyczne

Wspólne przedsiębiorstwo logistyczne Ukrainy i Polski staje się rzeczywistością. Memorandum w tej sprawie podpisali premierzy obydwu krajów.
z- 57
- #
- #
- #
- #
- #
449
Nowe połączenie z Chin do Europy ominie Rosję i... Polskę

Pociąg X9041, załadowany 42 kontenerami, będzie przejeżdżał przez Kazachstan, Azerbejdżan, Rumunię, Węgry, Słowację i Czechy. Wszystko po to, aby w końcu dotrzeć do Mannheim w Niemczech, pokonując łączną odległość 11 300 km.
z- 110
- #
- #
- #
- #
353
Jedna z ostatnich kolei konnych w Polsce

The brickworks at Bojanice in the Powiat Leszczyński of Poland operated a short railway with horses. It was no hard work for the horse to pull the empty wagons along the clay pit to the excavator. The loaded wagons then returned downhill by gravity to the edge of the pit and were hauled...
z- 58
- #
- #
- #
- #
- #
- #
#transport chyba #bekaztransa #kiciochpyta
- 0
Widziałem rano dwie ciężarówki - niby nic specjalnego, ale:
1. Nie widziałem żadnych oznaczeń, z jakiego kraju.
2. Czarne tablice z samymi numerami (6 albo 7 cyfr, nie pamiętam). Numery żółte- między cyframi żadnych odstępów, które by je grupowały - po prostu ciąg cyfr.
Wie ktoś, gdzie się takiego czegoś używa?
- 0
Komentarz usunięty przez autora
- 0
690
Konflikt w PAŻP: Eurocontrol wprowadza masowe odwołania lotów w Polsce

Konflikt w PAŻP staje się tematem numer jeden w światowych mediach. Wszystko przez masowe anulacje lotów nad Polską.
z- 198
- #
- #
- #
- #
- #
źródło: comment_1650580265NOHRdsiBHH2C03L04CVShs.jpg
Pobierz44
Sankcje UE i odwet Białorusi zabijają polskie firmy. "To dla nas koniec"

Teraz zacznie się eldorado dla ciężarówek z Kazachstanu, Uzbekistanu, Azerbejdżanu, Pakistanu, Turcji, Serbii, Czarnogóry, Mołdawii i oczywiście z Ukrainy
z- 14
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Nadszedł ten dzień, że założyłem konto na wykopie, wcześniej obserwowałem posty jako niezalogowany :D
Są tu jacyś spedytorzy/dyspozytorzy? Ja pracuję w spedycji już ze 4 lata, wcześniej prowadziłem ciężarówki + handlowałem, teraz robie od 3 lat tylko handel. Zmieniłem firmę rok temu, oczekiwałem czegoś więcej - głównie jakiejś perspektywy rozwoju, ale niestety zanosi się na to że oczekują tylko żeby klepać kwit, nie ma benefitów, żadnych bonów na święta, multisportów czy
A) Janusze dają max 3k netto a reszta ze sprzedaży
B) korporacje raczej mniej dzielą się premiami
C) ogłoszenia na pracuj peel że możesz i 20k wyciągnąć to bujda.
Jeśli chcesz piąć się po szczeblach kariery to coś bardziej sformalizowanego. Z dużych spedycji we Wrocławiu masz Robinsona, Coyote, Senndera, każdego operatora logistycznego mającego swoje działy w
4500 na umowie czyli 3350 do ręki + 25% po przekroczeniu 1400e
Jak przekraczasz 5k euro zysku dla firmy dostajesz dowolne wybrane przez siebie auto do 120k + zwrot za paliwo
Home office oczywiście w tych czasach norma.
Dopłata do wczasów 1500zł rocznie, 2 x bony Wielkanoc 400zł Boże Narodzenie 700zł, zwrot
1/2 epal do 400kg 165e h=j.w 400-600kg 215e
Wyższe + 18e do 225cm / +32e do 255cm / + 65e do 298cm
- 0
Miałem dwa lata super w pracy mogłem robić nadgodziny ale obecnie jedna firma u której z agencji mnie wysyłali odpadła i pozostałe 6 innych firm (wszystkie na tym samym miejscu/placu skąd się zaczyna i kończy pracę) nie mają już tak stałych zmian. I nie chcą płacić za naciągane nadgodziny tak jak firma która odpadła.
Duża firma dla której jesteśmy podwykonawcami ma w przepisach że nie możesz przejść pomiędzy tymi 6 firmami
źródło: comment_1650565256W28DDPXMPPf2fHkGDqeCgZ.jpg
Pobierz- 1
Bez przesady nikogo nie oszukiwałem tak jak ktoś tu wspomniał wcześniej,
Pracuje w UK to i tempo mam angielskie i szanuję pracę, i to wtedy gdy jest to zrozumiałe.
- 1
4
Ciężarówki i drogi w Somalii, z punktu widzenia polskiego kierowcy...

Jest to państwo, które zostało uznane przez ONZ za upadłe, czyli takie, w którym znikają struktury władzy oraz efektywność rządzenia.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Permot
Skala 1:87 - H0
źródło: comment_1650541803XcldL9D1xeZkGhjJY8DZ7U.jpg
Pobierz4
Nowe chińskie połączenie kolejowe. Niedobra wiadomość dla Rosji... i Polski

13 kwietnia zrealizowano pierwszy transport towarów nową trasą. Szlak rozpoczyna się w Xi'an w środkowych Chinach, następnie prowadzi przez...
z- 5
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Nie kojarzy ktos ?
A moze ktos z #chelm #lubelskie nie jedzie w kierunku Wroclawia czy generalnie na Zachod czy do Rzeszy?
Zaplace za transport. NIc nie trzeba na miejscu zalatwiac. Ladujesz o ktorej chcesz i zrzucasz o ktorej chcesz.
Wrzucasz ogłoszenie i czekasz na oferty od przewoźników. Mi transport moto Gdansk-Łódź wyszedł ok 350-450pln
- 131
Skala 1:87
źródło: comment_16505230421qkCdZQZawQ0qTPVxsdUGS.jpg
Pobierz- 11
- 55
Szukam osoby do prowadzenia solówek z doświadczeniem w TSL, znajomością giełd trans i timo, fajnie jak zna też couriernet i ekurier. Język bardzo dobry angielski wymagany, niemiecki to super atut.
Jak jest ktoś zainteresowany pracą proszę o priv podam więcej szczegółów.
#praca #tsl #spedycja #transport #krakow
- 0
- 2
















źródło: comment_1650776760AB1uoZmjU7ISEfj2ZKbVuj.jpg
Pobierz