Mirasy, chce przerobic troche swoj samochod tak zeby moc w nim pojechac na spierdotripa i sobie spac w srodku. Doradzicie jakies sprawdzone sposoby na zaslonki na okna tak zeby w nocy mnie nie budzilo swiatlo / nikt nie zagladowal do srodka? Najlepiej jakby dalo sie uchylic okno w samochodzie i nie wpuscic komarow i much.
#podroze #podrozujzwykopem #turystyka #kamper #vanlife #motoryzacja
#podroze #podrozujzwykopem #turystyka #kamper #vanlife #motoryzacja






Mirki chciałbym się wkręcić z różową i znajomymi w to całe viaferrata czy ktoś jest wstanie powiedzieć jak to wygląda w sensie czy są tam jacyś przewodnicy, czy warto iść na jakieś kursy wspinaczkowe? Jak wygląda sprawa z kolejkowaniem sie? Czy dużo ludzi na to chodzi i są kolejki (to rodzi moje obawy, a
Ferraty to nie wspinaczka, imho nie warto robić kursu ani brać przewodnika. wystarczy poczytać trochę i zobaczyć na yt jakieś filmiki i być rozsądnym. Jak się robi kolejka to po prostu zwalniasz albo wymijasz kogoś/pozwolasz się minąć. Czy dużo ludzi chodzi to zależy od ferraty jak i dnia/sezonu, te najbardziej widowiskowe i przystępne mogą być oblegane na weekendy.