Z wiekiem coraz bardziej doceniam że mam taki dzień jak dzisiaj czy ogólnie święta jeszcze z kim spędzić. Nie wiem kto pierwszy odejdzie z tego świata, rodzice, dziadkowie czy ja, ale jeśli oni to zostanę już kompletnie sam bo o przyjaźni, dziewczynie, swojej rodzinie nie wspomnę i każde święta będą boleć trzy razy bardziej.
#depresja #swieta #przegryw
#depresja #swieta #przegryw
- nedos
- Z9b6h4
- grayjedi
- rexxaris
- Enigmameister
- +20 innych
























Komentarz usunięty przez moderatora