via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Murki, jaka cena jest przewozu towaru ponadgabarytowego? Mam do przewiezienia dach do altany wymiar 5x5. nie ma innej opcji niż wynajem firmy z uprawnieniami i doświadczeniem z takim towarem, ale jaki koszt może być przewozu około 20km takiego dachu? Może ktoś z was ma taką firmę? Ktoś chce zarobić? Okolice #wroclaw
#transport chyba #bekaztransa #kiciochpyta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bylemtam: Oj Miras nad przetransportowaniem to trzeba było wcześniej się zastanawiać. Obawiam się, że nikt ci nie przewiezie tego w całości. Jeśli jest to równe 500 x 500 cm, to najlepiej podzielić na pół w sensie w cześci 250 cm x 500 cm. 250 cm na pakę tira wchodzi. I potem na miejscu złożyć w całość. Możesz jedną część dachu nałożyć na drugą, tak więc zajmie tylko 5 m długości
  • Odpowiedz
Nie daje mi to spokoju, a grafika google niczego sensownego nie wypluwa.
Widziałem rano dwie ciężarówki - niby nic specjalnego, ale:
1. Nie widziałem żadnych oznaczeń, z jakiego kraju.
2. Czarne tablice z samymi numerami (6 albo 7 cyfr, nie pamiętam). Numery żółte- między cyframi żadnych odstępów, które by je grupowały - po prostu ciąg cyfr.

Wie ktoś, gdzie się takiego czegoś używa?
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nie wiem czy moze byc jeszcze gorsza apka od tego? Kto to programowal? Najlepsze, jak na samym poczatku ludzie zatrzymywali sie przed bramkami zeby zobaczyc czy to gowno dziala xD Proces rejstracji przy tej apce to dramat. Zrobili juz kolejna apke, ze nie trzeba miec gpsa wlaczonego, ale tez ledwo 2/5. Ja jak pierwszy raz z tego syfu lorzystalem to google maps dziala, a w tej apce pokazywalo, ze problem z gps.
prostymysliciel - Nie wiem czy moze byc jeszcze gorsza apka od tego? Kto to programow...

źródło: comment_1650580265NOHRdsiBHH2C03L04CVShs.jpg

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Witam wszystkich :D

Nadszedł ten dzień, że założyłem konto na wykopie, wcześniej obserwowałem posty jako niezalogowany :D
Są tu jacyś spedytorzy/dyspozytorzy? Ja pracuję w spedycji już ze 4 lata, wcześniej prowadziłem ciężarówki + handlowałem, teraz robie od 3 lat tylko handel. Zmieniłem firmę rok temu, oczekiwałem czegoś więcej - głównie jakiejś perspektywy rozwoju, ale niestety zanosi się na to że oczekują tylko żeby klepać kwit, nie ma benefitów, żadnych bonów na święta, multisportów czy
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kiwa_Jako_Tako: realia są takie, że masz dobrą podstawę, bo:
A) Janusze dają max 3k netto a reszta ze sprzedaży
B) korporacje raczej mniej dzielą się premiami
C) ogłoszenia na pracuj peel że możesz i 20k wyciągnąć to bujda.

Jeśli chcesz piąć się po szczeblach kariery to coś bardziej sformalizowanego. Z dużych spedycji we Wrocławiu masz Robinsona, Coyote, Senndera, każdego operatora logistycznego mającego swoje działy w
  • Odpowiedz
@Kiwa_Jako_Tako: u mnie Kato handel 55% (90%poza giełdą do stałych przewoźników) / prowadzenie 30% / bilety promowe i odprawy 15%
4500 na umowie czyli 3350 do ręki + 25% po przekroczeniu 1400e
Jak przekraczasz 5k euro zysku dla firmy dostajesz dowolne wybrane przez siebie auto do 120k + zwrot za paliwo
Home office oczywiście w tych czasach norma.
Dopłata do wczasów 1500zł rocznie, 2 x bony Wielkanoc 400zł Boże Narodzenie 700zł, zwrot
  • Odpowiedz
  • 0
Mireczki orientuje się ktoś ile kosztuje wysyłka palety lub pół palety z Rzymu do Warszawy?
W internecie same strony typu "podaj wszystkie dane, a my i tak nie podamy ceny".
#transport #kurier
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mdk007: 1 epal do 400kg 208cm wysokości 178e netto / 400-600kg 234e / 600-800kg 288e / 800-1000kg 365e
1/2 epal do 400kg 165e h=j.w 400-600kg 215e

Wyższe + 18e do 225cm / +32e do 255cm / + 65e do 298cm
  • Odpowiedz
Mirki co wybrać?
Miałem dwa lata super w pracy mogłem robić nadgodziny ale obecnie jedna firma u której z agencji mnie wysyłali odpadła i pozostałe 6 innych firm (wszystkie na tym samym miejscu/placu skąd się zaczyna i kończy pracę) nie mają już tak stałych zmian. I nie chcą płacić za naciągane nadgodziny tak jak firma która odpadła.

Duża firma dla której jesteśmy podwykonawcami ma w przepisach że nie możesz przejść pomiędzy tymi 6 firmami
adamsowaanon - Mirki co wybrać?
Miałem dwa lata super w pracy mogłem robić nadgodzin...

źródło: comment_1650565256W28DDPXMPPf2fHkGDqeCgZ.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Malyburtownik: nikt mnie nie skreślił bo pytałem kolegów i lipa tak jak przed urlopem moim jest czyli 3-4 dni w tygodniu zazwyczaj mają u tej dużej korporacji, i sam mi szef agencji dzwonił kiedy wracam,
Bez przesady nikogo nie oszukiwałem tak jak ktoś tu wspomniał wcześniej,
Pracuje w UK to i tempo mam angielskie i szanuję pracę, i to wtedy gdy jest to zrozumiałe.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedy, gdzies w odmentach internetow widzialem firme, ktora zajmowala sie transportem motocykli po Polsce. Taki kurier motocyklowy. Jak dobrze pamietam to byla tez plaska stawka za transport.

Nie kojarzy ktos ?

A moze ktos z #chelm #lubelskie nie jedzie w kierunku Wroclawia czy generalnie na Zachod czy do Rzeszy?
Zaplace za transport. NIc nie trzeba na miejscu zalatwiac. Ladujesz o ktorej chcesz i zrzucasz o ktorej chcesz.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach