@NevermindStudios: Spoko. Zaraz pewnie i tak ktoś przyjdzie pisząc, że mordo, mordo tam wcale tak nie jest pokazujesz nie te dzielnice co trzeba ( ͡° ͜ʖ ͡°) To wcale nie jest tak, że między innymi dla tego tak wielu amerykanów zachwyca się Europą.
  • Odpowiedz
Tak wygląda większość kobiet w Ameryce Południowej 20-30 lat, w Polsce takie dziewczyny to byłyby 8 albo 9, tutaj to są najwyżej 6-ki. Jeśli nie byliście w Ameryce Południowej to ostrzegam was, jeśli się przejdziecie przez godzinę po plaży i pooglądacie kobiet, przynajmniej z trzema wejdziecie w relację głębszą i kilkunastoma w płytką, to już nigdy nie będziecie chcieli wracać do Polski.
#oswiadczenie #takaprawda #kobiety #
wielkifanrapu - Tak wygląda większość kobiet w Ameryce Południowej 20-30 lat, w Polsc...

źródło: 3921909908_416fcbdb42_z

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wielkifanrapu: Nikt tak nie gardzi swoimi rodakami jak Polki. Jeśli jesteś "brzydalem", który nie umie mówić po polsku znajdziesz sobie niemal kogo chcesz. Jeśli jesteś "brzydalem", który umie mówić po polsku it's over. Oczywiście to ci brzydcy odrzuceni Polacy są mizoginami. Kobiety są za to święte i nie gardzą nikimi. Trudno mi naprawdę wyobrazić sobie gorszy kraj niż Polska pod tym względem. Polscy mężczyźni są w takim gównie, że antropolodzy
  • Odpowiedz
  • 0
@ramotka no właśnie większość jest moralna, chociaż jej nie stać. Jest niewielu ludzi których stać na pewne niemoralne zachowania, które pozwolą im zachować pewien status. I na tej moralności właśnie ludzie niemoralni bazują xD
  • Odpowiedz
@onucoutkajpysk: wiążesz bycie miłym z byciem pantoflem, a można być miłym, albo inaczej: życzliwym, pomocnym, pogodnym, ale jednocześnie stawiać granice i nie zgadzać się że wszystkim co mówią inni.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@strasznyzwierz: Też zawsze byłam grzeczna, spokojna, cicha, dobrze się uczyłam, nie sprawiałam żadnych kłopotów, więc wszystko było git i nikogo nie zaniepokoiło to, że byłam nieśmiała i wszystkiego się bałam, jedna nauczycielka powiedziała mi tylko kilka razy, że "jak tak dalej będzie, to zginę w życiu" i tyle xD Może gdyby jakiś specjalista próbował coś z tym zrobić, to nie musiałabym się przez tyle lat ogarniać sama i nie byłabym
  • Odpowiedz
Też zawsze byłam grzeczna, spokojna, cicha, dobrze się uczyłam, nie sprawiałam żadnych kłopotów, więc wszystko było git i nikogo nie zaniepokoiło to, że byłam nieśmiała i wszystkiego się bałam, jedna nauczycielka powiedziała mi tylko kilka razy, że "jak tak dalej będzie, to zginę w życiu" i tyle xD Może gdyby jakiś specjalista próbował coś z tym zrobić, to nie musiałabym się przez tyle lat ogarniać sama i nie byłabym teraz takim spierdoksem
  • Odpowiedz
Wkurza mnie to ze rzady wogole debatuja i poruszaja tematy jakiejs ideologii,gender, lgbt, koloru skury, rasizmu,parytetow,zasilkow, socjalu.

Rzad powinien sie zajmowac w 80% robieniem KASY do budzetu, powinien zarabiac kase,ulatwiac firmom, poprzez tani prad i proste prawo stabilne od dekad,
Jak bedzie kasa to wiele problemow znika,
Bo przy stole bogatych to i biednemu cos skapnie,
W telewizji z wiadomosciami o rzadzie powinny byc tylko ekonomiczne debaty, dyskusje, KASA KASA KASA KAAAAASA tylko to sie powinno
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach