Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko161
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
zwyklyczlek
Profil firmowy

zwyklyczlek

Dołączył 4 lata i 8 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 3726
  • Znaleziska 234
  • Mikroblog 3492
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 4
moanira
moanira
25.05.2026, 07:01:36
  • 3
#piwowlublinie organizujcie jescze takie wyjścia? Bo chętnie bym wyskoczyła kiedyś
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwyklyczlek
zwyklyczlek 28.05.2026, 08:38:40 via Wykop
  • 0
@moanira: z chęcią dołączę
  • Odpowiedz
rzepa_malino_a
rzepa_malino_a
27.05.2026, 06:44:28
  • 1
czemu ludzie tak bardzo nienawidza gejow i mowia ze jak facet stanie tylem do geja to gej to wyrucha???
#zwiazki #geje #spoleczenstwo #polska
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwyklyczlek
zwyklyczlek 27.05.2026, 07:09:54 via Wykop
  • 0
@rzepa_malino_a: dla hetero gościa im więcej gejów tym lepiej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Autochton_Mazurski
Autochton_Mazurski
26.05.2026, 06:18:01
  • 703
Wszystkie kafle są takie same
Autochton_Mazurski - Wszystkie kafle są takie same

źródło: 6hjh3mf3

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwyklyczlek
zwyklyczlek 26.05.2026, 11:10:19 via Wykop
  • 1
@Autochton_Mazurski: śmiechłem z tego gifa i usuwania XD
  • Odpowiedz
IntruDroid
IntruDroid
IntruDroid
26.05.2026, 10:25:35
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwyklyczlek
zwyklyczlek 26.05.2026, 10:34:15 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
zwyklyczlek
zwyklyczlek 26.05.2026, 10:37:13 via Wykop
  • 0
@IntruDroid: aaaaaaaa, czyli dziewczyny wstydzą się tej słabości a chłopaki nie XDD już czajeeeee
  • Odpowiedz
zwyklyczlek
zwyklyczlek 25.05.2026, 09:19:19
  • 1
Pierwszy wypad nad zalew rowerkiem, droga szeroka, mnóstwo osób na rowerach, nie dość, że Ci debile zapierdzielają jakby to były zawody, mimo że w koło dziadki, dzieci którzy jadą 5 km/h to jeszcze mijają się na odległość piczego włosa, nie zjedzie Ci taki jeden z drugim na pas dla pieszych mimo że w odległości najbliższego km nie ma pieszego, on jedzie swoim pasem z czerwonej kostki i ch@j , siwa kostka to
zwyklyczlek - Pierwszy wypad nad zalew rowerkiem, droga szeroka, mnóstwo osób na rowe...

źródło: 790

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwyklyczlek
zwyklyczlek
Autor
26.05.2026, 08:32:26 via Wykop
  • 0
@Hrjk:

bo debile puszczają dzieci przodem, przez co dzieciak sie co jakiś czas ogląda za rodzicem i zjeżdża, bo nie potrafi utrzymać równowagi dobrze. To rodzic jako dorosły powinien byc z przodu, by mogl sie oglądać, a nie dzieciak.


tylko pozazdrościć Twoim dzieciom takiego mądrego taty XD
  • Odpowiedz
mirko_anonim
mirko_anonim
26.05.2026, 06:29:40
  • 0
✨️ Jak poradzić sobie z kryzysem w długim związku? Ⓘ
#zwiazki #rozowepaski

Hej. Znalazłem się w trudniejszej sytuacji, przestaję sobie powoli z tym radzić i chciałbym zapytać kogoś z Was, czy miał podobnie i ma jakieś rady...

Jestem po 30, mam ogarnięte życie jeśli chodzi o karierę, finanse, kontakty towarzyskie, sport, zdrowie itd. Od zawsze umiałem z kobietami, byłem w kilku związkach, a mój obecny związek to taki, gdzie zaraz styknie
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwyklyczlek
zwyklyczlek 26.05.2026, 08:07:41 via Wykop
  • 1
@2-Fenyloetyloamina: ale to czekaj, jak laska rzuci faceta po 2 latach, to ta laska zmarnowała mu 2 lata życia? czy po prostu zrozumiała, że to nie to? XD

bo jakoś nigdy nie widziałem komentarza po rzuceniu przez laske że zmarnowałaś mu X lat życia XD
  • Odpowiedz
Seraficzna2
Seraficzna2
Seraficzna2
18.05.2026, 19:48:25
  • 8
Czy wy też macie aktualnie taki czas, że nie potrzebujecie zakładać portali randkowych ani szukać kogoś? I nie brakuje wam bliskości mimo, że od dłuższego czasu jesteście sami? Bardzo przyjemne uczucie. A aseksualni to dopiero mają high life.

#tinder #zwiazki #przemyslenia #przegryw
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwyklyczlek
zwyklyczlek 19.05.2026, 05:51:59 via Wykop
  • 0
@Seraficzna2: fajnie jest układać sobie życie, nie wiem sport, podróże w taki sposób, żeby być szczęśliwy będąc sam, aktualnie dążę do tego i w sumie dobrze mi samemu, aczkolwiek mam tindera, ale to bardziej na zasadzie jak mnie najdzie chęć na wyjście z kimś do kina na spacer rower czy wycieczkę autem to wtedy jest do kogoś napisać, bo tak normalnie to za cholerę nie chce mi się tam do
  • Odpowiedz
KingaM
KingaM
14.05.2026, 10:44:05
  • 0
Jest taki mit że niby bez kobiety faceci mają więcej kasy, wierzy ktoś w to?
życie w parze jest o wiele tańsze a wszystkie koszty rozkładają sie na dwie osoby. Nie mowie tu o frajerach którzy są dla kobiet bankomatami, czy libkami z warszafki, ale o zwykłych chłopach bez kompleksów. #randkujzwykopem #tinder #przegryw
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwyklyczlek
zwyklyczlek 14.05.2026, 11:08:55 via Wykop
  • 0
@KingaM: myślę, że to zależy, jak chłop mieszka sobie samemu, to może sporo % odkładać z pensji, więcej niż będąc w związku, ale np jak się buduje to w parze łatwiej się pobudować niż samemu
  • Odpowiedz
Seraficzna2
Seraficzna2
Seraficzna2
13.05.2026, 00:51:49
  • 9
Jeśli jesteś zwykłym chłopakiem i zakładasz tindera, to tak jak gdybyś dołączył do programu tv gdzie 5 uczestników konkuruje o jedną kobietę, w tym statystycznie przynajmniej jeden przystojniejszy od ciebie.
I dziwił się niesłychanie, że nikogo nie możesz na nim poznać.
To by jeszcze miało jakiś sens, gdyby kobiet i mężczyzn na tym portalu było po równo.

#tinder #logikaniebieskichpaskow #przegryw #zwiazki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwyklyczlek
zwyklyczlek 13.05.2026, 06:46:21 via Wykop
  • 1
@Seraficzna2: a nawet jak się ma dużo par to po jakimś czasie nie chce się z nikim pisać xd a tym bardziej poznawać na żywo
  • Odpowiedz
Isover47
Isover47
Isover47
08.05.2026, 07:55:27
  • 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwyklyczlek
zwyklyczlek 08.05.2026, 12:52:21 via Wykop
  • 7
@D4Ru73K: zaraz zaraz, przypuśćmy ziomek Ci pisze idziemy na piwko tu i tu, odpisujesz ok, w środku ziomek po piwkach płaci tylko za siebie, czyli wiadomo masz zapłacić za siebie, te powiedzmy 30 zł,

oburzasz się tym tak bardzo, że nagrywasz o tym filmik do internetu? XD

kto tu ma ból d--y? xd
  • Odpowiedz
Sultan_Heheszkuw
Sultan_Heheszkuw
07.05.2026, 06:46:45
  • 1372
#heheszki
Sultan_Heheszkuw - #heheszki

