Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko181
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mietek123456
mietek123456

mietek123456

Dołączył 7 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2704
  • Znaleziska 12
  • Mikroblog 2692
  • Obserwujący 9
  • Obserwowane 0
mietek123456
mietek123456
mietek123456 3 godz. i 50 min temu
  • 2
No i dobrze, kostjuk wiecznie obrazona na caly swiat, bo przeciez wina wszystkich rosjanek ze urodzily sie w rosji, reprezentuja ich kraj i nie moga pisnac zlego slowka o putinie bo zaraz cala ich rodzina w moskwie pojdzie do gulagu. Szkoda ze svitolina nie wygrala w QF bo znacznie bardziej ogarnieta babka
#tenis
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

pawelczixd
pawelczixd
3 godz. i 45 min temu via iOS
  • 0
@mietek123456: tak, ich wina. Są milionerkami - stać je by zabrać całą rodzinę z tego k--------a.
  • Odpowiedz
KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
3 godz. i 36 min temu via Wykop
  • 0
@mietek123456:
KolegaCzlowieka - @mietek123456:

źródło: IMG_6467

Pobierz
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456 9 godz. i 28 min temu
  • 0
Uwielbiam prognozy pogody. Jedna strona pokazuje ze o 11 bedzie deszcz, inna ze nie. Jeden radar pokazuje ze na pewno bedzie lalo, a drugi ze napewno nie. Ja prdl. Dobrze by tych prognoz moglo nie byc, nic by to nie zmieniło
#pogoda #polska #meteorologia
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

_______________________
_______________________
7 godz. i 4 min temu via Android
  • 0
@mietek123456 https://www.meteo.pl/meteogramy
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456 wczoraj, 14:34:11
  • 9
oby tylko maja nie czytala tego pompujacego sie balonika
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mietek123456
mietek123456
mietek123456 wczoraj, 11:15:09
  • 5
dziennikarze polscy sa tak tragiczni ze ja prdl, ten juz jakies teksty jakby byla pewnosc ze teraz w kazdym turnieju bedize dominacja xd
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mietek123456
mietek123456
mietek123456 wczoraj, 11:11:14
  • 0
maja mowila pewnie o netflix&chill ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mietek123456
mietek123456
mietek123456 przedwczoraj, 19:33:32
  • 3
widze ze olek dalej spamuje na facebooku xd zero honoru ma typ
#krakow
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mietek123456
mietek123456
mietek123456 przedwczoraj, 19:02:31
  • 0
ktory panel ciekawy?
#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cutmjut
Cutmjut
przedwczoraj, 19:03:48 via Wykop
  • 5
@mietek123456: żodyn
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456 01.06.2026, 14:39:50
  • 5
oby Maja klepnela ta ladną ale tepa dzide rosjanke
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kris666123
kris666123
kris666123
01.06.2026, 14:51:27 via Android
  • 0
@mietek123456: w 1/4 polka po babce
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456 01.06.2026, 10:41:58
  • 0
a jakie nastroje wykopu w sprawie porzuckowe vs kozolubca?
#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PogromcaPatusow
PogromcaPatusow
01.06.2026, 10:43:20 via Wykop
  • 28
@mietek123456: a dobrze
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456 01.06.2026, 08:48:52
  • 1
nadrabiam program, oni ukrainca zatrudnili? XD
#primemma
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

siewcaeddie
siewcaeddie
01.06.2026, 08:54:02 via Wykop
  • 2
@mietek123456: on z bialorusi jest
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456 01.06.2026, 07:52:03
  • 4
Podobno nowy supercar. Swiatla w formie nadrukow. W skali 1:8 xd Wogole ten model przypomina mi bardzo te samochody w malej skali gdzie wlasnie sa dwa duze panele na ktore sie nakleja swiatla. I w tym kolorze to wyglada troche jak podroba z alliexpress
#lego
mietek123456 - Podobno nowy supercar. Swiatla w formie nadrukow. W skali 1:8 xd Wogol...

źródło: 1280x921

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

teluch
teluch
01.06.2026, 10:23:53 via Wykop
  • 2
@mietek123456: to już mould king ładniejsze robi
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456 31.05.2026, 14:49:04
  • 0
Czyli ten francuzik z immunitetem wygladal jak ten pikarz lizarazu? Tak przynajmniem napisy na yt wypluly co powiedzial konfitura
#konfitura
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mietek123456
mietek123456
mietek123456 31.05.2026, 11:05:40
  • 8
kiedy wy zrozumiecie, ze iga to nie serena williams i nie naklepie ponad 15 szlemow? I ze tenis zwlaszcza damski to jest taka dyscyplina, ze ciezko o ciagle zwyciestwa jednej zawodniczki. To co juz osiagnela to naprawde czolowka historii, a wy mysliscie ze jej sie nalezy i uj. Nikt nikomu nie jest nic winien. A upadki formy w sporcie sa normalne. No i inne zawodniczki tez maja prawo sie rozwijac a nie
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mietek123456
mietek123456
mietek123456
Autor
31.05.2026, 12:48:30 via Wykop
  • 0
@gusguster: No duzo amatorki sie pojawilo odkad Iga zaczela wygrywac. Powinni zrobic te licencje na kibicowanie - czy jak ten mem brzmi xd
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456 31.05.2026, 12:47:02
  • 0
Bedzie sobie plul w brode martin za ta katolonie, oj bedzie
#motogp
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
MatyasHunyadi
31.05.2026, 17:55:16 via Wykop
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456 31.05.2026, 10:52:54
  • 0
Rozumiem, ze mam miec tylko rejestracje przypisana na koncie i nie musze juz nic kilkac na parkomacie?
💳 Karta Krakowska: osoby posiadające aktywny status Karty Krakowskiej są zwolnione z opłat za parkowanie w niedziele w podstrefie A. Warunek: wprowadzenie numeru rejestracyjnego pojazdu do systemu na koncie użytkownika Karty Krakowskiej.
#krakow
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kone
kone
kone
31.05.2026, 11:58:12 via Wykop
  • 1
@mietek123456: tak
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456 31.05.2026, 10:51:02
  • 3
gdyby nie ta amatorska drabinka na wimbleodnie to juz bylyby 2 lata bez tytulu
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mietek123456
mietek123456
mietek123456 31.05.2026, 10:17:18
  • 0
nie ogladam nba od 2016 roku, troche teraz patrzylem na mecze przez transmisje na tvp i eurosport. Wytlumaczy mi ktos czemu OKC jest tak hejtowane? Pod yt komentarze w stylu "spurs save basketball" itp I ten czarny w dredach to mvp sezonu i on jest jakims pupilkiem federacji?

ps i final spoko para czy knicksy tez sa hejtowane za cos? xd
#nba
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

symulacjaszczescia
symulacjaszczescia
31.05.2026, 10:33:03 via Wykop
  • 0
@mietek123456: finał super a hejt się bierze głównie z powodu shaia tegorocznego MVP który był krytykowany za dużą ilość wymuszanych fauli
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456 30.05.2026, 11:25:51
  • 1
aha, dobrze rozumiem, ze ten wspolny trener musial dzis trenowac z iga choc ona nie ma dzis meczu zamiast rozgrzac maje? XDD No to niezle, jak iga nie mogla poczekac xd
#tenis
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JanTadeusz
JanTadeusz
30.05.2026, 11:36:24 via Android
  • 1
@mietek123456: tym bardziej dziwne skoro trenerem igi jest Daria
  • Odpowiedz
mietek123456
mietek123456
mietek123456 29.05.2026, 15:44:27
  • 0
Z taka stawka, to Djokovic i 50 szlemów wygra. Zenua
#tenis
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mietek123456
mietek123456
mietek123456 28.05.2026, 18:23:57
  • 16
Jeszcze wieczysta i ktos z pary glogow-wieczysta beda w ekstraklasie XDDDDDDDDDDDDDDDDD
#mecz #ekstraklasa
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Atomus
Atomus
28.05.2026, 18:25:03 via Wykop
  • 3
@mietek123456: oby
  • Odpowiedz
BigVV
BigVV
28.05.2026, 18:43:13 via Wykop
  • 2
@mietek123456: szczerze lepiej Wieczysta, bedzie kontent z transferami i spadkiem a Chrobry to rzadka drużyna ktora nie da kontentu
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 12
  • Strona 1 z 12
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 07.12.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 01.09.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking