#anonimowemirkowyznania
Czas świąt to jest takie gówno dla mnie. Matka która ma OCD i zapie#dala po 4 razy odkurzaczem w tygodniu bo mówi, że już się nakurzyło, stary który drze ryja i miaucze, że mu nikt nie pomaga, i wszystko musi sam robić, a i tak na chacie nigdy nie pomaga w niczym xD Nie ma to jak życie w typowej polskiej rodzinie popier#oleńców którym do tych pustych, prlowskich łbów nie wbijesz
Obudziłem się z rana z objawami grypopodobnymi. Było ciężko ale teraz już lepiej. Jako że latałem w ostatnich dniach trochę po sklepach kompletując prezenty, na wszelki wypadek zrobiłem test z apteki, wyszedł pozytywny. Także akurat w pierwsze święta od paru lat, gdy byłby śnieg na wigilie ja jestem uziemiony z powodu covida... Lepiej jednak tak niż miałbym pojechać i zarazić babcię czy innych. A, i dodam że byłem szczepiony także ten nowy
W te święta dowiedziałem się dlaczego dyskusja z prostszymi (i edukowanymi w innym systemie) ludźmi 40+ jest tak ciężka. Dziś pojawił się u mnie temat rodzicielstwa i teza, że do tego trzeba dorosnąć, a rodzicielstwo to praktycznie największe szczęście. Generalnie nie zaprzeczam, że może to dać dużo szczęścia, są plusy i minusy itd. WIĘC POSTANOWIŁEM PODYSKUTOWAĆ.
Jako kontrargument, że można żyć w różny sposób i nie zawsze kwestia odpuszczenia rodzicielstwa jest niedorośnięciem,
- I wtedy Judasz rzekł; Pan jest moim pasterzem - na co rzecze Maryja; nie - jest moim mężem! Poza tym wisi mi troche kasy za alimenty... DOMINO CZY MOŻESZ PRZESTAĆ JEŚĆ?!
- Domino? Przecież rozmawiała z Judaszem - moim patronem
- Judyta, przecież umawialiśmy się, że uszanujesz uroczystość chwili i zamkniesz mordę na święta! A z Domino umawialiśmy się, że zaczynamy jeść dopiero po modlitwie.
- Mateo daj spokój, przecież to
Pobierz Kremufka2137 - - I wtedy Judasz rzekł; Pan jest moim pasterzem - na co rzecze Maryja;...
źródło: comment_1640355977u3ih0hjpCxsHOK7TMEjPPX.jpg