via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Szukam roweru do ok. 2 000 zł.
Pełno osób kupuje crossy, no i myślę, że taki Kands Maestro na Deore byłby najlepszym pomysłem, ALE te wszystkie crossy mają dosyć cienkie opony, a ja lubię jeździć po wszystkim, tj. z drogi asfaltowej nagle skręcić do lasu, albo w jakąś (o zgrozo) krzywą, wybetonowaną płytami ścieżkę, czy też piasek. Głównie asfalt, siłą rzeczy, ale też żebym nie musiał się bać, że pokrzywię koła na
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki z #kielce - jaki polecacie dobrze zaopatrzony sklep rowerowy, gdzie kupię markową dętkę (np. Continental, Schwalbe, Impac, Michelin) i nie przepłacę zbyt bardzo względem cen internetowych? Opony mam 26 x 2.25", a w środku siedziała oryginalnie dętka IMPAC 26" 40/57-559 z wentylem samochodowym - raczej popularny rozmiar, tak przypuszczam :).
#rower #rowery #mtb
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grzemach: Właśnie sprawdzałem i rzeczywiście pokazuje, że są 2 na tej ulicy, dokładnie nie sprawdzę ponieważ nie mieszkam w mieście, ale pewnie jak będę po dętki dla siebie to zajrzę do tego co mi kolega polecił ;)
  • Odpowiedz
Poszukuje bagażnika rowerowego na dach do kia ceed III.
Na 2-3 rowery szukam. Zależy mi na dość dobrej jakości co możecie polecić jakie firmy? Przewozić zamierzam zwykłe rowery nie żadne za miliony monet. :D
Mam zintegrowane relingi dachowe.
#rower #mtb #motoryzacja #rowery #kia #ceed
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jaki rower do 1000 zł warto kupić? Najlepiej z amortyzatorem z przodu i niezbyt ciężki, kółka 26.
Jazda typowo miejska.
#rower #rowery
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cze
Zastanawiam się nad kupnem roweru- docelowo dojazd kilka kilometrów po mieście do pracy + jakieś co kilka dni rekreacyjnie trasy po kilkanaście/dziesiąt kilometrów.
Budżet- oczywiście jak najtaniej, ale docelowo około 8-9 stówek.
Możecie polecić jakiś sklep w #lodz, czy #decathlon daje radę ze stosunkiem jakości do ceny?
Na co zwrócić uwagę?
Nie jestem zorientowany, ostatni rower jaki miałem to jeszcze z komunii ( ͡°
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Gdzie przewozicie telefony na rowerze?
W podsiodłówce mi się nie mieści i jak chcę strzelić fotę na szybko, to wyciąganie zajmuje lata.
Myślałem o torbie na ramę wyłącznie na telefon, ale wyglądają tragicznie.
Na kierownicy nie chcę, bo i tak nie używam nawigacji, a światło słoneczne może go trochę zajechać.
A na plecach się przepaca ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#rower #rowery
bagi1 - Gdzie przewozicie telefony na rowerze? 
W podsiodłówce mi się nie mieści i j...

źródło: comment_1596986602LUHX52KcFpAV7TR1K1uVdc.jpg

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@bagi1: w kieszonce na plecach. Lepszego miejsca nie ma chyba jeśli telefonu nie używasz do nawigowania. Można bardzo szybko wyjąć / włożyć. Nie ma opcji aby z niej wypadł.
  • Odpowiedz
O co chodzi że próbuję znaleźć bardzo popularne rowery jak Giant Roam 3 albo Trek Marlin 5 do kupienia w Polsce i dosłownie wszystkie sklepy internetowe mają notkę "produkt chwilowo niedostępny" albo "brak towaru w magazynie".

Co więcej, jak przeglądam inne rowery w ofercie sklepu to jest ta sama sytuacja, pokazują że mają 180 produktów do kupienia z czego nawet nie da się znaleźć takiego który jest na stanie.

#rowery
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cel 100 kilometrów prawie osiągnięty. Dzisiaj miało być niby 90, ale wyszło jak wyszło xD Co najlepsze przez 60 kilometrów wypiłem pół litra wody, musiałem oszczędzać bo nie wziąłem portfela ze sobą xD Na szczęście są sklepy, w których da się zapłacić blikiem i w końcu piwerko dało mi trochę energii, ostatecznie kryzys nadszedł gdy brakowało osiem kilometrów do celu, ale nie było jakiejś tragedii.
O dziwo WTR prawie pusty, Dziećkowice z------e
guru8 - Cel 100 kilometrów prawie osiągnięty. Dzisiaj miało być niby 90, ale wyszło j...

źródło: comment_1596982205c3VYVjUFpydm5E3zhsdmBJ.jpg

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tajek: uuu, tak w pełni sezonu( ͡° ͜ʖ ͡°) jak spanie po drodze? Jechałem w zeszłym roku przed wakacjami zachodnią część, ale za to z objechaniem przez Niemcy Zalewu Szczecińskiego. Dobrego kręcenia!
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@ejty2 noo, niestety w pełni

Ale spoko, na razie cyknelismy 50km od Świnoujścia i mamy nocleg bez większych problemów na 1 noc, taki stary domeczek, 40zl od osoby
  • Odpowiedz
Rowerowcy, mieliście kiedyś sytuację gdzie przez noc kompletnie uciekło Wam powietrze z przedniej opony do flaka? Rower znajdował się w domu więc nikt obcy nie miał do niego dostępu. Co ciekawe koło po napompowaniu pozostawało twarde i nic nie wskazuje na to żeby uciekało z niego powietrze. Po około 10 km jazdy koło nadal pozostawało twarde. Minęła noc. Koło nadal jest twarde. Czy ktoś z Was spotkał się z czymś podobnym? #
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Phyrexia: masz gdzies przetarta detke, mozesz wyjacac lekko nadmuchac i w misce z woda albo pod kranem jak zmoczysz zobaczyc gdzie ulatuje. mozna kleic albo kupic najtansze detki z decathlona i sie nie przejmowac
  • Odpowiedz
@Phyrexia: masz małą dziurę, przez którą wolno schodzi powietrze. Takich najbardziej nie lubię, bo ciężko zlokalizować. Jak pojeździsz jeszcze trochę, to będzie schodzić coraz szybciej.
  • Odpowiedz
Jaki bagaznik na #rower kupic? Mam hatchbacka i nie mam relingów na dachu.
Dla mnie opcja 1 to zamontowanie haka + bagażnika (koszt 1500zł)
Ew zakup relingów i na to montaż bagażnika
Ew zakup bagażnika na tylną klapę ale nie wiem jakim cudem ma się trzymac.
#bagaznik #rowery
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@borrow: siema, stalem przed tym samym dylematem, montaz haka wydawal mi sie troche przesada ale ostatecznie sie na to zdecydowalem i jestem zadowolony. Załadunek rowerów jest bardzo wygodny, widze rowery w lusterku i nie zastanawiam sie czy wszystko z nimi ok ;)

Kupilem uzywany bagaznik za 60 euro, za montaz haka zaplacilem 230 euro wiec w sumie ok 1300 pln. Duzym plusem jest to ze bede mogl uzywac bagaznik z
  • Odpowiedz