Polecacie jakąś książkę o tym jak być dobrym managerem? Jak zarządzać i pracować z ludźmi?
#samorozwoj #ksiazki #zarzadzanie #pytanie #nauka
#samorozwoj #ksiazki #zarzadzanie #pytanie #nauka
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
Czasem codziennie, czasem co kilka dni upijam się
Spędzam kilka h na chlanie i oglądanie głupot codziennie
Zastanawiam się co zrobić żeby mniej przegrywać.
najlepiej jeszcze znajomość kont księgowych 5'tek i bodajże 7.
Tylko znów taki pracownik fizyczny nie ma łatwej pracy, ....a w korpo stres, deadline czyli najczęściej jakieś prochy, wizyty u psychiatrów.
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
1. Pójść do pracy, zapewne jakiś magazyn za 20zl brutto i zaocznie zrobić studia o przyszłościowym kierunku jakieś IT, robotyka i automatyka, logistyka. Z tych kierunków co wymieniłem najbliżej mi do IT, ale od
Jest taki przesyt magistrow debili i niedobor zawodow manualnych, ze za kilka lat bedzie tak samo jak za granica - 100 zl za samo przyjscie a potem np. 200 zl za gniazdko, 500 zl za metr plytek