Prawdziwy wolny i bogaty człowiek to nie miliarder, multi milioner, bo tacy często mają mnóstwo obowiązków, zadań, presji, zobowiązań biznesowych, rodzinnych wymagań (wiadomo apetyt rośnie w miarę jedzenia, więc i wydatki mają duuuze)

Prawdziwy wolny i bogaty człowiek to według mnie ktoś kto w zachodniej cywilizacji zarabia np £35.000-£50.000 bo jest jakimś podwykonawca, kontraktorem, wolnym Strzelcem w biznesie i jednocześnie MOŻE sobie pozwolić na wyjazd na 2-3 miesiące na raz na np jakaś
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@adamsowaanon: Ja jestem tym człowiekiem-kontraktorem, zero stresu w pracy, po kontrakcie czysta głowa, pieniądze lepsze niż tu opisujesz.

Dalej jestem śmieciem bo mieszkanie będę spłacał kilka lat, podróże mnie nie kręcą (w pracy mam mnóstwo delegacji i już zwiedziłem wiele krajów). Nie mam endgame'u a całe życie czuję się jak na walizkach nie wiedząc w sumie kiedy i na jak długo znowu wyjadę. Jakiekolwiek zabezpieczenie finansowe w inwestycjach giełdowych czy
  • Odpowiedz
byli szczęśliwi


@Atreyu: XDDDDD tak samo jak teraz. Robisz sobie w głowie jakieś projekcje, że ludzie 100 lat temu byli szczęśliwi, no może i byli, ale gdybyś znając nasze czasy wsiadł w wehikuł czasu i cofnął się 100 lat wstecz, to zapewniam Cię, że szczęśliwy byś na pewno nie był.
  • Odpowiedz
@Hortennsia: Boxdel jest zdegenerowany do szpiku kości. ¯\(ツ)/¯ kilka miesięcy temu dokładnie w ten sam sposób na koniec jakiegoś tam filmu poinformował wszystkich że zmaga się z bulimią. Celowo to robi akurat na koniec by podbić emocje by mu ludzie współczuli.
  • Odpowiedz
@NordAzazel: jak z nitrozyniakiem miał "dramę" przed jego zbanowaniem to też mówił coś o zdrowiu na zakończenie filmu, a NWISND podobno podsyłał materiały na hl ciekawe jaka tam była korelacja xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zestaw dowolny monitor 24 cale+głośniki+tuner jest bardziej opłacalny niż jakikolwiek telewizor o podobnej wielkości.
#takaprawda
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kojarzycie tą przedświąteczną wojnę na to, który sernik jest lepszy - z rodzynkami czy bez? Kto by nie kojarzył. Ja całe życie byłem zwolennikiem tego z rodzynkami, ale nigdy nie rozumiałem o co chodzi w tej wojnie i po co ona się odbywa. A propos tego przypomniała mi się taka historia, jaką zasłyszałem od pewnego blogera kulinarnego (bardzo popularny gość), z którym miałem okazję chodzić na kilka zajęć na studiach. No więc
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach