Czy ktoś mi poleci jakiś dobry serwis rowerowy w #warszawa gdzie jak chce zlecic rozebranie roweru na czesci pierwsze to zdemontuja chociaz przerzutke? Bylem w kilku serwisach i dla nich czesci pierwsze to zdjecie kol, pedalow i lancucha za j----e 400zł.
Chcialem przy okazji przegladu z myciem sprawdzic amortyzator i wymienic przednia przerzutke na shimano deore. Dwa serwisy mowia ze 8letni




























#rowery #rower #pytanie #pytaniedoeksperta #zakupy #sport