Jednym głównych przyczyn że baby w Europie nie mają dzieci jest fakt że w wieku 18-40 lat jest nadmiar chłopów około 50 milionów względem bab.glownie brak wojen i najazd samych chłopów imigrantow

Więc taka baba po co ma się babrac w pieluchach, rodzić, skoro dla zwykłej przeciętnej baby zagaduje co miesiąc kilku -kilkudziesięciu facetów na żywo, kilkaset wiadomości na FB, tinderze, Instagramie.
Czekają tylko na sygnał od samicy że ta kawa jutro na
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jednym głównych przyczyn że baby w Europie nie mają dzieci jest fakt że w wieku 18-40 lat jest nadmiar chłopów około 50 milionów względem bab.glownie brak wojen i najazd samych chłopów imigrantow


@adamsowaanon: A moim zdaniem po prostu maja nasrane we glowie, co w sumie wiaze sie tez z tym co napisales. O------o im kompletnie
  • Odpowiedz
Wydaje mi się, że to jest podstawa problemu. Spuszczona głowa i do roboty robalu. Może kiedyś się to zmieni choć nie mam wielkich nadziei.


@BulgarskiTaboret: No generalnie do tego się całość zagadnienia sprowadza tak naprawdę. Dwa, ja wiem, że małe działalności mają zwyczajnie przerąbane i to jest dramat. Sam zaraz będę przemsiebiorcą na jdg. I średnio mi się widzi kilka rzeczy. Ale to co napisałem, czyli wszystko poza mikro i
  • Odpowiedz
Moją uwagę przykuła wypowiedź Agenta Smith z filmu Matrix, gdzie wyjaśniał, że na początku Matrix był jako symulacja dla ludzi rajem, ale ludziom szybko znudziła się wygoda i przerobiono Matrix na świat pracy, ograniczeń, imitacji dawnego, codziennego życia pełnego trudów. To by wyjaśniało, że tak naprawdę Agent sam miał trochę racji, bo wiedział, że ludzie nigdy nie stworzą niczego idealnego przez swoje podejście utrudniania życia, byle by coś się dodatkowego działo, opóźniało,
Jarkendarion - Moją uwagę przykuła wypowiedź Agenta Smith z filmu Matrix, gdzie  wyja...

źródło: hugo-weaving-will-not-return-to-play-agent-smith-in-the-matrix-4-social

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tak było od początku, od biblijnego ogrodu.
Fałszywi kreatorzy tego świata o tym wiedzą, więc generują potrzebę poprzez reklamę, potem musisz za coś to kupić, więc albo pracujesz, albo bierzesz kredyt, zazwyczaj jednak kredyt, bo rzeczy, które chcesz mieć, są poza zasięgiem, a jak wiadomo, natychmiastowa gratyfikacja przynosi tylko chwilowy strzał reakcji chemicznych, który szybko się kończy, dlatego trzeba zaraz wykreować kolejną potrzebę i tak w kółko. Odrodzona gratyfikacja jest lepsza, ale
  • Odpowiedz
Juz kolejny ciekawy youtuber albo porzucil kanal albo skasowal kanal
z checia bym zobaczyl jeszcze ich przygody.

-Gdzie jest inżynier?
-Backpackista
-Turbulencja lub Z góry widać więcej
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Przeciętny koreański mężczyzna, najpierw uczy się od rana do około 18:00. Następnie idzie do obiad, na zajęcia dodatkowe, wraca do domu o północy, odrabia lekcje do drugiej. Idzie spać, wstaje na rano do szkoły i tak przez kilkanaście lat.
Później chcąc znaleźć robotę, poddaje się kilku operacjom plastycznym. Pracuje od rana do wieczora, a na koniec Koreanka kopnie go w dupę bo nie jest wystarczający
#korea koreanka #takaprawda
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To wnioski na podstawie obserwacji

- moich partnerów


@gejuszmapkt: wysnuwaj wnioski na temat kobiet i małżeństwa z obserwacji homoseksualistów. Co może pójść nie tak
  • Odpowiedz
@PiersiowkaPelnaZiol: to pato streamy itp. pato content potęguje w ludziach taką mentalność kapryśnego obywatela rzymu czerpiącego dziką przyjemność z czyjegoś nieszczęścia, siedząc na trybunach w Koloseum.
Choć nie da sie ukryć że takie rzeczy miały miejsce już wcześniej w internecie.
  • Odpowiedz
@recesja: no ja wiem że miały, ale sporo znalezisk o tym jak meżczyzna nie może pokazać emocji, ani chorób psychicznych, tymczasem wpis to jasne wołanie o pomoc, nawet jeśli to troll, to zamiast to karmić wystarczy powiedzieć słuchaj sprawa wygląda tak i tak według mnie można sie udać do specjalisty (kilka osób tak zrobiło) a ogromny % próbuje u gościa to potęgować co może doprowadzić do tragedii.

Nie ogarniam co
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach