Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Ja #!$%@? zaraz znowu dzielenie się waflem. Jak #!$%@? lubię święta tak składania życzeń nienawidzę
#swieta
#swieta
Nie zapominajcie, mircy, w całym tym konsumpcyjnym zgiełku, o co tak naprawdę chodzi w świętach
#starwars #mandalorian #swieta #heheszki
#starwars #mandalorian #swieta #heheszki
- Bekovsky
- Shin
- Graner
- zjembigos
- Imperator_Wladek
- +15 innych
Komentarz usunięty przez autora
Pytanie do osób 25+
Czy składacie życzenia swoim znajomym z pracy, szkoły, studiów? Przez fb, telefon?
Pamiętam z czasów szkolnych, że były jakieś łańcuszki, gotowe życzenia czyli coś w co dzisiaj bawi się jeszcze pokolenie januszy i grażynek. Natomiast dzisiaj nie wysyłam kompletnie nikomu tego szajsu. Stąd moja ciekawość
#swieta
Czy składacie życzenia swoim znajomym z pracy, szkoły, studiów? Przez fb, telefon?
Pamiętam z czasów szkolnych, że były jakieś łańcuszki, gotowe życzenia czyli coś w co dzisiaj bawi się jeszcze pokolenie januszy i grażynek. Natomiast dzisiaj nie wysyłam kompletnie nikomu tego szajsu. Stąd moja ciekawość
#swieta
- 1
- 15
- 4
Cholibka, coś pochrzaniłem i przyszły 2 sztuki
Myślicie, że się spodoba kaszakowi?
Jeden chyba wezmę sobie, jeszcze nie wiem.
Wesołych świąt!
#vr #oculus #oculusquest2 #swieta #pokazprezent #polskiedomy
Myślicie, że się spodoba kaszakowi?
Jeden chyba wezmę sobie, jeszcze nie wiem.
Wesołych świąt!
#vr #oculus #oculusquest2 #swieta #pokazprezent #polskiedomy
- 1
@zogard: takie błędy należy wręcz popełniać. Jakbyś chciał rekomendacje gierek, daj znać.
- Qullion
- Utylizejszyn
- hoppek
- damw
- fazerito
- +13 innych
@ThrashMetal: aktualna kolekcja. Łódka wygląda chyba najlepiej ;)
- 2
czemu on tego nie goli? Co to właściwie jest i po co to trzyma? pejsobródka??!
#swieta #mazurek #radio #bekazdebili
#swieta #mazurek #radio #bekazdebili
- 898
@Agresywna_Szyba: Nie jestem pewien, ale wydaję mi się, że po prostu tak mu się podoba i tak chce mieć ( ͡º ͜ʖ͡º)
- czarnanoc
- konto usunięte
- robsosl
- konto usunięte
- robinho123
- +893 innych
@Agresywna_Szyba: co ty pekaesów nigdy nie widziałeś?
- helga-von-klusken
- Monialka
- prostamol_mirko
- Enzo_Molinari
- bor123
- +532 innych
- 0
@Zamaloczasunalogin: nie ma kto się kłócić.
#swieta
#polskiedomy
#bozenarodzenie
#wigilia
W tym roku nie było tak źle i nawet dostałem prezenty pierwszy raz od nie wiem kiedy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nie jadę do dalszej rodziny, to będą najlepsze święta eva ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polskiedomy
#bozenarodzenie
#wigilia
W tym roku nie było tak źle i nawet dostałem prezenty pierwszy raz od nie wiem kiedy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
I nie jadę do dalszej rodziny, to będą najlepsze święta eva ( ͡° ͜ʖ ͡°)
- 11
- magiczny_banan
- konto usunięte
- czarnanoc
- BuryRysiek
- DawidiXXX
- +6 innych
@budep: +1, zaraz robię to samo
Komentarz usunięty przez autora
@Vanderwill: nieee u mnie spokój xd
@Vanderwill: Wigili?






















#swieta #gotujzwykopem #jedzenie