Hejka ;) ten rok będzie dla mnie rokiem szczególnym ;) między innymi dlatego, że zamierzam zacząć pisać tego bloga. Oraz znaleźć nową "żonę" czy tam stałą partnerkę, taką z takich co jest "na dobre i na złe", nową miłość to znaczy, itp. Całość będzie pod tagiem #zonadlarafala2025. Ma być trochę zabawnie, trochę interaktywnie, a trochę filozoficznie.. ciekawe co z tego wyjdzie.... Doświadczeń mam sporo i wręcz żałuję, że nie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bratpiorka: mocny opis
Tak długi opis z takimi szczegółami świadczy o desperacji, skąd wiem? Bo widzę co chwila te same laski i opisy mają coraz to dłuższe i w podobnym tonie
I ja wolę pogadać przez telefon zanim się spotkam nie mam czasu na spotkanie się ze wszystkimi chętnymi na spotkanie, a tak pójdę sam na spacer w randomowej godzinie i zadzwonię do 1-2 kandydatek, czasem w pracy sobie pogadam
  • Odpowiedz
@bratpiorka: bo wzmianki o lubieniu dotyku i libido sa dla mnie beznadziejne. no i "świadoma obecność" jakby mogla byc nieświadoma xd ale mowie jak celujesz w podobny target to ok.
  • Odpowiedz
jak laska po x wiaodmosciach nie chce podac do siebie jakiegos innego kontaktu to dla mnie to jest smiech na sali
to tak jakbys był na domowce gadasz z laska juz x godzin i chcesz w ogole wiedziec jak sie nazywa na fb i ig, a ona mowi ze ona to nie poda i poda Ci na nastepnej domowce dopiero xDDDD
#tinder
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@razdwatrzy55: porównujesz Tindera, na którym byle kto może wstawić przerobione foty i wymyślić fikcyjną tożsamość do poznania kogoś na żywo mhm…

Dwa, to jest zupełnie normalne, ja też czekam do pierwszej randki z podaniem prywatnego kontaktu - po co ryzykować spotkaniem psychola, który w razie odmowy będzie się mścić i cię stalkować.

Jeśli nie rozumiesz, że to zwyczajna ostrożność i dbanie o swoje bezpieczeństwo w tych chorych czasach, to nie
  • Odpowiedz
pytanie do chłopów jak mieliście ok. 15 lat to jakie dziewczyny najbardziej was kręciły? #ankieta #tinder (dla zasięgu)

???????

  • rówieśniczki 55.4% (77)
  • 17-20 16.5% (23)
  • 21-25 5.8% (8)
  • 26-35 4.3% (6)
  • milfy 18.0% (25)

Oddanych głosów: 139

  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Od miesiąca spotykam się z dziewaczyną, ja oboje jesteśmy lvl 30, poznaliśmy się przez instagram, dziewczyna od początku dawała się poznać jako osoba bardzo nieśmiała, co ciekawe troche taka - typowa szara myszka, ładna, ale domatorka, nie lubi skupisk ludzkich, trochę zamknieta w sobie, i generalnie do tego momentu by mi to pasowało gdyby nie to że w trakcie poznawania zaczeły wychodzić jakieś wady, których się zwyczajnie obawiam
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: wychowasz sobie? Wychować to można dziecko i też do końca nigdy nie wiadomo. Albo jesteś w stanie ją zaakceptować taką jak jest teraz i się z tym pogodzić albo później będziesz płakał, że żona nie chce z macierzyńskiego wrócić do pracy, jakoś w tym tygodniu tu był taki temat. Nie podoba ci się teraz jaka jest to lepsza nie będzie, a z wiekiem to się pogorszy raczej, a nie
  • Odpowiedz
@cyganztorunia:
"świetnie potrafi manipulować" == "jestem głąbem który się nabiera na proste tricki"

gdyby polak zakolak 25lvl powiedział jej że ma firmę i poukładane życie, to by wezwała co najmniej straż miejską
  • Odpowiedz
Mam znajomego co randkuje z dziewczynami na #instagram. Wymieniliśmy się spostrzeżeniami odnośnie porównania z #tinder i mam taki wniosek: Nawet jak dziewczyna jest w związku to nadal szuka opcji, ale jest mała szansa na to, że będzie to aktywnie robić.
Jak pojawi się dobra alternatywa dla aktualnego chłopaka to nie będzie jej trudno go zmienić.

Aczkolwiek jeśli jesteś chłopakiem takiej dziewczyny jako #bluepill - możesz mieć dużo
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach