#ufo #takaprawda #oswiadczenie

Piękna to była inba z tymi ufoludkami. Ogólnie jednak jakoś tak smutno mi się zrobiło, bo sporo osób chyba naprawdę uwierzyło, że doszło do kontaktu z cywilizacją pozaziemską ( ͡° ʖ̯ ͡°) i skojarzyło mi się to z taką dziecięcą szczerzą ufnością, wiarą w Św. Mikołaja i tak dalej. Mam wrażenie, że ma to związek z zasadą "nothing ever
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Cała kultura internetu to kultura ludzi słabych jacy byli ofiarami w realnym świecie i teraz w internecie szukają ofiar aby poczuć się lepiej wiedząc, że mogą kogoś podręczyć np wyśmiewaniem.

To nie jest żadna alternatywa, to może być chwilowa przystań do poprawienia sobie nastroju na kilka lat. Każda bardziej inteligentna jednostka będzie uciekać z internetu.

Nikogo kto realnie myśli nie będzie interesowała etyka ludzi słabych szukających jeszcze słabszych od siebie.
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś jak już nie będzie zim na Ziemi (klimat itd.) to ludzie w grudniu będą posypywać chodnik piaskiem i solą "bo nasi pradziadowie na święta tak robili". Tak właśnie powstają te głupie tradycje.

Pewna młoda kobieta piekła chleb na święta. Zawsze, zanim włożyła bochenek do foremki, odcinała oba jego końce. Jej mąż, zaintrygowany, zapytał:

– Dlaczego obcinasz te końce?

Kobieta odpowiedziała:

– Tak mnie nauczyła moja mama, to tradycja.
C.....U - Kiedyś jak już nie będzie zim na Ziemi (klimat itd.) to ludzie w grudniu bę...

źródło: ggggggg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kiedyś jak już nie będzie zim na Ziemi (klimat itd.) to ludzie w grudniu będą posypywać chodnik piaskiem i solą "bo nasi pradziadowie na święta tak robili". Tak właśnie powstają te głupie tradycje.


@CZESARZ_INTERNETU: Przepraszam, ale co ty bredzisz?
  • Odpowiedz
@Cztero0404: A czego tu nie rozumiesz? To co napisałem wcale nie jest dziwne ani trochę i weź tu przykład wizerunku mikołaja który pochodzi z reklamy CocaColi. Napisałem tylko lekką karykaturę ale czy na pewno? Tak właśnie powstaje tradycja i często jest głupia ale ludzie nawet nie drążą i są nieświadomi, że kopiują coś czego tak naprawdę nie rozumieją i nie pamiętają już jak powstało.
https://www.legalnakultura.pl/pl/prawo-w-kulturze/prawo-w-praktyce/news/3543,do-kogo-nalezy-wizerunek-sw-mikolaja
https://pl.wikipedia.org/wiki/Tradycja
https://www.youtube.com/results?search_query=jak+powstaje+tradycja%3F
C.....U - @Cztero0404: A czego tu nie rozumiesz? To co napisałem wcale nie jest dziwn...
  • Odpowiedz
@WielkiNos: ja jako że pracuje wśród kobiet i to bardzo wielu to mogę powiedzieć że mniej więcej na 100 jedna będzie normalną w porządku tak mniej więcej reszta to takie Twitterowi Julki instagramerki tiktokerki podróżniczki
  • Odpowiedz
@Wilkbardzonijaki: Kto pracuje w zdominowanych przez baby zespołach i jest męskim rodzynkiem ten może się czuć jak David Attenborough wśród amazońskiej dziczy. Gdy jedna ogłosi, że jest w ciąży wszystkie się cieszą razem z nią, do czasu aż ciężarna wyjdzie, wtedy to jest jazda jak po burej szmacie czemu znowu dała się zalać na drugiego dzieciaka puszczalska blać, teraz znowu na zwolnieniu rok jej nie będzie widać. Oczywiście gdy ciężarna
  • Odpowiedz
@swiety_spokoj: ale ten wasz bełkot jest już nudny. Ciri na zwiastunie wyglada dobrze, ale nie obraził bym sie, jakby wyglądała na mocniej zmęczoną, w końcu leje sie z potworami. Tak samo jak nie pasowało mi upiększanie Geralta i robienie z niego coraz większego przystojniaka z brodą. (Najlepszy Geralt to ten z filmików cgi do pierwszego Wiedzmina). W serialu netflixa to już w ogóle robią z niego modela z peruką, ale
  • Odpowiedz
Ścierwo do utylizacji. Gdyby to była moja rodzina to osobiście bym go zlikwidował. Najwyżej poszedłbym siedzieć.
  • Odpowiedz
Nie wiem czy zdajecie sobie sprawę w jak xajebistycz czasach żyjemy, filmy, seriale, popkultura dostarczą masę opcji do rozrywki, zwierzogród 2, masa kontynuacji, sequeli, John wick nagrali do końca, no może district 9 nie nagrali nadal 2 części ale już chyba mieli ruszyć.
A niedługo będzie jeszcze lepiej.
#takaprawda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mimo realizacji upragnionych zmian Luna gorzko podsumowała miniony rok, dzieląc się przemyśleniami na TikToku. Przyznała, że nie było jej łatwo, a z jej wpisu wynika, iż zmagała się z problemami na tle psychicznym.

Kończę 2024 r. bez odpoczynku, chora umysłowo, pełna lęków i bezdomna, ale przynajmniej mam nowe imię i jestem w nowym kraju, a z moim ADHD jestem gotowa na kolejny rok sukcesów

Następna chora psychicznie którą starano się pokazać jako
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach