Zestaw dowolny monitor 24 cale+głośniki+tuner jest bardziej opłacalny niż jakikolwiek telewizor o podobnej wielkości.
#takaprawda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojarzycie tą przedświąteczną wojnę na to, który sernik jest lepszy - z rodzynkami czy bez? Kto by nie kojarzył. Ja całe życie byłem zwolennikiem tego z rodzynkami, ale nigdy nie rozumiałem o co chodzi w tej wojnie i po co ona się odbywa. A propos tego przypomniała mi się taka historia, jaką zasłyszałem od pewnego blogera kulinarnego (bardzo popularny gość), z którym miałem okazję chodzić na kilka zajęć na studiach. No więc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MistrzKowalski właśnie o to chodziło mi w moim komentarzu, jako 21 latek mieszkający z rodzicami mam problem przeżyć za 3500 złoty, a co dopiero uprawiać profesjonalnie sport. Tak jak piszesz wielu po zakończeniu kariery zostaje kalekami, jednocześnie całe swoje życie poświęcili kierowaniu się w stronę profesjonalnego sportu i nie mają nawet porządnego wykształcenia, nie wspominając o CV żeby sobie chociaż dorobić, nawet Kubica nie ma matury, nie pamiętam jak z wykształceniem
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Altru: Pomijając zupełny brak zrozumienia czym jest biblia to kółko jest jakies bez sensu. Biblia wspomina chociażby Etiopię, Persję a księga Estery ma wzmiankę ta temat jakiegoś indyjskiego królestwa.
  • Odpowiedz
@Altru hmm, ten krąg nie zawiera nawet Rzymu. Czyżby list do Rzymian o nim nie wspominał? Nie mówiąc już o Persji (z której pochodził Cyrus Wielki) czy też Babilonii.
Fajny śmieszny obrazek, szkoda że nieprawdziwy
  • Odpowiedz
Wincyj kobiet na medycyne!!! Totalnie potrzeba nam kolejnej specjalistki od masowego wypisywania ozempicu (obesitolog) czy pompowania ust karynom z instagrama za 1000zł lub innej tiktokerki medycznej od medycyny stylu życia XD. Jak się spyta studentki medycyny jaką chcą wykonywać specjalizacje, to większość chce mieć jak najmniej kontaktu z leczeniem chorych ludzi, a jak najwięcej kontaktu z medycyną estetyczną. Kobiety zajmują większość miejsc na medycynie, a potem nawet nie pracują jako lekarki tylko
YamatosDeath - Wincyj kobiet na medycyne!!! Totalnie potrzeba nam kolejnej specjalist...

źródło: image

Pobierz
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@YamatosDeath: W sensie masz około 30% ludzi z otyłością. Jak był wysyp cukrzyków to też było dużo specjalistów od cukrzycy. A naturalne jest, że ludzie unikają otyłości bardziej z powodów estetyki niż z powodu budującego się udaru, którego doznają za 15 lat.

Siedzisz na IG i się p------------z, że masz taki a nie inny content. Wejdź na ZnanyLekarz to zobaczysz inne specjalizacje w swojej okolicy. Elo.
  • Odpowiedz