#rower #rowery #mtb
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
Mirki z #kielce - jaki polecacie dobrze zaopatrzony sklep rowerowy, gdzie kupię markową dętkę (np. Continental, Schwalbe, Impac, Michelin) i nie przepłacę zbyt bardzo względem cen internetowych? Opony mam 26 x 2.25", a w środku siedziała oryginalnie dętka IMPAC 26" 40/57-559 z wentylem samochodowym - raczej popularny rozmiar, tak przypuszczam :).
#rower #rowery #mtb
#rower #rowery #mtb
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
- 1
@ig3r: w tym drugim byłem w piątek ;)
Tam gdzie byłem, się nazywa Margo.
Ona chyba istnieją (wg. Google maps).
Tam gdzie byłem, się nazywa Margo.
Ona chyba istnieją (wg. Google maps).
- 1
@grzemach: Właśnie sprawdzałem i rzeczywiście pokazuje, że są 2 na tej ulicy, dokładnie nie sprawdzę ponieważ nie mieszkam w mieście, ale pewnie jak będę po dętki dla siebie to zajrzę do tego co mi kolega polecił ;)
@krzychummm: Przerabiałem dużo: no name, Decathlonowe Mont Blanck i jakiś jeszcze jeden ale nazwy nie pamietam. Na końcu kupiłem Thule, ot taka to moja oszczędność.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
12
Angielski rząd stawia na promocję rowerów

Ruch to zdrowie. A dodatkowo rezygnacja z samochodu i wybór roweru jako środka komunikacji przynosi korzyść dla środowiska naturalnego. W Wielkiej Brytanii powstanie rządowa agencja wspierająca infrastrukturę pieszą i rowerową.
z- 4
- #
- #
- #
- #
- #
- #
źródło: comment_1597076116T9T3Lq5JEHjbYyMNuu5jkR.jpg
Pobierzszybkookrazniaki - jaki kolor
- Biały 29.2% (28)
- Czarny 60.4% (58)
- Czerwony 3.1% (3)
- Niebieski 5.2% (5)
- Inny 2.1% (2)
@NoNameNoIdeaNoLife: Mam czarne, wolałbym białe xD
@NoNameNoIdeaNoLife: szosa białe, mtb czarne
Ma ktoś buty #spd w granicach 300zł i je poleca? Aktualnie mam #mtb od #cube ale mam w planach wymianę na gravela jak już będą dostępne modele na mój wzrost i chciałbym żeby trochę mi posłużyły.
Raczej wersja mtb, a nie szosa, bo zdarza mi sie zsiąść z roweru.
#kolarstwo #rowery #szosa #pedalujzwykopem
Raczej wersja mtb, a nie szosa, bo zdarza mi sie zsiąść z roweru.
#kolarstwo #rowery #szosa #pedalujzwykopem
@NoNameNoIdeaNoLife Ja mam I używam Lake. Jestem bardzo zadowolony.
Mam na zbyciu Shimano. O takie. Nie używane praktycznie. Dwie jazdy i tyle.
Mam na zbyciu Shimano. O takie. Nie używane praktycznie. Dwie jazdy i tyle.
źródło: comment_1597079128IhXsC6q8DfaKUXW1ZkHgtR.jpg
Pobierz@stanton7: ale małe stópki
- 3
Cze
Zastanawiam się nad kupnem roweru- docelowo dojazd kilka kilometrów po mieście do pracy + jakieś co kilka dni rekreacyjnie trasy po kilkanaście/dziesiąt kilometrów.
Budżet- oczywiście jak najtaniej, ale docelowo około 8-9 stówek.
Możecie polecić jakiś sklep w #lodz, czy #decathlon daje radę ze stosunkiem jakości do ceny?
Na co zwrócić uwagę?
Nie jestem zorientowany, ostatni rower jaki miałem to jeszcze z komunii ( ͡°
Zastanawiam się nad kupnem roweru- docelowo dojazd kilka kilometrów po mieście do pracy + jakieś co kilka dni rekreacyjnie trasy po kilkanaście/dziesiąt kilometrów.
Budżet- oczywiście jak najtaniej, ale docelowo około 8-9 stówek.
Możecie polecić jakiś sklep w #lodz, czy #decathlon daje radę ze stosunkiem jakości do ceny?
Na co zwrócić uwagę?
Nie jestem zorientowany, ostatni rower jaki miałem to jeszcze z komunii ( ͡°
@Klimczy: w tej cenie zapewne triban 100
- 3
- 1
@xxii: ale ktos pawia puscil
817
Nawęglanie rowerzystów przy użyciu starego diesla

