Wszystko
Wszystkie
Archiwum
Niby święta czas radości.. A guzik prawda..
Wszystko się sypie..
Dziewczyna mnie zostawiła po 4 latach związku, od 3 miesięcy nie mogę sobie z tym poradzić.
W pracy się nic nie układa, mam Jakiś kryzys osobowości..
Zdrowie się psuje coraz bardziej..
Nie chce tych świąt już mam dosyć, chciałbym się położyć i nie wstawać, nie mam na nic siły i ochoty.
Już mam dosyć tej samotności.. od 3 miesięcy poza Tatą i
Wszystko się sypie..
Dziewczyna mnie zostawiła po 4 latach związku, od 3 miesięcy nie mogę sobie z tym poradzić.
W pracy się nic nie układa, mam Jakiś kryzys osobowości..
Zdrowie się psuje coraz bardziej..
Nie chce tych świąt już mam dosyć, chciałbym się położyć i nie wstawać, nie mam na nic siły i ochoty.
Już mam dosyć tej samotności.. od 3 miesięcy poza Tatą i
Komentarz usunięty przez autora
@Laukaer: Sama chyba tego nie wie. Raz mówi, że Kocha, raz nie odzywa sie wcale. Jakis czas temu zablokowała mnie wszędzie gdzie tylko można i nie mam z nią ZADNEGO kontaktu.
źródło: comment_1640361076C6HljOeFSHVPViSnRO6JOh.jpg
Pobierz- Morritz
- Graner
- Theo_Y
- konto usunięte
- Pally
- +11 innych
@Kupszti no, to tera czas popić
@Kupszti: stary:
źródło: comment_1640361393ke3afYbncYT1gnhslz9kOm.jpg
Pobierz- goodguy
- Kupszti
- konto usunięte
- Pinboard
- konto usunięte
- +12 innych
@susuke15 Nie idę bo bóg nie istnieje
@Fortepianino: trudno. Zachęcać nie zachęcam bo każdy ma swój rozum i sam decyduje co robi z wolnym czasem. Wesołych świąt
@vrim: jesteś wyborcą konfederacji, nawet jak bym ci powiedział że ciągle wierze w świętego Mikołaja to jestem bardziej wiarygodny i mam więcej RIGCZu niż ty.
Lewackie urojenia w kąt i grzeczniutko do wigilijnej wieczerzy podzielić się opłatkiem
@josedra52: Dobrze że Ty masz się z kim podzielić XD
źródło: comment_1640361570EIxNCXrnVu0cQ3Kcuo12R2.jpg
Pobierz- konto usunięte
- Imperator_Wladek
- Kempes
- SirSherwood
- deziom
- +21 innych
- 7
ja już wcinam karpia a wy?
#swieta
#swieta
źródło: comment_1640360627jTbkwETg547qFFgMi2x3rO.jpg
Pobierz- konto usunięte
- Eliade
- Bjorn_Skurvensen
- obeleex
- Przegwin
- +2 innych
Stary w żonobijce #!$%@? opie
- Gmeras
- konto usunięte
- Krzyszt00f
- konto usunięte
- Pawlo141
- +3 innych
konto usunięte via Android
- 7
#bareja #swieta #bozenarodzenie #feels
"Pytasz, dlaczego? No bo tradycją nazwać niczego nie możesz. I nie możesz uchwałą specjalną zarządzić ani jej ustanowić. Kto inaczej sądzi, świeci jak zgasła świeczka na słonecznym dworze. Tradycja to dąb, który tysiąc lat rósł w górę. Niech nikt kiełka małego z dębem nie przymierza. Tradycja naszych dziejów jest warownym murem, to jest właśnie kolęda, świąteczna wieczerza… To jest ludu śpiewanie, to jest ojców mowa, to jest nasza
"Pytasz, dlaczego? No bo tradycją nazwać niczego nie możesz. I nie możesz uchwałą specjalną zarządzić ani jej ustanowić. Kto inaczej sądzi, świeci jak zgasła świeczka na słonecznym dworze. Tradycja to dąb, który tysiąc lat rósł w górę. Niech nikt kiełka małego z dębem nie przymierza. Tradycja naszych dziejów jest warownym murem, to jest właśnie kolęda, świąteczna wieczerza… To jest ludu śpiewanie, to jest ojców mowa, to jest nasza
źródło: comment_1640360623IHuKqdhM5Ool3R6fZZpt8X.jpg
Pobierz- 6
Życzę Ci wszystkiego tego o czym marzysz. Wszystkiego tego co najlepsze. Wielu pięknych chwil, które zawsze przyjemnie się wspomina. Zdrowia. Odwagi do dobrych decyzji. W różnych relacjach, by zawsze było dobrze.
#oswiadczenie #swieta #wigilia #bozenarodzenie
#oswiadczenie #swieta #wigilia #bozenarodzenie
- skinrunner2
- myszon1410
- MrDaarkness
- Pulbrum
- konto usunięte
- +1 innych
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 9
@Gawol_1: album rodzinny oglądacie? Fajno , pozdrawiam z rodzinko
konto usunięte via Android
- 53
- MedrzecInternetu
- 423frewq4f23
- SamotnyFapino
- Kimiga
- michau507
- +48 innych
- 11
@softparadise: Ja zawsze spędzam święta z rodzicami i bratem i nigdy niczego nie udajemy na szczęście. Zdążyłem już zauważyć, że im rodzina jest mniejsza tym relacje są bardziej prawdziwe. Tak czy inaczej - zdrowych i spokojnych :D
konto usunięte via Android
- 3
@octoberman98 Owszem. Byłoby normalnie, gdyby nie ten gwóźdź we łbach, który we względnie rozsądnych ludziach powoduje świątecznego #!$%@? na punkcie porządków, dekorowania badyla i żarcia, które można skonsumować w każdy inny dzień roku.
Nie dość że mam stres bo teraz ide na wigilię do ojca(potem do mamy) z którym mam bardzo zły kontakt, to jeszcze ziomek przez zerwanie z dziewczyną ciągłe pisze coś o skoczeniu pod pociąg (╯°□°)╯︵ ┻━┻
#samobojstwo #zalesie #swieta
#samobojstwo #zalesie #swieta
@SaintWykopek ja bym nie pojechał na twoim miejscu, pokaż jaja i postaw na swoim i miej #!$%@? na sciemnione relacje.
@SaintWykopek: okej, to zmienia postać rzeczy. Zrób to dla babci, a ojca staraj się mieć w dupie. Za jakiś czas odetniesz się od niego calkowicie i życie stanie się lepsze. Swojego ojca widziałem przez ostatnie 10 lat dwa razy - raz wpadł do dziadków jak akurat byłem, drugi raz na pogrzebie babci. Wiem co pisze ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Możecie nalać polaczkowi Don Perignona, albo dobrej whisky 18 letniej. Polaczek wypije duszkiem i powie, że cierpkie i jakieś mdłe. Dacie polakowi trufli to powie, że to jakiś zgniły czosnek. Zaparzycie polaczkowi dobrego espresso z dobrej, ręcznej maszyny, z świeżo mielonych ziaren bardzo dobrej jakości, powie że jakaś mała ta kawa i w ogóle kwaśna i i dziwnie smakuje. Dlatego mnie nie dziwi, że 3/4 z was, biedaki szkaluje KARPIA. Nie dziwi
źródło: comment_16403603398helCvv4sdlfBrredtYXwK.jpg
Pobierz@Lwke nie noxd op ewidentnie psychiczny XD
























#swieta