Życzę Ci wszystkiego tego o czym marzysz. Wszystkiego tego co najlepsze. Wielu pięknych chwil, które zawsze przyjemnie się wspomina. Zdrowia. Odwagi do dobrych decyzji. W różnych relacjach, by zawsze było dobrze.
#oswiadczenie #swieta #wigilia #bozenarodzenie
#oswiadczenie #swieta #wigilia #bozenarodzenie
- skinrunner2
- myszon1410
- MrDaarkness
- Pulbrum
- konto usunięte
- +1 innych


























"Pytasz, dlaczego? No bo tradycją nazwać niczego nie możesz. I nie możesz uchwałą specjalną zarządzić ani jej ustanowić. Kto inaczej sądzi, świeci jak zgasła świeczka na słonecznym dworze. Tradycja to dąb, który tysiąc lat rósł w górę. Niech nikt kiełka małego z dębem nie przymierza. Tradycja naszych dziejów jest warownym murem, to jest właśnie kolęda, świąteczna wieczerza… To jest ludu śpiewanie, to jest ojców mowa, to jest nasza