To dopiero człowiek s------l
z- 336
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 1
Jakie lampki na rower przód/tył polecacie?
ziomek pisze, że te na usb w okolicach 100zł słabo świecą
znowu kupno na baterie za 100zł to od razu trzeba doliczać z 50zł na aku
na razie myślę nad tymi na usb: https://www.centrumrowerowe.pl/zestaw-lampek-eyen-peleton-pd19970/?v_Id=130641
ziomek pisze, że te na usb w okolicach 100zł słabo świecą
znowu kupno na baterie za 100zł to od razu trzeba doliczać z 50zł na aku
na razie myślę nad tymi na usb: https://www.centrumrowerowe.pl/zestaw-lampek-eyen-peleton-pd19970/?v_Id=130641
- 0
Gdzie przewozicie telefony na rowerze?
W podsiodłówce mi się nie mieści i jak chcę strzelić fotę na szybko, to wyciąganie zajmuje lata.
Myślałem o torbie na ramę wyłącznie na telefon, ale wyglądają tragicznie.
Na kierownicy nie chcę, bo i tak nie używam nawigacji, a światło słoneczne może go trochę zajechać.
A na plecach się przepaca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rower #rowery
W podsiodłówce mi się nie mieści i jak chcę strzelić fotę na szybko, to wyciąganie zajmuje lata.
Myślałem o torbie na ramę wyłącznie na telefon, ale wyglądają tragicznie.
Na kierownicy nie chcę, bo i tak nie używam nawigacji, a światło słoneczne może go trochę zajechać.
A na plecach się przepaca ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#rower #rowery
źródło: comment_1596986602LUHX52KcFpAV7TR1K1uVdc.jpg
Pobierz- 3
@bagi1: w kieszonce na plecach. Lepszego miejsca nie ma chyba jeśli telefonu nie używasz do nawigowania. Można bardzo szybko wyjąć / włożyć. Nie ma opcji aby z niej wypadł.
@bagi1: Tylko kierownica i uchwyt GUB. Nawet jak nie nawiguję, to spokojnie pogadam bez słuchawki bluetooth, sprawdzę co przyszło, odpiszę smsa itd itp.
- 2
O co chodzi że próbuję znaleźć bardzo popularne rowery jak Giant Roam 3 albo Trek Marlin 5 do kupienia w Polsce i dosłownie wszystkie sklepy internetowe mają notkę "produkt chwilowo niedostępny" albo "brak towaru w magazynie".
Co więcej, jak przeglądam inne rowery w ofercie sklepu to jest ta sama sytuacja, pokazują że mają 180 produktów do kupienia z czego nawet nie da się znaleźć takiego który jest na stanie.
#rowery
Co więcej, jak przeglądam inne rowery w ofercie sklepu to jest ta sama sytuacja, pokazują że mają 180 produktów do kupienia z czego nawet nie da się znaleźć takiego który jest na stanie.
#rowery
- 11
Cel 100 kilometrów prawie osiągnięty. Dzisiaj miało być niby 90, ale wyszło jak wyszło xD Co najlepsze przez 60 kilometrów wypiłem pół litra wody, musiałem oszczędzać bo nie wziąłem portfela ze sobą xD Na szczęście są sklepy, w których da się zapłacić blikiem i w końcu piwerko dało mi trochę energii, ostatecznie kryzys nadszedł gdy brakowało osiem kilometrów do celu, ale nie było jakiejś tragedii.
O dziwo WTR prawie pusty, Dziećkowice z------e
O dziwo WTR prawie pusty, Dziećkowice z------e
źródło: comment_1596982205c3VYVjUFpydm5E3zhsdmBJ.jpg
Pobierz- 0
@tajek: uuu, tak w pełni sezonu( ͡° ͜ʖ ͡°) jak spanie po drodze? Jechałem w zeszłym roku przed wakacjami zachodnią część, ale za to z objechaniem przez Niemcy Zalewu Szczecińskiego. Dobrego kręcenia!
- 0
@ejty2 noo, niestety w pełni
Ale spoko, na razie cyknelismy 50km od Świnoujścia i mamy nocleg bez większych problemów na 1 noc, taki stary domeczek, 40zl od osoby
Ale spoko, na razie cyknelismy 50km od Świnoujścia i mamy nocleg bez większych problemów na 1 noc, taki stary domeczek, 40zl od osoby
Rowerowcy, mieliście kiedyś sytuację gdzie przez noc kompletnie uciekło Wam powietrze z przedniej opony do flaka? Rower znajdował się w domu więc nikt obcy nie miał do niego dostępu. Co ciekawe koło po napompowaniu pozostawało twarde i nic nie wskazuje na to żeby uciekało z niego powietrze. Po około 10 km jazdy koło nadal pozostawało twarde. Minęła noc. Koło nadal jest twarde. Czy ktoś z Was spotkał się z czymś podobnym? #
@Phyrexia: masz gdzies przetarta detke, mozesz wyjacac lekko nadmuchac i w misce z woda albo pod kranem jak zmoczysz zobaczyc gdzie ulatuje. mozna kleic albo kupic najtansze detki z decathlona i sie nie przejmowac
@Phyrexia: masz małą dziurę, przez którą wolno schodzi powietrze. Takich najbardziej nie lubię, bo ciężko zlokalizować. Jak pojeździsz jeszcze trochę, to będzie schodzić coraz szybciej.
- 1
- 1
@borrow: najlepiej to hak.
- 3
@borrow: siema, stalem przed tym samym dylematem, montaz haka wydawal mi sie troche przesada ale ostatecznie sie na to zdecydowalem i jestem zadowolony. Załadunek rowerów jest bardzo wygodny, widze rowery w lusterku i nie zastanawiam sie czy wszystko z nimi ok ;)
Kupilem uzywany bagaznik za 60 euro, za montaz haka zaplacilem 230 euro wiec w sumie ok 1300 pln. Duzym plusem jest to ze bede mogl uzywac bagaznik z
Kupilem uzywany bagaznik za 60 euro, za montaz haka zaplacilem 230 euro wiec w sumie ok 1300 pln. Duzym plusem jest to ze bede mogl uzywac bagaznik z
56
20000 mil rocznie - tyle robi na rowerze ta pani

Ja mam dość po 30KM
z- 33
- #
- #
- #
- #
- 0
@Rebrond: jak nie będziesz na nim skakał, to bez problemu.



























Pełno osób kupuje crossy, no i myślę, że taki Kands Maestro na Deore byłby najlepszym pomysłem, ALE te wszystkie crossy mają dosyć cienkie opony, a ja lubię jeździć po wszystkim, tj. z drogi asfaltowej nagle skręcić do lasu, albo w jakąś (o zgrozo) krzywą, wybetonowaną płytami ścieżkę, czy też piasek. Głównie asfalt, siłą rzeczy, ale też żebym nie musiał się bać, że pokrzywię koła na