źródło: 1000045639

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwyklyczlek
zwyklyczlek 07.05.2026, 12:06:56 via Wykop
  • 1
@Sultan_Heheszkuw: co wykopek z piwnicy nabija się z prawie miliardera który może dupczyć do końca życia inną modelke, ale beka XDDD
  • Odpowiedz
zwyklyczlek
zwyklyczlek 07.05.2026, 12:53:14 via Wykop
  • 0
@Sultan_Heheszkuw: jak na moje to co innego jest tu śmieszne, ale ok xd
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
07.05.2026, 04:34:59
  • 83
lubię randomowo patrzeć ludziom w oczy i obserwować, jak uroczo popadają w zakłopotanie.
  • 49
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwyklyczlek
zwyklyczlek 07.05.2026, 11:41:22 via Wykop
  • 1
lubię randomowo patrzeć ludziom w oczy i obserwować, jak uroczo popadają w zakłopotanie.


@baemaj: czyli to Ty, za każdym razem jak przypadkiem na Ciebie trafiam w biedrze, no ładnie
  • Odpowiedz
zwyklyczlek
zwyklyczlek 07.05.2026, 12:22:29 via Wykop
  • 1
@baemaj: nie jest łatwo tak świdrujesz tymi oczkami, następnym razem musze podejść zagaić coś, przy warzywniaku, bądź gotowa!
  • Odpowiedz
malachit9
malachit9
07.05.2026, 10:24:24
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwyklyczlek
zwyklyczlek 07.05.2026, 11:23:16 via Wykop
  • 8
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Geralt678
Geralt678
07.05.2026, 06:43:08
  • 20
Dzis znowu zagadałem w realu do 2 lasek na ulicy i oczywiscie mnie olały jedna nawet sie nie zatrzymała druga Julka z licum powiedziała ze ma chlopa i nie moze gadac bo w pracy . Oczywiscie to winna nieodpowiego paska do spodni i pewnie tego nie chodze na siłownie i gram gierki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#blackpill #przegryw #redpill #zwiazki
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwyklyczlek
zwyklyczlek 07.05.2026, 07:32:44 via Wykop
  • 1
@Geralt678: a może dlatego, że jesteś dla nich starym dziadem? XD może jednej na 50 podobają się 10+ lat starsi, a że Tobie się coś u-----o że będąc przeciętniakiem, chociaż jak piszesz takie rzeczy to pewnie jesteś poniżej przeciętnej wyrwiesz licealistkę, żebyś chociaż był bogaty to ok a pewnie jedziesz na najniższej
  • Odpowiedz
zwyklyczlek
zwyklyczlek 07.05.2026, 08:40:57 via Wykop
  • 0
@Geralt678: a one nie mają 20, właśnie widzę we wpisie jak celujesz
  • Odpowiedz

1433

Polacy wynajmując u nas mieszkania sponsorują emerytury Niemcom

Polacy wynajmując u nas mieszkania sponsorują emerytury Niemcom

Temat już pewnie był, ale myślę, że warto przypomnieć Państwo polskie powinno w końcu zacząc coś robić w tym kierunku. Wiele innych państw blokuje skup mieszkań przez podmioty zagraniczne, w tym również Niemcy. Tymczasem my jak kolonia transferujemy pieniądze ze granicę.

danielbr3
z
superbiz.se.pl
dodany: 06.05.2026, 08:38:42
  • 169
  • #
    polska
  • #
    nieruchomosci
  • #
    prawo
  • #
    ekonomia
  • #
    wydarzenia
zwyklyczlek
zwyklyczlek 06.05.2026, 09:09:53 via Wykop
  • 5
@Janexpol: zapracuj na tyle kasy, żebyś po jak to określiłeś sponsorowaniu, był zadowolony z tego co zostało

myślę, że to będzie dużo łatwiejsze od zmiany systemu, a na pewno skuteczniejsze od jojczenia na wykopie jak mi źle i nie dobrze XD
Yolanty
Yolanty
06.05.2026, 00:04:51
  • 13
Ja p------e od 1 czerwca zakaz handlu alkoholem po 22 w warszawie?????? Za co k---a
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zwyklyczlek
zwyklyczlek 06.05.2026, 05:49:36 via Wykop
  • 0
@Yolanty: j3bac was chlejusy i bardzo dobrze
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 13
  • Strona 1 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 06.10.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 20.05.2022

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 24.03.2023

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking