@MistrzKowalski właśnie przez samochody nie da się poruszać po wawie, S8 wiecznie zablokowana, okolice ronda zesłańców syberyjskich wiecznie zapchane, na szczęście mam pracę zdalna i nie muszę oglądać głupich blachosmrodziarzy którzy dzień w dzień w tych korkach siedzą jak małpy które nie potrafią dodać 2+2
  • Odpowiedz
@MistrzKowalski widzisz jedna awaria tramwaju, lub metra i całe miasto odczuwa jaki ciężar dźwiga ta forma komunikacji.
Trzeba koniecznie wybudować więcej torowisk, aby można było poprowadzić objazdy w sytuacjach awaryjnych, oraz odciążyć ulice z samochodów, gdzie korki są codziennością.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jast: ej mordo, ale wiesz ze saga to nie jest caly wiedźmin? I panuje konsensus ze opowiadania byly lepsze od samej sagi
  • Odpowiedz
@JanTadeusz: a potem ci napiszą na wypoku że "te przegrywy incele piwniczaki se wymyślają, że nasze ukochane polki oddają się czarnym, pewnie jakąś obsesję mają", no to mają potwierdzenie u źródła xD
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach