Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko215
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza

Odbytko_ze_Zwieracza

Dołączył 9 lat i 11 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 9959
  • Znaleziska 6443
  • Mikroblog 3516
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 14

16

Dlaczego... ugryzienie MUCHY KOŃSKIEJ tak bardzo boli?

Dlaczego... ugryzienie MUCHY KOŃSKIEJ tak bardzo boli?

Dlaczego mucha końska gryzie tak boleśnie? W tym odcinku sprawdzimy, dlaczego ugryzienie muchy końskiej boli znacznie bardziej niż ukłucie komara, jak ten owad znajduje swoje ofiary i dlaczego samice potrzebują krwi do przeżycia. Poznasz również sposób, w jaki mucha końska widzi świat

dwamalepiwa
z
youtube.com
dodany: przedwczoraj, 13:00:46
  • 17
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    zwierzeta
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza przedwczoraj, 20:47:09 via Android
  • 0
Za to jest to cel wędrówek pająków po drabinie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

grzes1290
grzes1290
07.06.2026, 16:03:51
  • 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 07.06.2026, 16:56:38 via Android
  • 0
@grzes1290: przecież ona na tym zdjęciu wygląda, jakby zdejmowała perukę
  • Odpowiedz
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 07.06.2026, 17:10:46 via Android
  • 0
@grzes1290: taki, że jej cechy anatomiczne w postaci twarzy połączone z takim ujęciem mnie na przyklad odpychają, ale jak wiadomo każdy ma swój gust
  • Odpowiedz
Minieri
Minieri
05.06.2026, 06:37:13
  • 16
Oficjalne zdjęcie kadry Norwegii na MŚ
#pilkanozna #mundial #wikingowie
Minieri - Oficjalne zdjęcie kadry Norwegii na MŚ
#pilkanozna #mundial #wikingowie

źródło: ux86znf6ud5h1

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 05.06.2026, 06:42:14 via Android
  • 2
@Minieri: widzę lekką adaptację Netflixa
  • Odpowiedz

376

Małpki wchodzą do systemu kaucyjnego. Rząd Tuska robi rewolucję

Małpki wchodzą do systemu kaucyjnego. Rząd Tuska robi rewolucję

Ministerstwo Klimatu i Środowiska zdecydowało o włączeniu tzw. małpek do systemu kaucyjnego. Decyzja o harmonogramie wdrożenia zmian ma zapaść w drugiej połowie roku. Branża handlowa, zwłaszcza właściciele mniejszych sklepów, alarmuje, że nowe przepisy oznaczają dla nich ogromne koszty i problemy.

Lokator87
z
superbiz.se.pl
dodany: 03.06.2026, 07:00:23
  • 187
  • #
    polska
  • #
    alkohol
  • #
    polityka
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    handel
  • #
    pieniadze

Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 04.06.2026, 09:07:36 via Android
  • 0
Dojdzie do likwidacji małpich gajów!
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

piotrek_18_89
piotrek_18_89
28.05.2026, 06:27:20
  • 362
#dzieci #szkola #rodzicielstwo

Chciałem zaprosić do dyskusji na temat samodzielnego chodzenia do szkoły dzieci.

Dla namalowania tła przedstawię swoją sytuację. Mieszkam w średniej wielkości mieści, szkołę widzę z okna mieszkania. Żona pracuje zdalnie z domu.

Zacząłem
  • 240
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 28.05.2026, 16:06:01 via Android
  • 0
@piotrek_18_89: to zależy. Samemu szedłem z buta od 1 klasy, ale kiedy ja chodziłem do szkoły to przejazd samochodu ulicami którymi szedłem to było cos wyjątkowego. Teraz jesli mam puścić dziecko drogą głowną bez chodników, gdzie idioci na 50 popierdzielają ponad setkę to sorry ale wolę odwieźć i odebrać. Jak bede pewny, ze rozpoznaje zagrożenia świadomie, wtedy się bede zastanawiać. Oczywiście w mieście albo miejscach, gdzie to nie jest problemem,
  • Odpowiedz

372

85 lat temu ORP Piorun stanął samotnie do walki z Bismarckiem

85 lat temu ORP Piorun stanął samotnie do walki z Bismarckiem

27 maja 1941 roku polski niszczyciel ORP Piorun przez godzinę samotnie wymienił ogień z najpotężniejszym pancernikiem Kriegsmarine. To pozwoliło Royal Navy okrążyć i zatopić Bismarcka. Kapitan Pławski nadał sygnał: Trzy salwy na cześć Polski! W 2026 mija 85. rocznica tej bitwy.

real_scoria
z
morze.org
dodany: 27.05.2026, 07:42:49
  • 115
  • #
    rocznica
  • #
    historia
  • #
    marynarka
  • #
    polska
  • #
    wwii
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 27.05.2026, 17:29:35 via Android
  • 16
@MrAndy: a ja wielokrotnie katowałem to, wznowienie tez mam i tez czytałem kilka razy.
OdbytkozeZwieracza - @MrAndy: a ja wielokrotnie katowałem to, wznowienie tez mam i te...

źródło: 1000032655

Pobierz
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 23.05.2026, 19:54:59
  • 4
#mecz ehhh mam pełną świadomość, że to chyba ostatni mecz w moim życiu, w którym jeszcze odczuwam jakieś emocje. Bez Lewego żaden klub a nawet i repra bez Lewego nie wzbudza we mnie żadnych większych emocji. Tym bardziej zal mi tego słupka. Ale wierzę do końca, pamiętam jak juz straciłem wiarę gdzieś w 85 minucie, że w ostatnim meczu sezonu pobije jednak rekord Gerda Müllera, a j----y za parę minut
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tovarisch_Hardbassov
Tovarisch_Hardbassov
23.05.2026, 19:59:27 via Wykop
  • 1
@Odbytko_ze_Zwieracza: Don't cry because it's over. Smile because it happened. Wybierzemy sobie nowego idola. Na 99% już bez takich sukcesów, ale emocjonować się można nawet golami Niedzielala w Nijmegen
  • Odpowiedz
Aik32fr45yd
Aik32fr45yd
23.05.2026, 20:28:11 via Wykop
  • 0
@Odbytko_ze_Zwieracza: @Tovarisch_Hardbassov: Jeszcze Robert pogra 2 lata. Albo Arabia albo coś innego.
  • Odpowiedz
b_milejkowski
b_milejkowski
22.05.2026, 18:55:58
  • 0
slucham bartosiakow, alez oni p------a dla zasiegow, a zrobmy se strima wpanie 500zl
b_milejkowski - slucham bartosiakow, alez oni p------a dla zasiegow, a zrobmy se stri...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 22.05.2026, 20:42:50 via Android
  • 0
@b_milejkowski: TLDR: w Estonii na pięciu napadło dziesięciu
  • Odpowiedz

1328

Wrocław kupił zdjęcia Marilyn Monroe za miliony. Od 12 lat nikt ich nie widział

Wrocław kupił zdjęcia Marilyn Monroe za miliony. Od 12 lat nikt ich nie widział

Mija 12 lat od zakupu przez Wrocław kolekcji ponad 3200 zdjęć Marilyn Monroe za ponad 6 milionów złotych. Fotografie do dziś nie doczekały się stałej ekspozycji i nadal są przechowywane w Archiwum Państwowym.

ewag05
z
radiowroclaw.pl
dodany: 20.05.2026, 16:53:28
  • 136
  • #
    marylinmonroe
  • #
    zdjecia
  • #
    wroclaw
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 21.05.2026, 07:07:41 via Android
  • 0
Po takim czasie z pewnością są w stanie sprzedać z zyskiem, jakiego nie zagwarantuje żadna lokata. O ile one tam nadal są i jest taki plan :) zawsze mogą wystawić na ebay na sztuki.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

olokynsims
olokynsims
15.05.2026, 16:15:23
  • 2
Gdy Ci smutno gdy Ci źle disco disco puść se.
Disco disco dobre na wszystko.
#samotnosc
olokynsims - Gdy Ci smutno gdy Ci źle disco disco puść se.
Disco disco dobre na wszys...
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 15.05.2026, 16:20:17 via Android
  • 0
@olokynsims: disco disco to dla mnie wszystko! PS zapomniałem juz o tej piosence, a to początki Vivy były. Ale nostalgłem.
  • Odpowiedz

621

Seryjny podpalacz lasów zatrzymany. Policja mówi o "katastrofie"

Seryjny podpalacz lasów zatrzymany. Policja mówi o "katastrofie"

40-latek podejrzewany o serię podpaleń w kompleksach leśnych na terenie Nadleśnictwa Świebodzin został zatrzymany zaraz po kolejnym podłożeniu ognia. Jak poinformował rzecznik miejscowej policji, "katastrofa, do jakiej mógł doprowadzić, zagrożona jest karą nawet ośmiu lat pozbawienia wolności".

Kolekcjoner_dusz
z
wiadomosci.wp.pl
dodany: 08.05.2026, 11:24:30
  • 96
  • #
    prawo
  • #
    wiadomosci
  • #
    informacje
  • #
    bekazpodludzi
  • #
    policja
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 08.05.2026, 14:47:08 via Android
  • -1
@sl4yer: ponieważ to już o niczym nie świadczy. U mnie w miejscowości największy i umysłowo niepełnosprawny menel z DPSu dostał bluizę z Żołnierzami Wyklętymi z przysłowiowych darów dla powodzian, dostałby z napisem "kopnij mnie" też by nosił. To o niczym nie świadczy w dzisiejszych czasach

954

Czarny weekend w Hiszpanii: 4 ataki nożem, 2 ofiary śmiertelne

Czarny weekend w Hiszpanii: 4 ataki nożem, 2 ofiary śmiertelne

16-letnia Azjatka została zaatakowana przez 25-letniego Marokańczyka. Napastnik zadał dziewczynie ponad 30 ciosów nożem. Świadkowie twierdzą, że krzyczał "Allah Akbar". Ofiara zmarła na miejscu z powodu wykrwawienia.

matixrr
z
europeanconservative.com
dodany: 07.05.2026, 11:51:16
  • 127
  • #
    hiszpania
  • #
    imigranci
  • #
    uchodzcy
  • #
    europa
  • #
    przestepczosc
  • #
    policja
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 07.05.2026, 17:41:43 via Android
  • 4
@Franciszek_Morawiec: pierwsze co mi przyszło do głowy po przeczytaniu tytułu, przerażające ze kiedyś taka reakcja byłaby komicznym żartem z alternatywnej rzeczywistości ktora nie ma prawa sie zdarzyć, bo ludzie nie są aż tak glupi i ten świat nie ma prawa stoczyć się tak nisko.

2977

Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat

Bartosz Walaszek kończy dzisiaj 49 lat

Nasz wieszcz narodowy obchodzi dzisiaj 49 urodziny. Niech żyje ()

Chicoxxx66
z
pl.wikipedia.org
dodany: 06.05.2026, 06:56:22
  • 243
  • #
    kapitanbomba
  • #
    walaszek
  • #
    bartoszwalaszek
  • #
    blokekipa
  • #
    egzorcysta
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 06.05.2026, 21:09:49 via Android
  • 1
@Markadiusz85: order wykonany z minerału Fiutta który doda noszącemu go tyle energii że ja pier

984

48% wywiadów aliantów w czasie II WŚ dostarczała polska AK. Zachód to ukrył.

48% wywiadów aliantów w czasie II WŚ dostarczała polska AK. Zachód to ukrył.

Nie MI6, nie OSS - to Armia Krajowa była największym źródłem wywiadowczym aliantów w okupowanej Europie. 80 000 meldunków, namierzenie Peenemünde, dostarczenie rakiety V-2 do Londynu. Po wojnie ci sami ludzie trafiali do komunistycznych więzień za szpiegostwo". Kto i dlaczego wymazał to z historii?

anna-ja2000
z
airpres.pl
dodany: 05.05.2026, 05:55:45
  • 96
  • #
    historia
  • #
    ciekawostkihistoryczne
  • #
    iiwojnaswiatowa
  • #
    armiakrajowa
  • #
    polska
  • #
    wywiad
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 05.05.2026, 08:51:10 via Android
  • 3
@PanZuo: istotne daty na które również warto zwrócić uwagę.
1935 zajęcie Zagłebia Saary i reakcja Ligi Narodów. A raczej jej brak.
23 sierpień 1939 pakt Ribbentrop-Mołotow gwarantujący Niemcom w zamian za podział PL spokój wchodniej flanki przy kampanii na Zachodzie.
25 sierpień 1939 i układ sojuszniczy PL z UK dzięki któremu Niemcy nie zaatakowali nas w sierpniu a zdazyslimy się odrobinę zmobilizować. Gdyby nie to, weszli by w nas jak

345

Nowy "Nieśmiertelny" z H. Cavillem będzie kręcony w Łodzi

Nowy "Nieśmiertelny" z H. Cavillem będzie kręcony w Łodzi

Zdjęcia do nowej wersji hitu z 1986 roku przeniosą się do Łodzi w maju 2026 roku. Ekipa przez dwa tygodnie będzie pracować na terenie dworca Łódź Fabryczna. Na planie ma się pojawić główna gwiazda widowiska, Henry Cavill.

reaction_c
z
lodz.pl
dodany: 04.05.2026, 18:12:41
  • 111
  • #
    film
  • #
    cavill
  • #
    lodz
  • #
    lodzkurwa
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 04.05.2026, 21:16:19 via Android
  • 0
@Brut_all: aż sprawdziłem i faktycznie - całe życie w błędzie, ale jaja, dzięki Mirku. Piosenka jedna z tych, które uważam za najlepsze w historii. Jak nie będę juz jej słuchał przez pryzmat choroby Freddiego jednak czegoś bedzie brakować.

389

Samochód wjechał w tłum ludzi w Niemczech

Samochód wjechał w tłum ludzi w Niemczech

W centrum Lipska, we wschodniej części Niemiec, niezidentyfikowany kierowca wjechał samochodem w dużą grupę ludzi. Rannych jest kilka osób, dwie nie żyją. A potem dziwne, że wyniki populistów lecą w kosmos..

dict
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 04.05.2026, 15:56:32
  • 122
  • #
    niemcy
  • #
    zamach
  • #
    terroryzm
  • #
    ubogaceniekulturowe
  • #
    wypadek
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 04.05.2026, 20:57:24 via Android
  • 0
P-----c ma pleć. Rodzaj męski jak zwykle - samochód.
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

442

Liczba ofert pracy w Polsce w ciągu jednego roku spadła niemal o połowę

To już jest naprawdę krach na polskim rynku pracy. Z roku na rok coraz gorzej od krótkotrwałego odbicia pod koniec pandemii. Co roku liczba ofert pracy spada o kilkadziesiąt procent i dna nie widać. W stosunku do marca zeszłego roku liczba ofert pracy spadła aż o 45%.

dolina_korupcji
z
biec.org
dodany: 29.04.2026, 21:00:52
  • 123
  • #
    bezrobocie
  • #
    praca
  • #
    januszebiznesu
  • #
    gospodarka
  • #
    korposwiat
  • #
    neet
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 01.05.2026, 09:25:53 via Wykop
  • 0
@mam__pytanie: czego nie rozumiesz? Przyleciał wielki samolot...

442

Anglia: atak na Żydów, więc od razu uznany za terrorystyczny?

Anglia: atak na Żydów, więc od razu uznany za terrorystyczny?

Zazwyczaj takie "incydenty" w UK są bardziej uznawane za wynik stanu emocjonalnego sprawcy. A tu od razu jednoznaczna klasyfikacja jako "absolutnie przerażający antysemicki atak", chociaż komisarz policji ma świadomość, że mężczyzna "miał w przeszłości poważne problemy ze zdrowiem psychicznym".

ZobaczLink
z
rmf24.pl
dodany: 30.04.2026, 06:40:22
  • 49
  • #
    londyn
  • #
    islam
  • #
    zydzi
  • #
    anglia
  • #
    swiat
  • #
    wydarzenia
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 01.05.2026, 09:25:27 via Wykop
  • 0
@sebastian-podjadlo: Dlaczego "Swastikas" jest na samej górze piramidy przypomnę WHITE SUPREMACY? Jakoś miliony białych Polaków, Żydów czy Rosjan zabitych przez Niemców przeczą tej tezie, a zwolennicy głoszenia haseł białej supremacji próbują zawłaszczyć dla swoich celów zarówno swastyki jak i neonazistów. Chyba, że jako słabo zorientowany w życiu w USA nie widzę, że dotyczy to tylko USA i tam faktycznie tak jest?

244

Skandal w polskiej numizmatyce. Wirtualne "laboratorium" oszukiwało klientów?

Skandal w polskiej numizmatyce. Wirtualne "laboratorium" oszukiwało klientów?

Zaczęło się od grupy "Łowcy falsyfikatów" gdzie pewna "firma" Lebiedzinski Lab zarzucała domom aukcyjnym i prywatnym kolekcjonerom, że ich monety to fałszywki. Jednocześnie właściciel twierdził że monety należy wysłać... do niego. I tu się robi ciekawie. Bo prawda okazała się zupełnie inna.

LordSlavic
z
youtube.com
dodany: 29.04.2026, 08:54:29
  • 35
  • #
    numizmatyka
  • #
    monety
  • #
    srebro
  • #
    oszustwo
  • #
    scam
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 29.04.2026, 18:05:44 via Android
  • 0
@henk: a co Ci to szkodzi - akurat wywiad z Damianem Marciniakiem dla zainteresowanych jest zawsze ciekawy, poza tym film nie powstał pod artykuł na wykopie tylko Mirek wrzucił link do filmu na wykop. Do niego pretensje, ze nie streścił tego tak, jak Ty byś sobie tego życzył. A temat obserwuję od samego początku internetu przyznam ze po x postach na fb od LL zacząłem wątpić we wszystko co widzę

326

Google będzie skanować wszystkie twoje zdjęcia

Google będzie skanować wszystkie twoje zdjęcia

Google wprowadziło opcjonalną aktualizację Personal Intelligence w usłudze Zdjęcia, integrując model Gemini. AI skanuje zdjęcia, by lepiej rozpoznawać osoby, relacje i zainteresowania. Dzięki temu system będzie mógł samodzielnie generować spersonalizowane obrazy.

matixrr
z
forbes.com
dodany: 21.04.2026, 19:55:28
  • 80
  • #
    google
  • #
    telefony
  • #
    smartfon
  • #
    android
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja

Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 22.04.2026, 21:28:55 via Android
  • 0
@dafto: dobrze czasem na wypoku znaleźć cos, co i mi sie przyda. Wiem, że wszystko czego szukam to ktos juz wymyślił i tylko trzeba to znaleźć, ale jak ktoś podaje przydatny soft na srebrnej tacy, to czuję się zmotywowany wreszcie do jego wypróbowania. Dzieki Mirku
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza
Odbytko_ze_Zwieracza 22.04.2026, 21:44:26 via Android
  • 2
@dafto: to, co opisałeś to właśnie to, czego mi brakuje. Dodatkowo proste rzeczy typu mieć to samo w folderze z mp3 albo ksiazkami z pdf na kompie (od x lat korzystam do tego z dropbox) i telefonie plus szybko zgrywac zdjecia z telefonu na kompa bez kabla, a wifi mam dobre. Mysle, że to moze byc krok na miarę odkrycia Everything na komputerze. Wielkie dzieki, pijmy zatem kompot w poczuciu

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 18.08.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 19.06.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 30.06.2023

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 18.11.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking