Niby święta czas radości..  A guzik prawda..

Wszystko się sypie..

Dziewczyna mnie zostawiła po 4 latach związku, od 3 miesięcy nie mogę sobie z tym poradzić.
W pracy się nic nie układa, mam Jakiś kryzys osobowości..
Zdrowie się psuje coraz bardziej..

Nie chce tych świąt już mam dosyć, chciałbym się położyć i nie wstawać, nie mam na nic siły i ochoty.
Już mam dosyć tej samotności.. od 3 miesięcy poza Tatą i
#bareja #swieta #bozenarodzenie #feels

"Pytasz, dlaczego? No bo tradycją nazwać niczego nie możesz. I nie możesz uchwałą specjalną zarządzić ani jej ustanowić. Kto inaczej sądzi, świeci jak zgasła świeczka na słonecznym dworze. Tradycja to dąb, który tysiąc lat rósł w górę. Niech nikt kiełka małego z dębem nie przymierza. Tradycja naszych dziejów jest warownym murem, to jest właśnie kolęda, świąteczna wieczerza… To jest ludu śpiewanie, to jest ojców mowa, to jest nasza
pekas - #bareja #swieta #bozenarodzenie #feels

"Pytasz, dlaczego? No bo tradycją naz...

źródło: comment_1640360623IHuKqdhM5Ool3R6fZZpt8X.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@SaintWykopek: okej, to zmienia postać rzeczy. Zrób to dla babci, a ojca staraj się mieć w dupie. Za jakiś czas odetniesz się od niego calkowicie i życie stanie się lepsze. Swojego ojca widziałem przez ostatnie 10 lat dwa razy - raz wpadł do dziadków jak akurat byłem, drugi raz na pogrzebie babci. Wiem co pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje KARPIA. Nie dziwi
Lwke - Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polacze...

źródło: comment_16403603398helCvv4sdlfBrredtYXwK.jpg

Pobierz