W te święta dowiedziałem się dlaczego dyskusja z prostszymi (i edukowanymi w innym systemie) ludźmi 40+ jest tak ciężka. Dziś pojawił się u mnie temat rodzicielstwa i teza, że do tego trzeba dorosnąć, a rodzicielstwo to praktycznie największe szczęście. Generalnie nie zaprzeczam, że może to dać dużo szczęścia, są plusy i minusy itd. WIĘC POSTANOWIŁEM PODYSKUTOWAĆ.
Jako kontrargument, że można żyć w różny sposób i nie zawsze kwestia odpuszczenia rodzicielstwa jest niedorośnięciem,
- I wtedy Judasz rzekł; Pan jest moim pasterzem - na co rzecze Maryja; nie - jest moim mężem! Poza tym wisi mi troche kasy za alimenty... DOMINO CZY MOŻESZ PRZESTAĆ JEŚĆ?!
- Domino? Przecież rozmawiała z Judaszem - moim patronem
- Judyta, przecież umawialiśmy się, że uszanujesz uroczystość chwili i zamkniesz mordę na święta! A z Domino umawialiśmy się, że zaczynamy jeść dopiero po modlitwie.
- Mateo daj spokój, przecież to
Kremufka2137 - - I wtedy Judasz rzekł; Pan jest moim pasterzem - na co rzecze Maryja;...

źródło: comment_1640355977u3ih0hjpCxsHOK7TMEjPPX.jpg

Pobierz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
O zaczęło się xD
Ojciec mówi że idzie zapalić i lepimy te uszka, przy okazji postanowił "wyczyścić filtr" w piecu gazowym. Piec się wyłączył, skutek:
Mama #!$%@? wyżywa się na cieście i lepi uszka na speedzie XD

Ahhh te magiczne święta ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mirki i Mirabelki, wesołych świąt ( ͡° ͜ʖ ͡° )*:

#bozenarodzenie #swieta #
Nie mam dziewczyny, gdyż chociaż mam 190 cm wzrostu i jestem szczupły, to według oceny Wheat Waffles, blackpillera, który ocenił już ponad 1000 twarzy, mój wygląd to 4/10. Jednakże mam szansę wyjść z sub 5, gdy zrobię sobie przeszczep włosów i z Norwooda 3 stanę się Norwoodem 1.

Myślicie, że to dobry pomysł powiedzieć coś takiego przy wigilijnym stole, gdy zapytają o dziewczynę? XD

#blackpill #przegryw #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #swieta #looksmaxing
okrim - Nie mam dziewczyny, gdyż chociaż mam 190 cm wzrostu i jestem szczupły, to wed...

źródło: comment_16403552400NXXcNg8eskOV8JigO7CUC.jpg

Pobierz
Znowu ten żenujący okres w roku kiedy ateusze i lewactwo wszelkiej maści LARPuje jako chrześcijanie i jako cope mówią, że no ale przecież poganie też ozdabiali drzewka xDD Jak gdyby pogaństwo było mniej teistyczne niż nasza wiara.

Wszystko co będziecie dziś i jutro robić mimo, że wywodzi się z innych wierzeń, zostało wprowadzone do obiegu w obecnej formie przez chrześcijaństwo.

Wesołych Świąt Bożego Narodzenia HIPOKRYCI

#swieta #bekazateistow #bekazlewactwa #takaprawda
Bizancjum - Znowu ten żenujący okres w roku kiedy ateusze i lewactwo wszelkiej maści ...

źródło: comment_1640355336BTVZdWtCJAYMXpg31WrnBX.gif

Pobierz