Pytanie do osób 25+
Czy składacie życzenia swoim znajomym z pracy, szkoły, studiów? Przez fb, telefon?
Pamiętam z czasów szkolnych, że były jakieś łańcuszki, gotowe życzenia czyli coś w co dzisiaj bawi się jeszcze pokolenie januszy i grażynek. Natomiast dzisiaj nie wysyłam kompletnie nikomu tego szajsu. Stąd moja ciekawość
#swieta