Wszystko
Wszystkie
Archiwum
- 19
- 0
@agnis20: @Disscord93: mam to w dzisiejszej playliście na kolacji :D z dziewczyną oglądamy TPB, świąteczne The Office i kompilację świąteczną Bomby( ͡° ͜ʖ ͡°)
Wesołych Świąt i #!$%@? PiS.
#swieta
#swieta
- 7

- Lelkomtu
- PROponujek
- mbwykop
- zielonykrul
- morgiel
- +2 innych
- Nooleus
- konto usunięte
- Artron
- laxmanCR7
- galaxypx
- +3 innych
Obudziłem się z rana z objawami grypopodobnymi. Było ciężko ale teraz już lepiej. Jako że latałem w ostatnich dniach trochę po sklepach kompletując prezenty, na wszelki wypadek zrobiłem test z apteki, wyszedł pozytywny. Także akurat w pierwsze święta od paru lat, gdy byłby śnieg na wigilie ja jestem uziemiony z powodu covida... Lepiej jednak tak niż miałbym pojechać i zarazić babcię czy innych. A, i dodam że byłem szczepiony także ten nowy
- 10
- 0

W te święta dowiedziałem się dlaczego dyskusja z prostszymi (i edukowanymi w innym systemie) ludźmi 40+ jest tak ciężka. Dziś pojawił się u mnie temat rodzicielstwa i teza, że do tego trzeba dorosnąć, a rodzicielstwo to praktycznie największe szczęście. Generalnie nie zaprzeczam, że może to dać dużo szczęścia, są plusy i minusy itd. WIĘC POSTANOWIŁEM PODYSKUTOWAĆ.
Jako kontrargument, że można żyć w różny sposób i nie zawsze kwestia odpuszczenia rodzicielstwa jest niedorośnięciem,
Jako kontrargument, że można żyć w różny sposób i nie zawsze kwestia odpuszczenia rodzicielstwa jest niedorośnięciem,
- konto usunięte
- arek-niziolek
- klokupk
- Agnsad
- izka_pyzka
- +1 innych
@arek-niziolek: sama dyskusja nie jest zła, ale konstruktywna dyskusja poparta jakimiś przykładami skończy się dużo gorzej niż jak powiesz prosty komunikat np "legia #!$%@? gra" XD
- 1
@piotrek39: @arek-niziolek: po prostu nie umiecie dyskutować i pierwszy lepszy boomer jest w stanie zbić was z tropu
- 23
- I wtedy Judasz rzekł; Pan jest moim pasterzem - na co rzecze Maryja; nie - jest moim mężem! Poza tym wisi mi troche kasy za alimenty... DOMINO CZY MOŻESZ PRZESTAĆ JEŚĆ?!
- Domino? Przecież rozmawiała z Judaszem - moim patronem
- Judyta, przecież umawialiśmy się, że uszanujesz uroczystość chwili i zamkniesz mordę na święta! A z Domino umawialiśmy się, że zaczynamy jeść dopiero po modlitwie.
- Mateo daj spokój, przecież to
- Domino? Przecież rozmawiała z Judaszem - moim patronem
- Judyta, przecież umawialiśmy się, że uszanujesz uroczystość chwili i zamkniesz mordę na święta! A z Domino umawialiśmy się, że zaczynamy jeść dopiero po modlitwie.
- Mateo daj spokój, przecież to
- konto usunięte
- Defined
- PapryQ
- Krislord
- konto usunięte
- +18 innych

- konto usunięte
- pablo397
- mutozostaw
- PawelW124
- marian1881
- +3 innych
- 0
Waszym zdaniem
- Po lewej 52.2% (12)
- Po prawej 47.8% (11)
Komentarz usunięty przez autora Wpisu
- 44
@LillXte: Podoba mi się to lizanie kciuka
- okocimocny
- Antybristler
- krysztian
- maradero
- konto usunięte
- +39 innych
- 39
@LillXte: a słyszeliście że zosia ostatnio pracę bidulka straciła
- meloon
- konto usunięte
- Antybristler
- donrumatatata
- PWX_07
- +34 innych
Chrystus zmartwychwstał. Alleluja!
#swieta
#swieta
@TakiTaki: dobra #!$%@? zostaw tak
- 0
- 4





























Czas świąt to jest takie gówno dla mnie. Matka która ma OCD i zapie#dala po 4 razy odkurzaczem w tygodniu bo mówi, że już się nakurzyło, stary który drze ryja i miaucze, że mu nikt nie pomaga, i wszystko musi sam robić, a i tak na chacie nigdy nie pomaga w niczym xD Nie ma to jak życie w typowej polskiej rodzinie popier#oleńców którym do tych pustych, prlowskich łbów nie wbijesz