Pytanko do osób które siedzą w temacie #spedycja #transport #logistyka
Czy dobry, ogarnięty spedytor drogowy że stażem kilku-kilkunasto letnim może liczyć na zarobki powyżej 10k, np 15-20k albo i więcej, czy raczej te sumy 10 tysięcy nie przekraczają?
#pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@viciu03:
To tak z mojego doświadczenia, o klientów coraz ciężej bo coraz więcej firm które mają/produkują towar zatrudniają jakiegoś spedytora który ma świadomość rynku i będzie im organizował transport. Zbudowanie jakiejkolwiek bazy klientów to raczej miesiące niż tygodnie i w tym okresie zarabiasz minimalną albo nieco ponad.

Jak chcesz pchać się w transport to albo firmy które mają auta albo które mają towar. Typowe spedycje tylko pośredniczą więc zarobisz tyle
  • Odpowiedz
@viciu03: No to już zależy od firmy. Jak będą ciebie zatrudniać to muszą ciebie wdrożyć

Celuj w firmy co mają 20+ aut nawet jakieś korpo, do Janka z 3 autami gdzie jeździ brat, ojciec i syn to do końca dobry pomysł moim zdaniem
  • Odpowiedz
Tez macie taka lipe sprzedac cokolwiek na transie na busy? Przed swietami wielkanocnymi bylo wszystko git, a po swietach to jakas rownia pochyla w dol, po prostu masakra. Stawki x2 od ponad 2 tygodni, a do tego w tym tyg jakas lipa straszna z ladunkami a z autami to juz w ogole szkoda gadac. U mnie wszyscy w biurze maja katastrofe zeby cokolwiek zarobic w tym miesiacu. A z kolei kwiecien dla
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@quarox: niestety obecnie trzeba aktualizować na bieżąco ceny dla klientów. Innego wyjścia nie ma.
Na duże mam podobnie jak chce sprzedać coś, a jak biorę na swoje auta to misze podawać wysokie stawki by ratować rentowność
  • Odpowiedz
Potrzebuje znaleźć transportu dla dwóch kontenerów socjalnych z #warszawa do #koszalin, najlepiej jakby to było auto z hds aby mógł je załadować i rozładować. Zna może ktoś takie firmy które by mogły przetransportować dwa naraz i liczą sobie za transport jedynie w jedna stronę? Temat nie jest pilny #bekaztransa #transport
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DiscoPolo: ja mam platformy i jestem z Koszalina ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jak coś podbij na priv, pomogę z wyceną/realizacją
Jeśli chodzi o HDS to mogę dać Ci namiar na firmę z Koszalina, ale skasują jak za zboże pewnie
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@om606: Chyba tak Mireczku. Ale już jedzie po mojego konia laweta która przywiezie mi nowego ( ͡° ͜ʖ ͡°) co najlepsze w pon zacząłem prace a już 3 konia będę miał ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
#praca #pracbaza #transport #kurier

Mirki, może ktoś pracuje w branży albo sam korzysta.
Wysyłamy kilka palet miesięcznie i do tej pory korzystaliśmy z DSV, ale z końcem kwietnia wypięli się na wszystkich klientów, którzy wysyłają mniej niż 3 palety dziennie - ogólnie wychodziło dość tanio, bo ok 160 netto za paletkę 120x80x60-80 do 400kg

Do tego czasem potrzebujemy informacji dot. danych kierowcy do awizacji u odbiorców
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach